Ako mám obliecť trojročného syna na svadbu?

majkabr
2. máj 2017

Ahojte žienky poradte mi prosim čo mám obliecť 3 ročnému synovi na svadbu ?? Oblek ?? alebo čo sa to takým deťom oblieka??

monicm
2. máj 2017

Ja som mojím kupovala nohavice, košeľu ( tie sme doma nemali, nakoľko to nenosia) a na to dal s pekný sveter. A na nohy topánky. Ale zháňala som lacnejšie, nakoľko som vedela, že to ťažko ešte niekde využijeme. Sako a pod. mi už pri deťoch príde veľa. Pre mňa sú to stále deti. Ale samozrejme každého vec.

majkabr
autor
2. máj 2017

@monicm a nohavice aké rifle tmavé svetlé alebo oblekové a košelu aku???

monicm
2. máj 2017

@majkabr Ja som kupovala oblekové a košeľu bielu, ale to len preto, že taká bola po ruke. Ale ak mu dáš tmavé rifle, podľa mňa svet nespadne. Bledé nohavice by som nadávala. Predsa len sú to deti a dlho by bledé nevydržali.

zuzidr
2. máj 2017

úzke rifle alebo nohavice, košelu, motýlik-kravata a plátenky-conversy....všetko sa to dá kúpiť za pár korún v sekáči, takku, kiku, hmku a pod....

moni244
2. máj 2017

Rifle by som urcite nedavala, je kopec nohavic, co vyzeraju slusne, traky, koselu, motylik vo farbe trakov

daniela208
2. máj 2017

Môj synátor má 6 a ide v sobotu na svadbu oblečený v tmavomodrých úzkych nohaviciach, vo svetlomodrej košeli s motýlikom a obuté plátenky. Oblek som mu kúpila iba raz a hneď z neho vyrástol. Takže takéto príležitosti riešim oblečením, ktoré môže využiť aj na iné dni.

totatimeka
2. máj 2017

my sme boli teraz v sobotu na svadbe a malý bol oblečený takto (má 2r 4m)
nohavice sme mali doma podedené takže som kúpila len sako - je také teplákové takže pohodlné no a ešte košeľa a motýľ to sme mali tiež doma... na nohách mal tenisky...
boli sme aj minulý rok v septembri na svadbe a mal tiež normálne nohavice (také menčestrové) a košeľu - vtedy bolo teplo takže navrch nič...
inak teraz na svadbe bol jeden chlapec v rifloch a v pohode vyzeral mal košeľu a veľkého motýľa...

bartokami
2. máj 2017

štylove rifle, košeľa a motýlik... uplne stačí..

zdena12345
3. máj 2017

my ked sme mali svadbu tak tam bol jeden chlapcek, co mal original oblecenie pozicane z pozicovne, no prislo mi to prehnane, ale oni chceli. Este tam boli dvaja maly chlapci, co mali uplne obycajne oblecenie, cize bezne nohavice a bezne tricko a nejaky svetrik. Podla mna nohavice co bezne nosi a nejake pekne tricko a svetrik. Zalezi ako moc honosna bude svadba. Ja som urcite nepocitala s tym, ze vsetky mamicky teraz budu zhanat slavnostne oblecenie pre deti😉

fotoarch
3. máj 2017

Pozri MK babar je tam cez 500 oblekov. Predpokladam ze vsetky deti ich mali 1 alebo 2x. https://www.modrykonik.sk/market/?q=Oblek&SIZE=...

andisko
3. máj 2017

ahoj. ja som malemu na maminu 60tku davala blede, bolo to v lete a on nie je typ, co sa zaspini do 3 sekund. na dalsiu rodinnu oslavu som mu davala tmavomodru koselu, aby sme spolu ladili a usila som mu motylika, lebo miloval bagre vtedy. teraz miluje práčky, to by bola zaujimava vyzva na motylika 😀

zabina27
3. máj 2017

ja som minuly rok kupila tu v bazari oblek, aj nohavice, aj koselu a topanky ale my sme mali 2 svadby po sebe a kedze nohavice som len zahla, tak mu to snad bude dobre aj na svadbu, co ideme teraz na jesen. kvoli jednej jedinej prilezitosti by som asi kupila len lacne slusne nohavice a koselu, tu v bazari to fakt nestoji vela