Jedálniček pre 6 mesačné dieťa

13. apr 2022

Ahojte, rada by som vedela čo papáju cez den vaše 6 mesačne deticky. Ja sa snažím dodržiavať každé 3 hodinky, rano um 120ml, desiata ovocná výživa 100g, obed to spapa aj 180ml ako kedy, olovrant 120ml kase a vecer um 180ml. Bude sa 2x v noci na mliecko-to davam po 120ml.
Ide mi o to, že sa mi zda hladna,aj po tej výžive. Ma 8,5kg. Len nechcem, aby som prekrmovala a teda, či mi viete poradiť, či nedávam malo alebo veľa. Alebo poprípade, čo by som mohla pomedzi jedla ešte ponúknuť?dakujem

marianarem
13. apr 2022

Mne sa to zda primerane. My sme mali na ranajky mlieko 135ml, na desiatu ovocie nejakych 80ml, obed maso a zelenina nejakych 120-130ml, olovrant zase to ovocie, co bolo na desiatu, vecera kasa 100ml, pred spanim 135ml mlieko a v noci tusim 150ml. Toto bolo ked bol dobry den, maly nebol/nie je nejaky extra jedak, 8.5kg sme mali niekedy pred prvymi narodeninami. Ak sa ti zda, ze je hladna, tak vela mamiciek dava chrumky alebo keksiky urcene pre tento vek, su aj take malo sladke.

petamich
13. apr 2022

na 6M dieta to je teda aj dost, kedze vacsina ludi v tej dobe len zacina s prvym jedlom ;), ak by si prekrmovala casto by sa stavalo, ze by sa povracalo a ak by bolo hladne tiez by to dalo najavo, ja uz by som mu medzi jedlami nic neponukala