Od kedy sirup na pitie?

lenka1smejka
28. jan 2010

Ahojte prosim vas od kedy sa moze urobit sirupova voda na pitie?

zuza.m
28. jan 2010

a prečo jej to chceš davat??ak ti nepyta stači jej vodička je to najlešpie od smedu bez všetkej chemii a bez cukru hlavne.mne to naštastie ani nechce pit .daj jej radčej ovocny ajik s medikom ak chceš niečo ine

hanka274
28. jan 2010

leni, skus si odpovedat tak, ze niektori dospeli sirupy nepiju, radsej si daju vodu.
Nevidim dovod ponukat babenku nove chute, teda ochutene veci...cim neskorsie, tym lepsie 😉

lul
29. jan 2010

fuj, preco ju chces priotravit? 😅 tolko bordelu je v kadejakych sirupoch, ze by som to nepila ani ja nieto este decko. Radsej dat odstavene ovocie riedene vodou alebo cajik. Naco dieta ucit hned na sladke, potom sa maminy cuduju, ze im deti nechcu zeleninku. Toto je vseobecne pisane, nech sa prosim nik neuraza 🙂

leka323
29. jan 2010

To by som rozhodne nedávala, sem tam zriedený džús, hlavne čistú bezbublinkovú vodu, čajík. Pchať sirup? Nie. Ak ti začne piť sirup, čistej vody sa ti nenapije. A budú sa mu kaziť zúbky. Môj názor, zváž dobre...

leka323
29. jan 2010

ako jemu dieťatku, Nikolke. 🙂 🙂 🙂

susik77
29. jan 2010

ja som rada, ze sme doteraz-2.5 roku len na nesladenych cajoch, vynimocne dostane mala zriedeny dzus.

babulina
29. jan 2010

my s mm mame radi sirupy obcas nasa bambula si odpije, nejako v zasade sa s tym nenalieva mozno tak poldeci za tyzden aj to je vela, ale snazime sa kupovat take tie lepsie sirupy ako YO, tie mi pridu aspon trosku menej umele, prevazne pije vodicku a nesladeny caj

lenka1smejka
autor
29. jan 2010

Dakujem za nazory lenze mne mala vobec nechce ziadne tekutiny jedine co mi vypije je caj s medom a citronom aj to za 24hodin 60ml aj to je niekedy vela 😒 inak nechce nic.Tak ma napadlo,ze by mozno sirup pila len chcem skusit a mam na mysli take tie drahe dzusy

janetty
29. jan 2010

ja sem tam dávam nektár Zajko /mrkvovo jabčný, kupujem v Agromilku/ ale riedim ho vodou, tak skús ten. Alebo aj granulovaný ovocný nápoj od HIPP 😉

lenka1smejka
autor
29. jan 2010

ved pisem,ze davam tie granulove caje vsetky duhy ani jeden nechce

dzio2
29. jan 2010

lenka sprav ako chces, ak mas pocit ze mala to vypije, tak jej daj nikto este nezomrel preto ze pije sirup, viez v dnesnej dobe ziaden vyrobok nieje kvalitny aj ked je to znacka, vsetko su len prisady farbiva takze aj ty co si myslia ze maju to najkvalitnejsie tak su na omile takze v dnesnej dobe skodi vsetko co vidite v obchodoch,hlavna vec ze drobec bude mat tekutiny a nebude smednucke 😉

dzio2
29. jan 2010

a verte ze viem ocom pisem 😉 😀 v dnesnej dobe je cisty kvalitny vyrobok len pivo a to preto ze nicim vyrobcovia nevedia nahradit chmel ,ale aj to bude ☹

paola.o1
29. jan 2010

lenka, ja malemu davam vsellijake dzusy Happy Day, riedene s vodou, alebo sem tam sirup YO, predava sa aj v bio kvalite. Ale hlavne tie dzusy riedene vodou....

