Od akého veku môže dieťa piť neprevarenú vodu?

lusia222
20. jún 2013

Ahojte,chcem sa opytat odkedy moze male dieta pit cistu vodu z vodovodu bez toho aby sa musela prevarat,dakujem.

ajko
3. okt 2016

mne minule v poradni vravela pediatrička, že od 6.mesiaca už nemusíme vodu prevárať..

didamt
3. okt 2016

My sme nikdy vodu neprevárali na pitie, vždy som používala vodu z Brita kanvice...do 6. mesiacov bola plne dojčená a nepila okrem materského mlieka nič...do 6 mesiacov iba vodu, nechcela čaje iba čistú vodu....bývam v oblasti s dobrou kvalitou vody. Nikdy sme nemali žiadne problémy.

tarvika
3. okt 2016

ja som prevarala iba trosku na zaciatku, potom uz nie. ale vodu moja zacala pit obcasne az v 4-5m, dojcila sa tak vodu nebolo treba.

jaruskatt
3. okt 2016

Ja som prevárala tuším iba 2-3 mesiace.

semancikova
4. okt 2016

@evittam no3krat .takze mozem kludne z vodovodu?

evittam
4. okt 2016

@semancikova A na čo si to prevárala 3x? Jasné, že môžeš z vodovodu - ako som už napísala.

semancikova
4. okt 2016

@evittam no lebo som myslela ze nemozem.lebo bol pokojny a ked mi dosla dojcenska voda tak som prevarila z vodovodu a bol mrzuty tak neviem ci z tej vody

evittam
4. okt 2016

@semancikova Tak to ťažko z tej vody. A stačí ju prevariť 1x - teda ak už musíš. 😉 A dojčenská voda - to je len reklamný ťah na mamičky. A je to len obyčajná voda - ako som ti už napísala....🙂

semancikova
5. okt 2016

@evittam dakujem