S príkrmami na cestách. Čo by ste mi poradili?

u2jana
9. máj 2009

ahojte
poradte mi, skusenejsie maminy.
Dcerka so striedavymi uspechmi papa 3xdenne prikrmy, ale teraz nas caka obdobie, ked budeme musiet behat po doktoroch (pred operacne vysetrenia), a neviem si predstavit, ako jej budem niekde v cakarni alebo v aute davat prikrm.
neviem, ci je nemam dat len flasku s mliekom a ked prideme domov, tak prikrm az potom... ale zas si tym pokazime horkotazko urobeny papaci rezim...
co by ste mi poradili?.

sipcek
9. máj 2009

ahoj,nic tym nepokazis,ked bude mat par krat vymenene prikrmy.my sme to tiez riesili mliekom ked sme mali niekde ist.neviem si predstavit,kym by som ju nakrmila,ona je tiez biedny jedak,to by som ani lekara nestihla.ked sa vratime domov od dr.tak pokracujeme prikrmom.mliecko jej davam potom az vecer.

blumka
9. máj 2009

ja som bezne terezku krmila v aute alebo na inom mieste...a stale to tak robim...ale myslim si ze sa nic nestane ak to vymenis...asi ide o to co bude vyhovovat vam obom

bubatinko
9. máj 2009

ked sme takto niekam isli tak som brala mlieko a ovocnu vyzivu tu nemusim zohrievat a do nej som nalamala piskoty a vydrzal a ked sa dalo tak som mu cestou domov kupila pribinacka a ten spapal..... a samozrejme cajik...

u2jana
autor
9. máj 2009

no prave to je nas problem, ona nespapa nic, co nie je teple... ja jej musim ohrievat aj tu vyzivku, no a ine tekutiny okrem UM su u nas zatial po par glgov 😒
asi nam neostava ine ako mlieko a nejak to vydrzat

bubatinko
9. máj 2009

myslim ze to na tom mlieku prezije .... 😉

sipcek
9. máj 2009

pozri,v mlieku mas zastupene vsetky vyzivne latky,myslim v UM,tak to ber tak,ze ju urcite o nic neochudobnujes 😉
ona to urcite vydrzi.Saska vcera napr.nechcela vobec jest,len ochutnavala a nic sa jej nepacilo,tak bola na mliecku.dnes papkala ok.drzim palce 😉

pistok
10. máj 2009

skúšali ste už chlebík alebo čerstvý banán?
to sa neprihrieva
my skoro každý mesiac cestujeme vlakom celý den - aj s manželom, lebo sama by som to nezvladla - a to si nosíme plnú litrovú termosku vriacej vody a normálne mu polievočku hrejem.
do misky dám horúcu vodu a do toho mištičku s obedom a to treba vodu aj niekolkokrát vymenit, lebo už neohrieva vychladnutá.
ale to je iné
teda tiež toho nespapá tolko ako doma a preto mu dávam aj mliečko
skús banán alebo iné ovocie ak nepotrebuješ ohriat
ak to inak nepojde, to mliečko by výnimočne mohlo stačit a teplé dostane ked dojdete domov

trixi
10. máj 2009

ahoj, ked Ti mala spapa len ohriate, tak je riesenie. Neviem ako dlho budes chodit po vysetreniach, ale ja som nosila ohriate jedlo v termotaske, kde vydrzi ohriete jedlo cca 2 - 3 hod. Doma som ohriala v pohariku (ale len hippku, nie nesterilizovane) a tak vyrazila do sveta. Alebo to ries ako pistok. Ja som mala taku misku s dvojitym dnom (udrzovala jedlo teple), tam som naliala teplu vodu, pridala papanie (samozrejme na druhe dno) a za par minut bolo papanie ohriate. Nosila som este sacok, do ktoreho som potom tu spinavu misku dala (nie vzdy sa da umyt). A ked ani to nepomoze, tak zvacsa pri nemocniciach, poliklinikach byvaju bufety, v ktorych maju mikrovlnku a tam Ti to urcite ohreju. Drzim palce, aby ste to zvladli. Urcite si poradis. 😉

pistok
10. máj 2009

do mikrovlnky by som nedávala
ale ohriate jedlo ozaj nejakú tu chvílku vydrží, ked je v termotaške
alebo kamarátka si nosila do práce teplú polievku v termoske - som si spomenula, lebo mala niečo so žalúdkom alebo tak, preto potrebovala teplú stravu a v práci sme nemali tú možnost - to nebolo pre dieta, ale to je asi jedno

jana_moro
17. máj 2018
Používateľ jana_moro je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jana_moro.

Tiež riešim tento problém, konkrétne jedlo na cestách. Kde ohrievate, alebo ako to riešite? Ďakujem.

1pillow1
22. máj 2018
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

@jana_moro ja napriklad vacsinou kupim uz hotove jedlo a nemusim sa zaoberat ohrievanim vlastneho z domu, ale moja je uz starsia, jej staci napriklad sunarek kapsicka do ruky a podobne a napapa sa uz celkom aj sama 🙂

jana_moro
23. máj 2018
Používateľ jana_moro je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jana_moro.

Ďakujem, ja som zatial takto kupované ríkrmy ešte nedávala, ale skusím teda, asi to naozaj bude praktickejšie.

1pillow1
25. máj 2018
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

Prakticke jednoznacne, ale hlavne ti to aj usetri nervy :P