Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako navlečiem baldachýn na stojan?

misuliatko23
13. okt 2015

maminy ako navlecen baldachyn na stojaan :( ???????????

maria117
13. okt 2015

@misuliatko23 tiez som to googlila, napokon som nasla nejaky navod ako ho vyrobit a v nom som to pochopila....skusim vysvetlit. Najskor som si ten stojan pripla k postielke,mas tam vyberatelnu tyc a do nej vsuvas take "oko" no a baldachyn musis navliest na to "oko" systemom ako ked navliekas gumu do nohavic ("oko" = guma, baldachyn = nohavice). Cize baldachyn by mal mat niekde na kraji nejaku dierku... no a este si uvedom,ze ho budes roztvarat vpredu, cize navlecies jednu cast a potom druhu...hm,toto neviem ako popisat,ale myslimm,ze ked uz budes mat to ako tak navlecene a skusis to zalozit,tak uvidis,ci mas otvor na spravnom mieste al to budes robit znova ako ja 🙂 No a na zaver do tej diery este nejaku ozdobnu maslu zaviazes..Ak este nieco nejasne, pokojne sa pytaj,pokusim sa zodpovedat. Vela stastia

misuliatko23
autor
14. okt 2015

Dakujem,uz som nato prisla a mam to ale hodinku minimalne som nawlekala na.wsetky mozne sposoby a otwor furt opacne 🙂 ale jeden to neda kedze jedna strana.nawlecena druha isla tazko potom stlacit tu sponu a bruseno zavdza ja mala no koneec 😠 ale mame dakujem

buba1993
14. okt 2015

Ahoj, pozri sa do mojich inzerátov, ak máš rovnaký ako ja tak on sa dá " zlomiť " a tak navliecť.

nikuska245
14. okt 2015

@misuliatko23 aj ja som s tym bojovala taku hodinu 😀 a vzdy mi to vyslo opacne az som bola zufala...no v ten den prisla k nam kamoska na navstevu a pomohla mi,🙂)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli