Používame cookies. Viac informácií tu. OK
michaela.g
16. máj 2012

@kacsik no nevedela som ake to su tak som googlila http://bocianiehniezdo.conetix.sk/content/toxic... ale je to starsi clanok, tak netusim...

misabbas
16. máj 2012

ahoj používali sme ich od narodenia lebo deti boli dokrmované a sú fantastické, žiadne koliky, absolútna spokojnosť 🙂

sterre
19. máj 2012

Ahoj, tak ja mam dost skusenosti s touto flaskou. Moj druhy syn sa narodil s refluxom. Kojila som ho, ale vytekalo mu to z nosa. A aj to malo, co mu v brusku ostalo vyzvracal a stale hrozne plakal, palila ho zaha, tak metal hlavou zo strany na stranu. Vela mamiciek ma s refluxom skusenosti, ale pisem to koli tej flaske. Syn sa nedokazal ukludnit ani pri kojeni, behala som po doktoroch, no a tak. Musela som mu nakoniec davat specialne mlieko Enfamil. Hltavo jedol, akoby nevedel sa skludnit a zosuladit dychanie a prehltavanie. Starsiemu toto islo v pohode, no tomuto druhemu nie a nie, stale pocas jedenia sa mu strava vracala spat do krku a nosa. Zhanala som tie antikolikove flase, boli super, ale ked som mu dala tuto Dr. Brown, zmenilo sa to. Odrazu pocas cuckania z tejto flasky hned na prvykrat ostal pred mojimi ocami kludny. Neuveritelne, ale za jeden tyzden pitia iba z tejto flase uz bol vzdy kludny, jedol rytmicky. A aj potom ked pil z inej flase, uz to mal nacvicene a slo to od vtedy super. Zatial co ine flase su vo svojom principe fungovania rovnake, tato pracuje na uplne inom principe. Nevravim, ze nam s refluxom ako takom pomohla, nie, hovorim to tom, ze je ina a je dobra a nas konkretny problem je len konkretny priklad zo zivota. Poradim ti, kup si len jednu, na odskusanie alebo len na zaciatok na naucenie dietatka rytmicky a v klude cuckat z flasky, a potom dalej pouzivaj aj ine flasky. Alebo ak sa tato flaska zapaci, az potom si ich kup viac, oni lacne nie su. Mozno niekde doma mam jednu zabudnutu....

luci137
7. júl 2012

ahojte,som rada že som našla nejakú skúsenosť z touto značkou.rozmýšlam že by sme tiež jednu kúpili,skúsim pozriet v lekárni rátam s tym veru že nebudu lacné...skor sa obavam či potom zobere aj obycajnú flasku ked bude naučený na túto nemáte s tým niektorá skúsenosť?dakujem za rady a názory 🙂

kohutovci
7. júl 2012

@kacsik my sme ju dostali ako present za vacsi nakup v lekarni.. a vacsi otras som nevidela.. mala tahala ako o dusu a nic jej netieklo.. takze som jej musela kazdu chvilu vytahovat flasku a odpchavat dierku.. vycistit tu vec co je v strede flasky je povedala by som umenie.. ja som ju po dvoch dnoch hodila do kosa a povedala som si, ze nikdy viac.. 😠
@luci137

monulienkamt
7. júl 2012

ja nemam osobnu skusenost, ale kamoska, co skoro od narodenia davala UM si ju velmi pochvalovala, ze maly sa jej nenahltal vzduchu, boli s nimi velmi spokojni

ady033
15. júl 2012

@luci137 flašu máme už 2 mesiace.Malá papala velmi hltavo a pri papaní z tejto fľašky sa ukludnila a hlavne si nenaťahala tolko vzduchu,čím sme predchádzali bolestiam bruška.Teraz má malá pomaly 4mesiace a nemá problém ani s avent falšou z ktorej pije vodu alebo čajík..flaša sa dá normálne umyť,pri flaši býva aj malá kefka na vyčistenie každej špárky 🙂 a dá sa pekne vyvariť ako každá iná..Ja som spokojná a nemenila by som 🙂

aliza
15. júl 2012

@luci137 ahoj, moj maly pil mlieko z dr. brown flase a neskor pil aj z maam flase a nebol ziaden problem. Podla mna je Dr. Brown flasa vyborna, nam nesedeli prave tie ostatne, ako avent a tommee tippee.

