Akú máte stoličku na kŕmenie?

fallenkaa
5. aug 2022

Ahojte, akú stoličku na kŕmenie máte?
Ja plánujem na začiatku a na prvé prikrmy využívať babybjorn lehatko.
Paci sa mi stokke tripp trapp, ale veľa mamičiek ma dobre skúsenosti aj s obyčajnou ikea stoličkou

banalu
5. aug 2022

Krmila som v babybjorne, presli sme na bumbo, nedavno dostala Hauck Alpha (rodina sa neopytala). Tiez som chcela stokke trip trap, uz ju trebalo len obkednat. Ale som milo prekvapena tym hauckom, pevna, drevena, tiez je polohovatelna ako stokke a unesie 90 kg, cize bude ju mat na roky rokuce.
Ma to aj taky velky plastovy prodavny akokeby stol (da sa dokupit zvlast).
Ikeu ma doma svokra a nie je to zle, splni ucel urcite, ale ked sme o tie nohy nezakopli 100x tak ani raz 🤣🤣🤣 akurat nema (ale mozno sa da dokupit) operadlo na nozky, tak tam len tak visia.

gladys_07
5. aug 2022

Tiez mame hauck alpha plus, tretinova cena a kvalitou len o kusok horsia ako tripp trapp

letfenixa
5. aug 2022

@fallenkaa babybjorn krátko som používala aj ja, potom Hauck. Všetko z druhej ruky, to su trvácne veci. Hauck ma jednu nevýhodu- podnoz sa nedá posúvať úplne dole, tie otvory na posuvanie v určitej výške nad zemou už nie sú, je to vidno aj na obrázku vyššie. Preto sú lepšie Jitro, Tripp Trapp, ale sú aj slovenskí výrobcovia. A na vinted toho nájdeš kopu. Ja som k pisaciemu stolu synovi kúpila Jitro a v kuchyni ma Hauck.

yoxinka
5. aug 2022

@banalu
10 rokov máme Hauck alpha, sedí na nej tretie dieťa. 2x sme sa sťahovali, v oboch kuchyniach sa pekne dala zasunúť za kuchynský stôl, pekne to vyzerá. Ja tie plastové opachy nemusím.

letfenixa
5. aug 2022

@fallenkaa ak ešte prikrmy nedavas, doporučujem kúpiť rastúcu stoličku s nastavcom pre bábätká.

sudocek
5. aug 2022

@fallenkaa Mi máme kinderkraft a za mňa veľká spokojnosť.

sudocek
5. aug 2022

@fallenkaa Ma tri polohy. A dá sa dat aj vyššie aj nižšie.

zuzuliatko18
6. aug 2022

My sme Mali polohovatelnu peg perego prima pappa follow me, je na kolieskach. Drobec neskoro zacal.sediet, tak sme museli zvolit takuto. A Bola super😊