Ako zložiť cestovnú postieľku?

lubicakovac
13. sep 2011

Kupili sme ju už dávnejšie, papiere nevieme nájsť a ideme na dovolenku, vie niekto poradiť? Predtým sa spratala do tašky a teraz nie a nie zložiť :((

pinkypinkus
13. sep 2011

🙂 poznáme 😀 My sme dopadli až tak zle,že sme ju chceli vrátiť do obchodu, že je pokazená.... 😅 😀 Skladá aj rozkladá sa tak, že prostriedok/dno postieľky treba vytiahnuť (malo by tam byť také uško) a až tak pracovať s ramenami (stlačiť rameno za jeho prostriedok a kúsok ťahať nahor). Daj vedieť, či sa podarilo...

michaela.g
13. sep 2011
bamb27
13. sep 2011

@lubicakovac postielku sice nemame, ale mali sme raz pozicanu, neviem ci ten isty typ, ale myslim ze najprv stred potom dlhe strany a nakoniec kratke, ide to niekedy tazko, dlho sme sa mordovali, obratili sme ju aj hore nohami a pomohlo to zlozit ju lepsie 😀 😀 ..len tip no, nemusi to vyjst ale skus

lubicakovac
autor
13. sep 2011

@pinkypinkus jo už som to nejako dokrvavila, ona už bola načatá, stred som potiahla, ale boky nie a nie povoliť, fuuu..hurá, díky 😀

martinka17
13. sep 2011

@lubicakovac ja ju skladám tak, že ju položím na bok, povolím stred potom ľahšie a steny už idú ľahko 😉

diid
13. sep 2011

na strane ked v strede stlacis tlacidlo tak sa ma ohnut na oboch stranach, casto krat sa stane ze sa ohne len v jednej strane, treba mat slacene tlacidlo a potiahnut dole aj z druhej strany. Ked neide znova potiahni nahor aby sa zamkla cela strana, stlac to vstrede a rovnomerne v strede potiahni dole.

jasminet
14. sep 2011

pamatam na muza ked sme kupili my, ako ju doma skladal a ono nie a nie ju zlozit. pol hodinu sa s tym mordoval, lialo z neho, tych nadavok co som si vypocula, uz ju chcel letiet vratit do obchodu ze je pokazena.... 😀 😀 😀

almika
19. júl 2012

no, dnes sme aj my takto skončili s manželom, umordovaní na smrť 😀 😀 😀 a nie a nie zložiť ohrádku... a to sme ju už skladali pri prvom synčekovi.. Ďakujem za video, pomohlo 🙂