• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príkrmy z obchodov. Aké sú vaše skúsenosti?

26. januára 2009 
ani ja vsetko nehadzem na zubly, lebo ma to uz od 3 mesiaca roestalo bavit.
Ved ked vyjdu budu, ale nezda sa mi zase, zeby to malo byt hned!!!!
Hrasok ma vela zeleza, poradila norik , tak davame!
Samko moj vcera napriklad cely den drzal hladovku, nechcel vobec papat, ale vecer to aspon trosku dobehol, dnes ok. :grinning:
26. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dididi ved ja nikomu nehovorim aby nedavali z obhodu ja som len napisala ze mne to nechuti a ze budem varit myslim ze na to je forum aby sme pislai svoje nazory , mne je jedno kto ako stravuje svoje dieta ja sa staram o svoje
26. nov 2008 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj baby dnes som v jednej teme, kde som pislaa nasla aj nasu kamaratku kaskyu!!!!!!som si spomenula na stare casy :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
26. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heeeej? a zasa podobne ladene?
26. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inac Zuzi, s tym hraskom opatrne, moze maleho naduvat... ja som sa hrasok este nedavala... ale je to vlastne o skusani, ak s tym nema problem, tak potom v pohode. Vidis, zajtra vyskusam aj ja... :dizzy_face:
26. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hippu ok ok ok :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi hm hej aj ja som ju nasla v jednej teme a pisala ake ma genialne dieta :grinning: no nech ma zelam jej :wink:
a hrasok teda dam :slight_smile:
norik tak teda len trocha toho hrasku :wink:
26. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte a ahoj zuzka1
chcem vas poprosit - dnes som davala malemu 1x na veceru ryzovu kasu - tak ako bolo v navode 120ml vody a 40g prasku - a chudak tahaal cez dudel (urobila som mu ale vacsiu dierku) - tahal hodinu!!!!
a potom este 60ml mliecka vypil
- mozem mu to zmiesat nech to ma redsie?
- alebo davat lyzickou? ale to neviem ci by tak papal...aj ked mu chutila... :dizzy_face:
26. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzanka, to si ho chudaka nechala hodinu tahat? :grinning: no lepsie je ucit ho na lyzicku, kase nie su moc urcene do flasi... no a pomer daj aky chces - redsia, hustejsia...ako to vyhovuje malemu...len aby mu dole krkom zosla he he...bo ja som raz taaaaaku hustu spravila ze beton suviks....hned sla do zachoda... :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale on driemal pri tom...sme ho budili....a na konci ked uz skoro dopapal oci dokoran uz mal...
a teraz sa tam s muzom debatuju a nechce spat - ved sa uz na flasi vydrichmal :angry:
26. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzanka ahoj, ja davam malemu na noc ryzovu kasu od nestle, je to take od 4. mesiaca, v krabicke, malemu velmi chuti, aj manzelovi!!!! :grinning:
Potom od 6.mesiaca je aj bananova a medova tusim.
Ja mu davam tu taku miesanu poobede s ovocim, z flasky by to islo moc tazko a a na noc krmit s tanierika sa mi nezda. Tak ju davame na olovrant, to je taka hippka probioticka alebo sunarku lubime velmi.
Hrasok som skusala, nic s anestalo, tak je ok, najskor som dlaa menej, potom uz aj viac, Maly nehovori na to nic, tak pokracujeme, teda ani brusko a kaka pekne. Vacsinou mu ide tazko vykakat po bananiku, lae to aj dospelemu, tak mu ho miesam s jablckom, tak to ide potom lepsie.
Dzanka3 vitaj v klube!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem zuzka1
no ved aj mi tu kasu od nestle mame...

a ved to na noc krmit lyzickou sa mi nezdalo . on mi do toho rucicky pcha - celeho ho musim po papani prezliect....

