Ake plienky na plávanie používate?

dadulajda
14. jan 2012

Chcela by som ist s malym plavat a pozerala som sa po nete,ze existuju aj nejake neoprenove plienky na kupanie,nie len jednorazove.Mate niekto skusenosti? Neviem,ci drzia aj moc, alebo len kaku. Maly ma 5 mes. a myslim si ze skor hrozi ze sa pocika ako to druhe. 🙂

ejuska13
24. apr 2014

@sudabe ano presne tak 🙂

kluska
26. apr 2014

@soldi prosim ta chcem kupit malemu na leto plavky na plavanie happy nappy, ale ako to vlastne funguje? napr ked pojdeme s nim na kupko na par hodin, to mam si kupit dva alebo viacej? ako raz pojde do vody a po kupani ixh musim dat dole a dat mu ine suche? a tak dookola? mozem mi napisat, diky 🙂

marus28
30. máj 2014

Mamičky ,potrebujem radu.Synček má 16kg a chcela by som kupiť plienky do bazéna,su aj také veľké a dá sa kupiť aj nejaké menšie balenie,pekne ďakujem za každu radu

pribinak
30. máj 2014

My sme používali z DM babylove a boli úplne v pohode, mali sme aj Huggies, ale nevšimla som si žiadny rozdiel

lencika
31. máj 2014

my sme kupovali v tescu a v dmke tie plienocky ale naozaj velmi malo potom som presla na plavocky

macus44
3. jún 2014

mamičky,potrebujem poradiť.Chcem malému kúpiť tie neoprenove len neviem veľkosť bude mať 11 mesiacov,12 kg 80 cm obvod pásu má 56 cm a stehien 31cm

m_ij_ka
3. jún 2014

my sme používali tesco plienky na plávanie

matulienka7
18. jún 2014

Odporucam neoprenove plavky od FREDS SWIM ACADEMY. My ich pouzivame uz niekolko rokov a su vynikajuce. Nehrozia s nimi "nehody do vody". Mame to odskusane. Okolo pasa je opasok, takze sa da super prisposobovat velkost. Zaroven ochrania dietatko v citlivych castiach pre chladom, nakolko maju tepelno izolacne vlastnosti. Usetrite vela penazi na plienky do vody, ktore musite kazdu chvilu menit... Tieto neoprenove plavky vydrzia dost dlho...

migely
21. sep 2014

no my malej dávame Pampers splashers a vždy ju prebalíme d aby nenachladla a potom zas keď ideme do vody 😉

kikushaa
2. feb 2015

@luciferova
@hairline
@evko1
@dasenabb
@lulaband
dievcence potrebovala by som radu, cim sa riadit pri kupovani tychto plaviek? lebo hmotnostne moj splna velkost M, vekovo L a podla odvodu XXL? mam sa riadit tym odvodom? ci su natolko elasticke aby som mu kupila dajmo tomu to L? nechcem aby ho to tlacilo a zastavovalo privod krvi 😀 😎

sladkasue83
7. apr 2015

my mame tieto: http://www.sladkasue.net/sladkasue/eshop/93-1-P...
a uplne som spokojna, tesnia ok. nemala som s nimi problem. dokonca nam vydrziaeste aj na toto leto 🙂
jednorazovky uz nekupujem, su zbytocne predrazene...

wal
12. apr 2015

Prosím vás,mňa zaujíma že keď vyjdeme z bazéna,vyzlečieme a za ako dlho budú plavkove nohavičky znova použitelné? Alebo musim kúpiť dve? Alebo po "nehode" v bazéne po vypratí musia vyschnúť?

lucinkas3
24. feb 2017

Inak moze sa ist s tymi neoprenovymi aj na wellness? Ja som mala taky pocit ze cez tie jednorazovky nema prejst moc a asi to tak vnimaju aj vsetci naokolo neznali. Tak reku ked prideme kdesi do permonu nech nas neposlu s tym:D

1angelika
26. feb 2017

@kerynka87 prosim ta a ked ides s babom z bazena von na chvilu potom nazad dnu tak medzitym treba dat normalnu plienku?