janetty
29. jan 2010

lenka, pisala si, že jej davaš čaj s medom a citronom, myslela som, že riadny sačkovy, tak preto som pisala, že maš skusiť granulované. Tak promiň 😉

junovka
29. jan 2010

Nelka ma viac ako 2,5 roka a zatial som sa este neodvazila jej dat vodu so sirupom....a uz vonkoncom nie kupovanym 😝 ....ale, v marci ci budem chciet alebo nie, tak v skolke sa toho napije az-az 😠

paola.o1
29. jan 2010

ked Nelka vypije cistu vodu, tak si ani nebola nutena jej davat nico ine.... Su deticky ktore napriek vsetkej snahe rodicov jednoducho cistu vodu nechcu.

lenka1smejka
autor
29. jan 2010

baby dakujem vam za rady-bojim sa jej dat ten sirup aj ked by som jej chcela skusit ale neublizi jej to?Aj ja som ju chcela od toho ubranit do 3 rokov ale naozaj mi nic nechce pit!!!Skusala som vsetko aj kupovane hipp asi jej to staci-no neviem...Plienky ma mokre to ano ale aj tak si myslim,ze by mohla vypit viacej a to som jej skusala dat z poharka,z flasky aj z normalneho poharka...nic nezabera skusala som sackovy caj,granulovy,cistu vodu,dokonca som skusila vodu s trochou cukrom ale nic...

janety-prepac asi som reagovala burlivo-ja tak niekedy posobim 🙂

paola-myslis,ze by som mohla dat ten YO?Tie dzusy by som vyskusala radsej ale myslim si,ze je to to iste ako tie hipp a ani to nechce

janetty
29. jan 2010

lenka v pohode 🙂 a vodu z kompótu si neskúšala, alebo povar jablko vo vode a potom skús dať tu jablkovu vodu...
Môj drobec asi tak pred 3 mesiacmi mi tiež toho veľa nevypil /asi 30-40ml za deň/, keď zistil, že vo fľaške není mlieko, ale čaj, tak už piť nechcel. Tak som kúpila pohárik so sosáčikom. Zo začiatku nevedel piť, viac vytieklo z pusy, jak vypil. Ale po 2 týždňoch sa naučil pekne sať. Teraz čajik pije len z pohárika.
Možno tvojej malej to stačí, asi ma dosť vody v príkrmoch. 😉

vodnarky
29. jan 2010

lenka-nasa tiez cistu vodu od narodenia uplne odmieta..a az do teraz.. ☹ ..ale predavaju tu(v irsku) jeden sirup,ktory je od 4 mesiacoch,ze liga c sa vola..ani ja som tym nebola nejak nadcena ☹ ale nemala som na vyber,ked som chcela aby mi aspon nieco pila..no a teraz,uz nejaku dobu,jej ho zarabam coraz viac a viac slabsi..samozrejme s postupom casu..mozno sa raz dopracujeme takto aj k cistej vode.. 😉

bambusko
30. jan 2010

lenka, 10m dieta prijima prevazne tekutu a kasovitu stravu, cize ak odmieta tekutiny, nepotrebuje ich. predpokladam, ze nekojis, tak si vies pekne zratat, kolko um za 24h vypije, vydel si to poctom jej kg a potom vynasob svojimi kilami, ci ty tolko litrov vypijes 😉 nase deti zacali pit napoje az ked zacali chodit. tymto nanutenim sladenych napojov akurat tak mozes zaviest zlozvyk vecneho cmulania flasky, zubny kaz a dokladne zaklady obezity 😒

paola.o1
30. jan 2010

pokial viem, tak UM sa nepocita do pitneho rezimu. je to ako jedlo. ani podiel vody napr v ovocnych prikrmoch sa neda pocitat do pitneho rezimu. lenka, ja by som skusila tie dzusy radsej ako sirup, moj maly tiez nechcel hipp, ale happy day s vodou vypije v pohode. dnes nema problem vypit liter tekutin..