ale ze zas kasa dost zasyti ...tak uvidke ako bud spat ak bude - lebo zatial lezi s muzom v posteli a robi s pusou brrr a pluje na neho :grinning:
26. nov 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no toto zacal asi pres tazdnom robit aj nas samko a tesi sa z toho, ked sa smeje a ja sa rozculujem!!!!!! :grinning:
nechce sa mu spinkat????nespal vela cez den???smainko ked spi vela cez den, tak sa obcas zobudi o pol 2 a chce sa hrat, tak s ahramme a pokracujeme v spanku!!! :grinning:
no ved to by malo ist normalne, asle moze byt, ze ked to bolo prvykrat musi sa to len naucit tahat viacej
26. nov 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spal ako vzdy doobeda 2hod aj poobede dve
ale on chytil aj stikavku ako dopapal a stika stale uz pol hod.....
no idem sa aj ja dat trochu oplut co uz....a to robi aj po papani ked uz mu nechuti :wink: - frka mu to potom z ust :angry:
26. nov 2008 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Potom sa este da aj to - mozes kupit cumel na kasu - zvykne bat v tvare pomlcky alebo kriza- a ked ho babo stlaci ustami tak sa otvori velka dieraaaa a to potom kasa tecie, len musi byt redsia...tak skus toto...
26. nov 2008 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a ma to vsade!!!aj na ockach aj na cele, a ked sa zadari tak aj vy???pozname veru pozname!!!!!!!!!!!!!!
26. nov 2008 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm....ale tie nase detvaky to na nas vymyslaju, co? mna najviac potesi, ked si Filipko s plnou pusou kase kychne....to potom prezliekam jeho, seba a vsetko okolo....a este umyvam vlasy... :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme ma z toho desnu srandu, tak pocka kym mu dam dalsie susto a kychne zasa...a sa rehli...betar jeden :dizzy_face:
26. nov 2008 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja neviem ci v tej ryzovej kasi je nejake povzbudzovadlo , ale zaspal az 23.30 a aj to muzovi na rukach..... :unamused:
asi ju ozaj budem davat o 17.30 hod s lyzickou ked prideme z vychadzky a na noc mliecko ako vzdy...alebo mu to redsie urobit ??? asi este vyskusam :fearful:
tak dobru noc
26. nov 2008 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzani ja robim tak, ze 18.30-19.00 ide kasa lyzickou a okolo 23.00 posledne mlieko. Aj v spanku, nebudim ho kvoli tomu. Vytaha celu flasu a pekne dalej spi ako keby sa nechumelilo :slight_smile:
Dobru nocku maminky :astonished:
26. nov 2008 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzanka3, ale to ryzove mliecko je uz zarobene, je to riedke v podstate, iba to vylejes do flase a zohrejes, to je vsetko, to nie je taka kasa na miesanie, ako hippky ovocne alebo suanrka. To je normalne take hotove uz.
Predavaju to aj v jednote aj v Dm-ke, balene po dvoch, stoji to cca 86,-Sk , to dvojbalenie.
27. nov 2008 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute kocky..
he,ja som si dnes vymyslela,ze to moje dieta bude mat dnes polievku na obed,co idem ja uvarit :sweat_smile: tak to som strasne zvedavaaa.. uz dopredu si myslim,ze si ju potom mozem zjest akurat tak sama :grinning: ale sak uvidime..
vy ako?
27. nov 2008 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahooooooooooooooooooj,
ja idem dnes robit zeleninku so zltkom, uvidime ako bude chutit!!!!
a potom vyskusam asi uz aj tie polievocky :grinning: som zvedava ako to pojde
27. nov 2008 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cawteeee, ja som vcera kupila bezlepkove a bezvajecne cestoviny, tak tie mu uvarim aj s mäsom a mrkvou a rozmixujem...uvidime ako mudu chutit :grinning:
27. nov 2008 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze mudu he he "mu budu" :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
norik dobry napad, to ma nenapadlo, ze aj taketo mozme. musim to niuekde pozhanat!!!zasyti a malo by to chutit odbre. Ryzu takto zo zeleninkou si nerobila??aj to by sa dalo, nie?
27. nov 2008 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, vcera som tak nakoniec robila. Ale boli sme rano plavat a pytala som sa instruktorky (k nej som chodila aj na tehu cvicenia, aj masaz kojencov) a vravela ze take cestoviny uuuuuplne v pohode - hlavne aby boli bez lepku a bez vajec. Tie co som kupila su z kukuricnej muky, ale ved su aj tie cinske rezance z ryzovej muky tak aj tie vyskusam. Aspon nejaka obmena v tom jedlovom stereotype :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Same dobre napady, ma tato zena!!!!!!!!!
Lern tak dalej, pekne nas inspirujes
:grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky s ryzou samotnou opatrne..zevraj priserne zapekaaa :confused:

zuzi ja tiez tu polievku so zltkom.. uvidim.. podla mna sa mi na to vyprdne :sweat_smile:
27. nov 2008 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som ich kupila vcera v Kuaflande, mali len jeden druh - kolienka ale ved to je jedno ked sa to rozmixuje... a u nas pri nemocke je taky obchod s bezlepkovymi potravinami tak tam musim skocit okukat :dizzy_face:
27. nov 2008 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katmi myslis? ved tie ryzove kase robia detvakom od 4. mesiaca ze "lahko stravitelne"... filip ich zatial dobre znasa :wink:
27. nov 2008 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj nas samoko dobre znasa ryzovu kasicku, tu od nestle, mame ju kazdy vecer pred spanim. Ozaj cviklu mozme, ze???nasla som prave!!!idem kuchtit!
27. nov 2008 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok