Kde kúpim takúto misku na pečenie?

mimanr
4. apr 2017

Kocky, prosim, neviete mi poradit, kde zozeniem takyto typ misky vhodnej na zapekanie v klas.rure? Na materiale nezalezi, len aby bol vhodny do rury.

Dakujem moc.

sissy27
4. apr 2017

@mimanr neviem či chceš úplne presne takúto alebo len jednoducho hlbšiu misku, ale v ikea majú, aj v každej predajni s kuchynským vybavením, tescoma...

mimanr
autor
5. apr 2017

@sissy27 potrebujem, aby mala takyto rozsirujuci sa tvar. vsade nachadzam len s rovnakou sirkou zakladne a otvorenej casti alebo ak ju uz najdem, nie je vhodna na pouzitie v klasickej rure, len v mikrovlnke.

mimanr
autor
5. apr 2017

@sissy27 dakujem za tvoju snahu 🙂 20 cm by vobec nebolo vela. presne taketo som nasla aj ja. akurat ze to nesmie mat zobaciky a musi sa to trocha rozsirovat. tie ostatne su len take misticky. potrebujem to na vyrobu torty. chystam sa vytvorit pokebal, ak to poznas 😉 a na to potrebujem takyto tvar, idealne dva kusy :(

mimanr
autor
5. apr 2017

@sissy27 a predsa som na tej kuline nieco nasla. dakujem za tip👍

sissy27
5. apr 2017

@mimanr nie je za čo 😉 inak torta v tvare gule sa dá spraviť z normálneho korpusu, len to treba orezať, skús pozrieť na youtube nejaké videá 🙂

anjelic
5. apr 2017

@mimanr Tchibo má teraz akciu na misku v tvare pologule. Vhodná na pečenie. Priemer vrchnej časti 21 cm. http://www.tchibo.sk/forma-na-pecenie-v-tvare-p...

adriana997
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimanr
autor
9. apr 2017

@anjelic ty si poklad!kupila som ju!

mimanr
autor
9. apr 2017

@adriana997
Dakujem za tip, urcite popozeram 🙂