• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príkrmy z obchodov. Aké sú vaše skúsenosti?

26. januára 2009 
Dzani ja som to mala v mrazaku a zistila podobny jav - ale to len rozmiesaj, popripade este raz premixuj a hotovo :dizzy_face:
27. nov 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked navarimna tri dni moze to byt v chladniske az do tretieho dna???lebo som sa bala aby to uz potom nebolo pokazene a ja mu to dam...?
27. nov 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusis sa bat, ja to tam nechavam a nic sa s tym zatial nestalo. Vzdy to ovoniam a aochutnam smaozrejme, ale zatial sa nikdy nic nedialo. :grinning:
27. nov 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DZanka a pre seba si nikdy nenavarila na tri dni? No vidis, a pokazilo sa? :dizzy_face: Nic neboj, ked je to v chlade tak je ok...
27. nov 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

dzanka jedlo v chladnicke pre drobca moze byt 24 hodin a vraj kasa sa nema skladovat vobec, bo sa v nej zacina hned robit nejaka pliesten :astonished: :astonished: a bacha na mrazene papky vraj maximalne mesiac :unamused:
no toto nieje z mojej hlavy, len som to citala :slight_smile:
27. nov 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Norik, tak s tym kocikom to je sila teda!!!
Tak som sa tu zacitala, ze maly mi skoro zjedol z papiera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamuse, takze jedli sme tie cestoviny :grinning:
Varia sa trochu inak ako bezne - treba ich miesat, lebo sa prilepia ku dnu...a ta voda, v ktorej sa varia normalne zhustla ako omacka... Ked sa to potom mixuje, pridala som vyse deci preverenej Lucky lebo to bolo hrozne suche a dost lepkave. Dala som tam cele zltko, brokolu a mrkvu, stavu z paradajky (rada od doktorky) + trosku olivoveho oleja a ked to malo tu spravnu konzistenciu, priblizila som sa k FIlipkovi...a ten to spasal jak kobylka! cele! az som cumela, lebo to vyzeralo na jeden a pol davky...inac ked som to ochutnala, nebolo to az take zle...uvidime zajtra, ako sa s tym popasuje travenie :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik fiha a nieje skoro na cestoviny? ci su nejake speci? no ale recept vyzera byt mnamky :slight_smile:
my sme dnes mali ovocnu vyzivu na ranajky, potom cici a potom dojedli vyzivku a zase cici a zemiak s brokolicou mu nejako nesiel, tak som mu dala zemiak s mrkovu a zase cici a potom cici a ryzovu kasu a zase cici, bozenko on je pazrosko :grinning:
no a vsimla som si ,ze mu zacalo viac chutit ale hlavne ovocie a ryzove kase, no cela jeho segra, ale nepohrdne ani zeleninkou a cicou :grinning:
zajtra skusim konecne nejaku ryzu, asi aj s kuriatkom :wink: len neviem ci treba mlieko ci staci olej do toho? :unamused:
27. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dididi, ja myslim., ze ked sa maly tak koji ,tak do toho prikrmu staci dat olivovy olej :wink:
27. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dididi sak mliekom nic neskazis:slight_smile:

Cestoviny som kupila bez lepku, bez soli a bez vajec - z kukuricnej kase a ta sa moze. Este planujem skusit ryzove cestoviny :dizzy_face: Si necitala dnesne rozhovory pod lampou?
27. nov 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blau tak teda dobre :grinning:

norik jaj tak, joj musim take nieco vysliedit aj tu :slight_smile: :slight_smile:
inak dnes som kupila taku nahrazku ryze alebo cestovin, je to bez glutamanu a kadejakych prisad a je to uplne bio tak to chcem vyskusat malemu bud s nejakou zeleninkou alebo vajkom :slight_smile:
27. nov 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez zakupila ryzovo - kukuricnu bio kasu bez sladidiel, soli a vsetkych tych primesi tak tym planujem prihustovat papu pre filipka
27. nov 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono je to skor ako nejake boby, a ked sa to uvari je to take ako joj neviem ti to napisat, ale ja si spomeniem :grinning:

no ale tak ryzovo kukuricna kasa moze byt fajn na zahustenie ale do coho :astonished:
27. nov 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo zohrejes mliecko (ja um a ty ciciove), vlozis uvarenu hocaku zeleninu + mäso alebo zltok - na co sa v ten den budes citit :dizzy_face: a kedze to bude riedke, tak to zahustis tou kasou...ja som take kuchtila vcera a dobreee bolo :dizzy_face:
27. nov 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej ha norik vyskusam :slight_smile: no este ze ta mame :wink:
27. nov 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo poviem ti ze sama sa divim jak srsim napadmi na jedlo posledny tyzden :grinning: ...predtym len mrkva, brokolica, zemiak alebo zemiak, brokolica mrkva alebo brokolica mrkva zemiak...
27. nov 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik mame na teba dobry vplyv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vcera som bola off cely vecer, boli sme nakupovat!!!hroza!!!!!
dobra debata, kocky!!!!!!co mame dnes na papanie??ja idem do solarka, takze bude asi papanica od hippu.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka to je pravda :grinning: zacina sa vytracat moja materska demencia :grinning: :grinning: :grinning:

