Vrecká - sáčky na príkrmy

jenny2608
8. júl 2015

Neviete prosím Vás, či sa dajú niekde kúpiť tie sáčky na detskú výživu s tým sosáčikom? Jednorázové sú dosť drahé, ale drobec ich má veľmi rád tak by som mu radšej naplnila vlastnou výživou 🙂

smalmole
26. jún 2016

@ericca2 ahoj, mozem ta poprosit ze pod akym nazvom si to hladala? Diky

adebi
29. jún 2017

Toto je pre deti? V balení boli 2ks a pod zips sa dostáva strava , vyčistiť sa to nedá,fuj. Oba kusy to isté, možno na čiernom podklade by to vidno nebolo.☹

janusa1977
29. jún 2017

Ja mam tie zebra&me, používam na výživu a takéto som to nikdy nemala......

adebi
29. jún 2017

@janusa1977 a ja to mám na oboch kusoch , stalo sa mi to hneď len som si to všimla tak po 3pouzitiach asi kým to zhnedlo ,nijak to nejde von

vilaamala
29. jún 2017

@adebi , byť tebou tak to reklamujem. Asi nejaké chybné kusy. My ich máme už vyše roka a deti ich zdemolovali už poriadne, ale toto sa nikdy nerobilo.

janusa1977
29. jún 2017

@adebi ked mi tam pri bokoch fakt len trosilinku ostane, tak sparadlom to cistim, ale takto by sa ti to tam nemalo dostat.

kinkinga
28. júl 2017

Baby treba nejako. Špeciálne pripraviť výživu alebo len rozmixovat a naplniť ovocím? Ako dlho to vydrží mimo chladničky, lebo chcela by som to na cestu na dovolenku a ta bude dlhá, vďaka

mimanr
5. aug 2017

@kinkinga ako si to vyriesila?

vilaamala
5. aug 2017

@kikinga, @mimanr ... my ked ideme na dlhsie von, tak mixnem vecer, dam na noc do mrazaku a rano nabalim zamrazene. Kym sa roztopi, prejde aj 4-8 hodin. Samozrejme podla toho ako to prenasate a ako je teplo von.