Kaša z iného umelého mlieka ako dieťa pije

21. dec 2023

Ahojte, neviem poriadne ako nazvať tému.
S kamarátkou sme sa minule bavili o mliečnych kašiach pre deti, a vravela, že kašu robí z mlieka Babylove, ale jej syn pije Nutrilon. Ze len kašu robí z Babylove, lebo ze je lacnejšie a keď aj malý nezje kašu, aspoň jej nie je ľúto peňazí keďže Nutrilon je drahý.
Mne to nikdy nenapadlo a ani som nevedela ci sa to vlastne môže, mixovať dve mlieka, ale vravela, že tak to robí veľa mám.
Robili ste to tak aj vy?
Deti sú 10 mesačnè. Ďakujem.

pribinak
21. dec 2023

Každé dieťa je úplne iné, niekotre v pohode znesú akékoľvek kombinácie, iné nie
Vyskúšaj a uvidis

nikpa
21. dec 2023

10 mesačnému dieťaťu to už podľa mňa je jedno, malo by mať zavedené už množstvo vecí v jedálničku. Čize aj kaše môže rôzne.

autor
21. dec 2023

@nikpa kaše rôzne áno, ale mlieko um všelijaké.

nikpa
21. dec 2023

Áno, ja som to pochopila. Rôzne kaše z rôznych UM. V taktomto veku by som to neriešila a dala aj kašu z iného UM.

ailiba
21. dec 2023

V tomto veku bude mat z toho babo maximalne hnacku, alebo to nebude chciet papat. Kludne skus a uvidis. Mozno s tym nebude mat problem vobec.
Urcite mu neuskodis.

autor
21. dec 2023

Ďakujem, ja som sa len bála ci ho z toho nebude bolieť bruško, keď budem kombinovať rozlisne um.

1mina
21. dec 2023

Treba skusot a uvidite. Ja som davala tiez hocijake kase, teda skor tak ze tie ktore im chutili. Ked ich neboli potom brusko, podla mna ok

autor
21. dec 2023

@1mina kaše rôzne sú ôk, aj môj malý papa rôzne kaše. Ide o to, že ich robím len z mlieka ktoré pije, čiže beby. A nepočula som ešte ze by niekto pil napr bebu ako malý, ale kašu robil z nutrilonu, sunaru, kendamilu atď...

angeli121212
21. dec 2023

Tak ak dávaš napr. mliečne kaše tie sa zarábajú s vodou a tam je tiež nejaké mlieko