Akú kozmetiku na detskú suchú pokožku?

bumbuska
31. okt 2011

prosím o rady, tipy s akou detskou kozmetikou máte dobré skúsenosti pre citlivejšiu, suchšiu pokožku. ďakujem za tipy a názory

mandy552
31. okt 2011

@bambuska ahoj, moj maly mal suchu pokozku najprv len na nozickach a potom aj na zvysku telicka a nepomahalo nam ziadne telove mliecko. Potom nam MUDr. dala krem Lipobase na premastenie a teraz ma pokozku tuti-fruti 😉))

lenka311
31. okt 2011

@bumbuska Ja som malú prenášala 2týždne a po pôrode bola vysušená ako slivka. Používala som aj používam doteraz po kúpeli olivový olej a cez deň indulonu - klasickú modrú - to mi poradila lekárka, spočiatku mi to bolo divné, ale pokožku má peknú..

radlinka
31. okt 2011

weleda 😉 ale u nas zabodoval Excipial Lipolotion a specialny pripravok do kupela...vynechali sme vsetko, ked kozmetiku, tak len prirodnu 😉

bumbuska
autor
1. nov 2011

@mandy552 ten lipobase sme mali, ale ruky mame stale velmi suche - u starsej dcerky, uz skolkarky...

sympa1
1. nov 2011

ja som pouzivala Excipial Lipolotion..naaadherne vonal jemnulinky a pokozka uzasna...a mali sme aj lipobase a ten tiez vynikajuci...ale pouizvali sme len kym bolo potreba , uz dlhsiu dobu nekremujeme nicim. deti maju dobru pokozku nepotrebuju uz ziadne kremy

bamb27
1. nov 2011

@bumbuska Oilatum emolient do kupela a nemusi sa kremikovat, moze aj pediatricka napisat ak mate moc suchu pokozticku, lebo bez receptu je to dost drahe

bumbuska
autor
3. nov 2011

Oilatum sme mali tiez, na telicko je to OK, ale tie ruky mame v zlom stave. Vyskusala som indulonu, excipial, lipobase.......a mam pocit ze vsetky maju len kratkodoby efekt. Este rozmyslam nad kozmetikou BABE...mate niekto skusenost?

petruci6
3. nov 2011

my uz od narodenia pouzivame Biodermu Atoderm PP a sme max spokojny

milankovazuzana
3. nov 2011

Ahoj, môj malý mal tiež problém, mal suchú až drsnú pokožku, tak nám p.Dr. predpísala Excipial a kázala ho zmiešavať ešte s niečím mastnejším-dávame bielu vazelínu z lekárne.A keď mal sklon k ekzému, primiešavali sme do vazelínky Leciderm, ten je veľmi dobrý.