Príkrm v chladničke

evka_3
23. aug 2021

Ahojte, môžem dať príkrm pre pol ročnú dcérku pozostávajúci z mrkvy, zemiaku a cukety do chladničky na 24 hodín a následne prihriať a dat jej ho zajtra jest?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
23. aug 2021

@evka_3 mozes, my sme tak robili tiez. Varit na jeden den sa ani v takych pidi mnozstvach nedalo. Ale max som davala este na tri dni to iste ( z chladnicky) a potom vzdy cerstve.

denda007
23. aug 2021

Kľudne ho môžte aj zmraziť,a ponúknuť dieťaťu inokedy 🙂

adamadent
23. aug 2021

Mne lekárka povedala ze prve prikrmy robiť čerstvé každý deň, neskôr môžem aj na dva dni. Prikrm so zemiakmi a cestovinou som nikdy neskladovala v chladničke. Čerstvé je čerstvé a ohrievane chuti inak. Teraz je obdobie zberu zeleniny urobila by som radšej do mrazaku.

liesik
23. aug 2021

Na 24 hodín áno, no dlhšie by som ho tam nenechávala 🙂

simca06022011
23. aug 2021

asi mozes (nemalo by sa pokazit), ale tieto prve prikrmy som robila cerstve. Dam ti typ, narob si do mrazaku take male balicky /maso, zelenina/ klludne neuvarene ak mas problem napr. cerstvu zeleninu denne riesit. A iba to supnes na parák, pripadne pridas ten zemiak (kupovala som vtedy cielene malé zemiaky). A potom rozpucis. Alebo uvaris vo vode, ako sa ti paci. Pyre som zvykla malo mrazit, iba zo sezonneho ovocia, tekvicu...
Take ohrievane zemiaky podal mnanie su bohvieco.

evka_3
autor
23. aug 2021

Ďakujem vám všetkým za rady 🙂))

martina888888
26. okt 2023

Chcem sa opýtať ,začínam prikrmovať po ukončenom 4mesiaci ,začnem zeleninou ,po 3 týždňoch mäsko a ovocie dávať súčasne zo zeleninou ,alebo až po mäse ?Vraj lepšie potom začať až s niečim sladkým ,čo ovocie ke .Dakujem za rady .A ešte lepšie začať pucit čerstvé ovocie ,či presnidavku môžem rovno ?Ovocie jablko hruška tiež treba prevariť ,alebo naparit,však ?