vevusiatko
30. jan 2010

lenka daj jej podla mna radsej dzusi riedene vodickou skus take hipp napoje nie tie cajiky alebo sama jej vystav nejake ovocie a troska vodicky tam daj 🙂 alebo skus tie cappy juniro dzusiky...a ked to nepojde tak skus sirup. radsej sirup ako nic 🙂
Mne mala pije tiez malicko ona len co ma vodu v mlieku a potom akurat dva deci cajiku pocas dna vypije ale dzus ked obcas vynimocne dostane tak vypije dvojdecovi na posedenie ako dospela 😀 😀 😀

iguska
30. jan 2010

moja okrem cece (aj to len ked zaspava alebo spi, inac sa neda, jeduje sa 😒 ) vela toho nevypije. v prsiach urcite nemam decilitre. vodu nechce, caj detto. flasku so zarobenym mliekom tiez odmieta. jedina tekutina okrem toho mala mojho mlieka - je v kasiach 😖 tym padom vela toho nenacura, co ma dost znepokojuje ...

vevusiatko
30. jan 2010

iguska podla mna tvojej malej to staci skus jej davat po lyzickach aspon par kvapiek vodicky alebo nejakeho cajiku ale vco viem tak staci ked kojis 🙂 ona je este malicka 🙂

lenka1smejka
autor
30. jan 2010

bambusko-moja mala uz je to co mi myslim v takej konzistencii maso jej krajam nozom,nic nemixujem ani nepucim lyzickou.Takze kasovitu stravu nema okrem kase a ovocia v tom ma aspon stavu

paola-skusim tie dzusy,uvidim potom napisem ako som dopadla 😉

vevusiatko-odstavovala som jej ovocie ani to nechce jedine co mi vypije aj to sa oblizuje za tym je samotny citron ale zase ho stale nemoze bojim sa,ze bude mat kyselinu

vevusiatko
30. jan 2010

lenka skus mandarinky 🙂 tie su tiez take kysle 🙂 ..... a ani take ribezlove hipp dzusiky nechce aj tie su take kysle 🙂

lenka1smejka
autor
30. jan 2010

vevu-mandarinku mam odskusanu trocha si dala a tie od hipp nechce ziadne

vevusiatko
30. jan 2010

a tie cappy junior??? alebo skus troska sirupu...alebo zarob jednu odmerku mliecka do deci vody 🙂 alebo uz ma vlastne nic nenapada 🙂 vyskusaj co jej bude chutit.. 🙂 🙂 drzim palce

blumka
30. jan 2010

lenka, my sme mali podobny problem...mala nechcela nic pit, v podstate je doteraz slaby "pijak"... cistu vodu nechcela, dzusy nechcela, ovocie tiez zriedka, caje absolutne nie a to bolo jedno ci hipp ci sypane ci neviem ake, jedine co tak UM jedine z coho mala tekutiny boli polievky, tie miluje, takze ich ma denne aj dvakrat. No ale ked sme sli napr. von a potrebovala som jej vziat neico na pitie, tak som skusila sirup, a to zacala akceptovat...jasne ze menej ako by som dala sebe ale zasa musi ho tam citit. Mala asi rok ked som jej ho dala prvykrat. Teraz uz vypije hocico aj cistu vodu, aj dzusy riedene - kupujem ale 100% stavy, len ten caj nechce. Pije stale menej ako by podla tabuliek mala ale neriesim to velmi, lebo kaka pekne, cika casto, je zdrava, tak asi jej staci

lenka1smejka
autor
31. jan 2010

blumka-dakujem asi ked sa to nezlepsi tak v tom roku juej skusim ten sirup dakujem inak aj mala pekne kaka,cura casto a je zdrava

vevu-no ona v podstate ani mlieko nechce rano 200ml a vecer 240ml ale inak cez den nechce ale aj tak vyskusam tu 1odmerku mlieka dakujem