Ako hrozy ste zazili pri nakupovani? Ja sa dnes chystam do Optimy, o 9.00 je slavnostne otvorenie novej casti aj s nejakymi celévriťami tak som zvedava ako to tam vyzera....C&A, H&M, Marks & Spencer a podobne obchody, uz sa tesim ze zasa raz budeme o krok dalej od zapadakova :grinning: he he zaspominam si na svoje anglicke casy... len som zvedava na ten natresk... :confounded:
28. nov 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hrozy v podstate ziadne pre mna, manzel bol na nerny, neznasa nakuovanie, maly by uz spinkal a bolo mu teplo, tak sme si poplakali trosku!boli sme v jaslickach vcera, mame tu v Moravciach sukromne, a vlastni ich kamoskina mama, tak sme sa boli trosku pohrat s detickami!!maly bol jak odtrhnuty z retaze, velmi lubi deticky!!!!Neplanujem ho tam dat, chceme druhe baby, ale obcas zahrat sa je fajn, keby treba aj postrazi.
CA HM su super a v HM maju krasne detske veci, tam lubime nakuopvat.
Inak v Kosiciach mam par kamaratov!!Boli sme spolu na Cypre makat 2 roky!!!!!!!Nech ziju vychodnare!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka niekedy ani neviem ako sa volam...idu im teraz zubky tak mam plac doma stereo :grinning:
28. nov 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmi to musi byt taka mala katastrofa, ale zase na druhej strane mas dvojnasobnu radost!!!!!!
Vsetko dovj, krmit, obliekat!!!!maju rovnaky rezim??????
28. nov 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz maju rovnaky rezim ale bolo to perne..ale napr. ani nahodou nebudu spat v postielkach...to sa neda, revu vystrajaju az pokial ich neprelozim na postel...a tam spia hned...
no vsetko je dvojmo...a ked mame ist vonku a oboch obliect potom revu lebo im je horuco tak ja som mokra uz ako mys a pokial sa vytrepeme mam dost...
jasne ze dvojnasobna radost ale niekedy uz je to aj nad moje sily :unamused:
28. nov 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmina co sa tyka toho ze nechcu spat postielke aj nasa mala je taka.Cez den spi len vo velkej posteli.a v noci zaspava tiez vo velkej a potom ju prekladam do postielky ale ked sa tam aj zobudi ani za ten svet mi tam nechhce spinkat bude sa vycierat a vymyslat.A akonahle ju dam k nam ako keby utalo hned zaspi.My sme tiez skusali cestoviny s vajom ale mam pocit ze to vajicko jej nezapasovalo.Tak este radsej podcame sice neviem dokedy ale boli ju z neho dost brusko.
28. nov 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj Zuzi, teba lubim, ty si taka moja blood group :slight_smile: he he
28. nov 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik1 :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak my sme dnes mali ovocnu vyzivu s piskotou na ranajky, mliecko, potom zeleninovu hippku petrzlen karfiol syr a zemiak , mliecko a na noc kasu alebo rezen :grinning: :grinning: taky je pazros :grinning:
krasne mi v noci spal, no bobma :wink:

no a dnes som kupila bio babany a poviem vam tie niebio vyzerali lepsie :astonished:
inak uz konecne chcem malemu daco uvarit cez vikend :slight_smile:
28. nov 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne vsetky vas lubim :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bio banany???hroza!!!!!
Na veceru bude rezen!!!!!!! :grinning:
my sme prave dopapali tu nestle kasu ovocno ryzovo nejaku, malemu chutila, spapkal dost, aj papkal cely den pekne, ale zistili sme, ze 7 kg asi ani nemame!!!to zas bude u doktora, ideme 10.12 do poradne a na krvicku, ci je Fe ok. :unamused:
28. nov 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme do hemato poradne 4.12, tak uvidim, ci moja zelezna kura malemu pomohla :slight_smile: ked nie, tak vyhadzujem cumle a bude klince cmulat :grinning:

hmmm Dididi a cici bolo dnes kde???
28. nov 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heloute :grinning:
co noveho? ja sa musim priznat kocky,ze ninka mi nejak na houby papa poslednu dobu..desiata ledva ledva a obed len vtedy,ked ju necham vyhladovat.. inak len pobrble.. vam to decaky nerobia?? :fearful:

didi ked je moc riedka vyziva,tak supnem trosku ryzovej kase do toho.. :wink: nieje to ani citit..
28. nov 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok