Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Forma na bábovku. Silikónová alebo teflónová?

anuska
13. mar 2007

Ahojte,
chystám sa kúpiť si bábovkovú formu ale neviem sa rozhodnúť či si mám kúpiť silikónovú alebo teflónovú. Máte s týmto nejaké skúsenosti?
ďakujem

anuska
autor
13. mar 2007

nemá s tým niekto skúsenosti?

matar
13. mar 2007

anuska, ja mám sklenenú (jasné že z varného skla 🙂 )a tá je asi najlepšia

snilko7
13. mar 2007

anuska ja mám doma teflonovu a pravdu povediac, zopár krát sa mi tam bábovka už poriadne prilepila a to som ju fakt poriadne vymastila aj múkou vysypala 😅

ramzesa
13. mar 2007

ja mam teflonovu, ale kedze mame plynovy sporak, este som ju nepouzila, bojim sa, ze to neprezije 😅 ...mate aj s tym niektora skusenost? 😅 😕

snilko7
13. mar 2007

ramzesa na tej mojej teflonovej je napísané že je vhodná do všetkých druhov sporákov a rúr

anuska
autor
14. mar 2007

tiež som inak rozmýšľala nad sklenenou. Ale pravdu povediac nikde som ju nevidela.

nezabudka84
16. mar 2007

Zenusky, ja mam silikonovu a je perfektna, sice stala vela, ale vobec ju nemusim vymastovat, vyberem babovku z rury a necham vychladnut a babovka krasne vyjde, ako pieskova torticja z formy.Vrelo odporucam 😀

tinax
16. mar 2007

nezabudka, vazne je ta silikonova taka dobra? A mas aj nejake ine - plechy na kolaciky...?

zuzka25
16. mar 2007

aj ja mam silikonovu a neviem si ju vynachvalit. je to vyborna vec. aj ostatne formy sa chystam kupit silikonove, aj ked su dost drahe, no stoji to za to. 😉

nezabudka84
16. mar 2007

Doma mame hlinikovu a tu u svokry sklenenu.Ale ziaden rozdiel som medzi nimi nespozorovala.Vzdy som vymastila jak diva a vzdy mi nesla von, aj mokre utierky som na nich davala, vymastovala som aj olejom, margarinom aj bravcovou mastou, vysypala vsetlymi mukami a efekt rovnaky.Teraz len vlejem do formy, nic nemusim vymastovat, krasne mi upecie a ma skvelu korku.Taku lesklu.Jedina nevyhoda je, ze sa na nej neudrzi praskovy cukor.Sa zosmykne.

nezabudka84
16. mar 2007

Inac sa v tej mojej da robit aj knedlik v mikrovlnke, za 2 min je hotovy a je supis.A si este nejaky pekac kupim, alebo aspon formu na mufiny.Nasporit musim... 😀

tinax
16. mar 2007

tak to som rada. Ja sice vela toho nenapeciem - nema to u nas kto jest, ale uz som par krat pozerala na tie silikonove. Len mi boli tak trochu nesympaticke. 😀 Asi sa necham presvedcit.

iva72
16. mar 2007

Súhlasím s nezábudkou. Aj ja mám silikónovú, krásne z nej bábovka vyjde a dokonca sa dá perfektne skladovať, pretože nezaberá veľa miesta - dá sa zohnúť a jej tvaru to vôbec neuškodí.

nezabudka84
16. mar 2007

Su super.Inac, prid piect k nam, by si sa nedopiekla.Mam tu formu este len od soboty a uz som piekla tri babovky a myslim, ze aj dnes daco skuchtim.Moja je do 220´C, ale sak to sa aj tak pecie iba na 160.

nosalova
30. máj 2007

Ja más sililkonovú z TUPPERWARE aj som s ňou maximálne spokojná. Len vylejem cesto a žiadne mastenie a vysypávanie. Teflónová forma sa mi osobne neosvedčila. A v tej silikónke robím aj slané alebo sladké dezerty. Dokonca aj zmrzliny. Samo sa mi to oddelí a potom bez problemov vyklopí. Ak by si mala záujem o silikónku daj mi vedieť. Robim s tým.

nezabudka84
27. jún 2007

Aj ja mam z tupperwareu a vrele odporucam 🙂

zanet63
2. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

silikonova je urcite lepsia, ja mam taku 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli