Koľko vážia vaše 10-mesačné deti?

lalia333
29. jún 2020

Mamičky kolko ma vaše dieťatko vahu mne sa nezdá môj syncek ma 10 mesiace a ma 7,88 kíl je to normálne v tomto mesiaci vopred ďakujem pekne

albertka1980
30. jún 2020

@lalia333 skus mu pridat rano viac mlieka, moja rano vypije uz 210 ml od 8 mesiaca a mozes pomaly zaviest aj jogurty na olovrant. Pomalicky, par lyziciek a ked bude este hladny, tak mlieko. Ja davam do jogurtu aj ovocie. Ale ked sa vela pohybuje, tak to rychlo spali.

wroni87
21. sep 2020

@lalia333 Môj syn má presne taký istý jedálniček, aký si písala. Budúci týždeň bude mať 10 mesiacov a váži 11,5kg (pôrodná váha 3650g). Mne sa zdalo zas, že je to privela, ale doktorka ma ukludnila, že malý má rozmery ročného dieťa, my všetci v rodine meriame vyše 170-180cm. Kamoška má presne o rok staršiu dcéru, a majú rovnakú váhu. Kým doktorka nereklamuje, určite je to ok.

manon1988
13. feb 2021

presne tak a zalezi aj na tom kolko ma cm .. moj ma 10 mesiacov 75 cm a 8,8 kila sice faldiky na nom nenajdeme ale je taky akurat a je hlavne velmi zivy nezastavy sa cely den takze aj vela spali ..a aj pediatricka sa vyjadrila ze ak papa rastie a aj ked len pomaly ale pribera tak je vsetko v poridku.. a poradne isto mavate ak by nieco nebolo ok doktorka by Vas upozornila