Drevená jedálenská stolička Safari

misulikes
9. nov 2013

Viete mi poradit?? máte niekto skusenosti s drevenou jedálenskou stoličkou pre dieťatko?? ste spokojní??

schira
9. nov 2013

Ahoj my mame umelu aj drevenu stolicku. Pouzivam len tu drevenu som snou,viac spokojna ako s tou umelou mala nerada sedi stale sa vrti a stej umelej my vyskakovala v tej drevenej ma mensi priesor na vymyslanie.

kikuleenka
9. nov 2013

@misulikes no, my sme prave tu safari kupili, kedze sme vsak s prikrmami zacinali ked mala Hanka 5 mesiacov, museli sme dokupovat polohovatelnu plastovu, kedze v tom veku este vobec nedokazala sediet (sklatila sa tam do boku cela nejako, takze v tom krmit neslo)...s plastovou polohovatelnou (Peg Perego Prima Pappa Zero 3) som velmi spokojna, ale aj drevena urcite este najde uplatnenie, ked plastovu prestahujeme k babke 🙂

misulikes
autor
9. nov 2013

a drevená neni vôbec polohovateľná?? malý bude mať 6 mesiacov, tiež ešte nesedí a nevieme sa rozhodnúť či drevenú alebo plastovu...????????????

kikuleenka
9. nov 2013

@misulikes no ta nasa ma 2 polohy, mame tuto presne http://www.maderna.sk/katalog/product/8753/, ale na nesediace dietatko to bolo teda uplne nepouzitelne, cela sa v tom "zlozila", odkvecla doboku a este si aj tukla hlavu o to bocne rucne operadlo :(...

misulikes
autor
9. nov 2013

ano, je to presne tá istá čo som si ja vybrala, fuuuuuuuuha, no teda musíme ešte porozmýšlať pre ktorú sa teda rozhodneme 🙂