aliza
15. júl 2012

@kohutovci podla mna nieco bolo na flasi zle, mozno ste to neposkladali dobre, inak nechapem, preco vam netieklo mlieko. Mojmu malemu sa nestalo ani raz, ze by sa mu zapchal cumel 😕, fakt cudne. A s cistenim nebol tiez problem...

ibajeho
15. júl 2012

@luci137
@kacsik podla nasich skusenosti su vyborne, hoci co sa tyka koliky tak nam nepomohlo nic. Ale maly prijima pit aj z inych flasiek. Horsie je to teraz s pokracovacim mlieko. Ktore sa tazsie umyva z tej strednej casti. Ale inak flasky ok.

domkaa
4. aug 2012

síce už trošku staršia téma, ale možno môj názor raz niekomu pomôže,
my túto fľašu používame od začiatku kedže náš drobček nevedel ťahať moje mliečko odomňa. Preto som si mliečko odsávala a prelievala do fľaštičky, k fľaštičke sme sa dostali náhodou ja som si také veci do výbavy nekupovala a kupoval ju manžel(až keď nám ju skutočne trebalo), ale som veľmi rada, že kúpil túto fľašu. Z okolia sme bežne počúvali ako detičky v noci nespinkajú a bolia ich bruška, no my sme sa s tým nestretli a verím, že už ani nestretneme. Dokonca tieto fľaše ako jediné preukázane nechávajú aj vitamíny z materského mliečka čo bolo pre nás tiež obrovské plus.... takže môžme len odporúčať

simonne1
18. mar 2014

kde sa daju tieto flaše kupit?

gromkaver
18. mar 2014

@simonne1 min. rok ich mali v brendone a aj v lekarnach sa daju zohnat. vyborne flasky!! vrelo odporucam 🙂

simonne1
29. mar 2014

Kupila som flasu na www.maderna.sk a musim len odporucat. Maly hned po 2 dnoch spal bez koliky, brusko ho nebolelo, pomalsie pil, bol kludnejsi pri piti... no ovela lepsie ako len s antikolikovym cumlom.

gabiiika21
8. aug 2014

Baby ak by ste mali záujem mam na predaj sadu dvoch fliaš. Uplne nove a lacnejsie ako v obchodoch. My sme ich nepouzili

mata1984
13. apr 2015

@sterre
@gabiiika21
@simonne1
@domkaa
@aliza
@ady033 baby, staršia diskusia, ale možno mi pomôžete. Mám doma takúto jednu flašku Dr. Brown, ale ked malá z nej pila, strašne jej to tieklo vedla a to má cumlík pre predčasniatka (premiee) Ked som ju otočila zvisle cumlíkom dole, stále kvapkalo z cumlíka mliečko, nezastavilo sa po pár kvapkách, ako to zvykne pri iných flaškách. Je to normálne??? lebo však ked drží babatko cumlík v puse a oddychuje, tak by mu to nemalo tiecť, pretože potom sa len drhne a vyplúva to , nie???? či robím niekde chybu ja 🙂 daaakujem velmi pekne za odpoved, skúšam kade-tade rôzne spôsoby, aby mi dvojičky negrckali, tak skúšam aj takéto flašky, ale teda zatial som sklamaná ☹

simonne1
13. apr 2015

@mata1984 no z toho cumla tecie stale a mam aj flase babynova s podobnym cumlom a tiez z neho tecie stale. Ja som davala mliecko a robila som pauzu sem tam, ze som vybrala cumel a potom som dala naspat. My sme s tym nemali problem.

lkardohelova
14. apr 2015

dobrý den ,ja som tieto fľašky používala počas celej doby ked malá pila mliečko a nemali sme jeden jediný problém ,žiadne problémy so stolicou ,s bolesťou bruška proste nič .malá krásne spinkala .Mam tri dcery ,ale iba táto používala tieto fľašky a možem tvrdiť ,že su užasné.Skrátka doporučujem ich jednoznačne

mata1984
14. apr 2015

@lkardohelova
@simonne1 dakujem za odpovede. No skúsim ešte, je pravda,že vzduch nejde, ale moje baby asi nestíhajú piť 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli