Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sušené kozie mlieko

syrik
9. máj 2014

Ahojte, dávate niektorá deťom sušené kozie mlieko? Kde ho kupujete? ĎAKUJEM

sjuzi
10. máj 2014

Ahoj, kupovala som v bioobchode i v tescu ho maju. Normalne sme ho zarabali ako UM do flasky. Mne ho maly pil od roka po skonceni kojenia. Ma atop.ekzem, toto mliecko mal velmi rad a vyhovovalo mu.

aksuram
10. máj 2014

@syrik davala som jednemu nasmu drobcovi kozie mlieko/susene/ v case ked prechadzal z prisnej bezmliecnej diety na klasicku, veku primeranu stravu. On mal alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka a v tom kozom to tak uplne nieje ...a kupovala som to v potravinach, nie v kazdych to mliecko mali, ale myslim aj Tescu to mavaju a tiez v potravinach kde su trocha zamerany na zdravu vyzivu a podobne .... nemala som problem to kupit 😉

syrik
autor
10. máj 2014

Ďakujem Vám za rýchle odpovede. Dúfam, že si malá zvykne na tú chuť. My máme ekzém od mala na lícach a na chrbtoch rúk.Neliecime sa nikde, raz to zmizne, potom sa to vráti. Neviem prísť na to,čo jej vadí a vraj kozie mlieko pomáha pri alergiach a ekzemoch, tak skúsime. Ďakujem

lubbie
10. máj 2014

Ahoj, my sme na kozom mliecku od 1,5 roka. Susene kozie mliecko - dojcensku vyzivu znacky Holle (od 12 mesiacov) kupujem v Bio obchodoch, da sa objednat aj cez internet. Cena je okolo 14 €. Su aj dojcenske vyzivy od 6 mesiacov - Bambinchen, myslim. Neviem kolko ma tvoje dieta, ale od 1,5 roka kludne aj cerstve kozie mlieko prevarene, pripadne z bio obchodov, alebo cerstve kozie mavaju v rakuskom Spaare.

syrik
autor
11. máj 2014

No už mám kúpene sušené Z Tesca, ten mne chuti,malej som skúsila dať to pol litrové Z Tesca, vypila bez problémov, ja som mala väčší problém 😀 Skúsila som aj kozi syr, vynikajúci. Ale ten mala nechcela a to syry zboznuje🙂

syrik
autor
13. máj 2014

No susene absolútne odmieta A V ten deň Už nechcela ani kravské. No musím uznať, že keď porovnám "čerstvé " a to 30 %-tne, to susene kozu ani nevidelo 😀😀 Aj tie 100%-tne sú také?

lubbie
15. máj 2014

Ja kupujem to cerstve bio 0,5 litrove zn. Leeb v bio-obchodoch (dostat ho len v niektorych), chutove je vyborne, vobec nepachne po kozacine. To z rakuskeho Spaaru trosku citit, ale je tiez v poho. Ked budes kupovat od nejakeho chovatela, treba davat pozor na to, ci ma koza dostatocny priestor, vybeh a slamu na spanie, lebo ked nie, tak to nadojene bude dost citit kozacinou ☹( Maloktore deti to vypiju, hlavne ak su starsie. Ja som maleho naucila na kozie postupne, od tych dojcenskych vyziv z kozieho mlieka po cerstve obycajne. Tak vela zdaru!

syrik
autor
15. máj 2014

@lubbie Ďakujem za rady a tipy 😉

bouny
9. nov 2014

a poznate niekto toto? http://www.mliekoshop.spol.sk/index.php/susene-... u nas v bioobchodiku maju len toto..zda sami drahe 200g za 5,50 - je to ok cena? je to ciste susene plnotucne kozie mliecko. dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli