Aká je kozmetika Just a olej 31 bylín?

upomienka
6. júl 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtat, aké máte skúsenosti s kozmetikou JUST, pokial možno hlavne s olejom 31bylín. Pomáha - nepomáha....? 😉

kurci
17. okt 2011

@upomienka tento olej je veľmi dobrý, ja ho používam na afty, boľavý zub, výplachy, do odparovača, na herpes, na krémik jednu kvapku a natriem na hrudník, a tak

irriss
17. okt 2011

Pomaha... 😉 🙂

geegee
17. okt 2011

Aj ja pouzivam tento Olej a je skvely - kzm som neskusila, tak som mu ale neverila. Ta flasticka mi vydrzi rok, aj viac...a akonahle ho dominam, objednavam novy 😉

martina1305
12. nov 2012

my tiez pouzivame a sme spokojni...na inhalaciu pri nachladnuti (naparovanie), par kvapiek do cistej vody pri bolestiach zaludka alebo criev, na masaze bolaveho chrbta a krizov, na potieranie bolavych klbov a ma kopec dalsich vyuziti, taky vonavy vseliek

dadusch
14. nov 2012

kozmetiku Just pouzivam uz viac ako 20 rokov - je skvela, vhodna pre vsetky vekove kategorie a hlavne aj pre alergikov.
Oleje su skvele, liecive a jedno balenie vydrzi velmi dlho. Olejceky su vhodne pri bolestiach, krcoch, pri vyrazke, zapaloch ustnej dutiny, usi, na inhalaciu, problemoch so zubami, bolestiach bruska aj u malych deti (takych castych) atd. Pouzitie je takmer vsestranne. Odporucam vyskusat, vyplati sa to. 🙂

mamaka
11. jan 2013

ked ma dieta afty ako sa pouziva 31 olej rozraba sa vo vode alebo sa pozuiva nerozriedeny dakujem

josie3331
12. jan 2013

@mamaka ja by som pouzila neriedeny...

kvieta
12. jan 2013

Ja práve tú 31 užívam už od r.1996, jednoznačne odporúčam, pomôže pri rôznych problémoch. Nech neodradí cena, vydrží strašne dlho.

mamonia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvieta
5. feb 2013

@mamonia ahoj, môžeš mi prosím napísať, koľko teraz stojí tá 31-čka?

kvieta
5. feb 2013

@mamonia čo treba pre získanie členstva?

mamonia
5. feb 2013

@kvieta ahoj, 31 bylin teraz stoji 36,80 eur. Na ziskanie clenstva treba zaplatit za startovaci balicek 30 eur- teraz je akcia v mesiaci februar...inak stoji viac

petri22
5. feb 2013

@mamaka myslím,že dieťaťu vždy len rozriediť, je dosť silný!, a mám s ním tiež len dobré skúsenosti, aj s ostatnými éterickými olejmi napr.pomarančový, kozmetiku nepoznám, a výborná je aj bylinná ústna voda do tej som momentálne zamilovaná 🙂
😝 😀

kvieta
5. feb 2013

@mamonia a čo je v tej štartovačke? môžeš aj do IP

luciferka080
15. feb 2013

31tka by sa nemala davat detom priamo na telo, prave koli tomu ze je moc silny!

milosjanka
1. dec 2013

vie niekto kolko stoji eucasol?

kvieta
1. dec 2013

@milosjanka Eukasol stojí 15,20-.

milosjanka
1. dec 2013

@kvieta dakujem 🙂

lupena
4. jan 2014

@milosjanka
@kvieta ten eucasol ste skúšali? mne ho mama kupovala ešte ako dieťaťu a ja sa ho chystám zrovna teraz kúpiť pre tie moje. dávate im to na podušku? či rozprašujete do izby?

milosjanka
4. jan 2014

@lupena ja ho este nepouzivam.len som sa informovala.ale asi budem niekedy kupovat

weronicamm
4. jan 2014

JA môžemt len a len odporucat. Mne a celej mojej rodine pomáha už niekolko rokov a nedám naň dopustiť

weronicamm
4. jan 2014

A pouzivame veľmi veľa produktov, ktoré nám pomáhaju prii rôznych problémoch...takže z vlastnej niekoľko ročnej skúsenosti odporucam...😉

kvieta
4. jan 2014

@lupena Eucasol rozprašujem do vzduchu pred spaním, len treba pri väčších deťoch na pár sekúnd zavrieť oči, pri maličkých strieknuť radšej až keď zaspia, pretože môžu trošku zaštípať oči od neho bezprostredne po strieknutí. Ale odporúča sa dávať aj na podušku, plienku, kt. sa prevesí cez postieľku, na pyžamko... Ja radšej vzduch. Pri nádche, kašli je super kombinovať s tymiánovým krémom - odporúčam, mám to odskúšané, namiesto kvapiek do nosa potriem trošku nosné dierky kvapkami z 31 bylín, robí to zázraky, fakt, lekáreň na tieto veci už nepotrebujem.
Aj ja ako mamička predo mnou užívam viac produktov, tú 31-čku napr už od r.1994, nedám na ňu dopustiť.

lupena
4. jan 2014

@milosjanka jáj, ja som si dnes objednala. zajtra si idem pre neho. tak sa teším...🙂
@kvieta a je to tam cítiť aj ráno? lebo som rozmýšľala nad tým, že sprej asi tak dlho necítiť vo vzduchu ako na perine.. a ako viem, aké množstvo je správne? teda aby tam toho nemal ani veľa ani máo...

milosjanka
4. jan 2014

@kvieta 31čku sme pouzivali v detstve a bolo to super ..musim zacat znovu ..pri detoch to treba..lebo v lekarni ani neviem co kupit ci je to ucinne a ked tak je to vsetko drahe...

kvieta
5. jan 2014

@lupena Ja strieknem iba raz asi tak 1-1,5m nad posteľou a myslím, že to stačí. Je to dosť silný koncentrát, nestriekala by som viac. Pri malinkých deťoch si treba všimnúť prvú reakciu, či eucaliptus nepôsobí dráždivo, ak nie, tak v pohode používať ďalej. Používaním prídeš na to, čo bude vyhovovať najviac - či vzduch, či pyžamko, vankúšik...
@milosjanka Ľudí pri tej 31-čke odrádza tá cena, ale keď si vezmeš jej mnohostranné využitie, koncentrovanosť, používanie po kvapkách, tak je to nič oproti prípravkom z lekárne. U mňa už nesmie chýbať vyše 20 rokov.

milosjanka
5. jan 2014

@kvieta tak presne...ja som to raz prehnala pri kupani seba dala som viac kvapiek ako treba ze vraj 3 a dala som asi viac..ale nevedela som vo vani vydrzat bolo to silne ...tak som hned vedela ze netreba prehanat s kvapkami....kolko teraz stoja?

kvieta
5. jan 2014

@milosjanka 37,90-€

weronicamm
5. jan 2014

...ja napr.odporucam mamičkám, ak majú obavy z neriedeneho oleja u malých detí, dať pár kvapiek do rozprasovaca a tak to nastriekat večer do izbicky.. alebo použiť 1-2 kvapky spolu s tymianovym kremom na hrudník

shaga
5. jan 2014

Dobry vecer da sa pouzit ten olejcek aj na mykozy? Alebo nieco ine z tej firmy? Dakujrm za odpoved