Akú posteľ pre dvojročné dieťa?

tinka9000
24. apr 2014

Maminy prosím o radu a skúsenosti, akú posteľ ste kúpili cca 2-ročnému dieťaťu a aké máte skúsenosti. Kupovali ste aj cez internet? Nepadalo vám dieťa z postele? Chceli by sme z masívu za rozumnú cenu, v kamenných obchodoch nemajú nič podľa našich predstáv, tak zvažujem kúpu cez internet. Pokiaľ máte nejaké overené tipy sem s nimi🙂 Ďakujem.

mata128
24. apr 2014

@tinka9000 tak toto aj mna zaujima 🙂
Maly bude mat v stredu 2 roky a chcela by som nieco taketo

sabina897
24. apr 2014

@tinka9000 ahoj my sme práve dnes kúpili posteľ pre našu 2 r. dcérku, je z masívu, stála len 96 Eur.

tinka9000
autor
24. apr 2014

@sabina897 a kde ste ju prosím kúpili, môžeš pripojiť link? Aký matrac ste kupovali Ďakujem

tinka9000
autor
24. apr 2014

@mata128 my chceme presne niečo podobné🙂 len zvažujem nejaký overený obchod a ďalšia vec, neviem aký je potrebný a vhodný matrac, najmä pokiaľ ide o výšku.

sabina897
24. apr 2014

@tinka9000 kupovali sme ju práve dnes vo firme Mirek nábytok v Košiciach, majú aj e-shop, matrac ešte len idem objednať, posteľ sa volá Gina - jednoduchá a praktická a dá sa k nej doobjednať aj "šuflík" 🙂.

janulabb
24. apr 2014

dievčatá aj my uvažujeme o kúpe postele pre malého, práve mal dva rôčky. Ako vyberáte matrac?

mata128
24. apr 2014

@sabina897 nemas foto????

tinka9000
autor
24. apr 2014

Ďakujem idem to pozrieť

katy2
24. apr 2014

my sme zariadovali detsku, ked mala dcera takmer 2 roky, ja som bola vtedy tehu so synom.... hned sme kupili dve postele, kupovali sme klasicke velke, 90x200.... Proti padaniu sme kupili zabranu z lidla, je vsunuta pod matracom... Nie je ziaden problem... Dcera zacala na velkej posteli spavat od dvoch rokov (na druhej spaval manzel), kym ja som bola s malickym v spalni.... Ked mal syn 2 roky, tiez sme ho dali na velku postel a tak to funguje doteraz... Nelutujem, ze sme hned kupili velke postele a nie nejake prechodne..... Uz su zvyknuti, zabrany funguju doteraz, ziadny pad sme nemali.... Som spokojna....

tatiana7777
24. apr 2014

@tinka9000 ja som kupila v Ikea drevennu, ma aj to istenie aby dieta nevypadlo :da sa to aj odmontovať. Som spokojna aj ja aj mala, vraj sa jej tam dobre spinka (ma3r.). Poradili mi k nej aj matrac.

tinka9000
autor
24. apr 2014

@tatiana7777 zvažovali sme aj ikeu, ale sme so stredného slovenska takže rátam ešte náklady na dopravu.A nevŕzga? Lebo niektoré z ikey časom vraj vŕzgajú. A matrac máte ten vyšší 12 cm či ten nižší?

tatiana7777
24. apr 2014

@tinka9000 samozrejme chapem. Nie nevrzga, aspoň zatiaľ ja tedav Ikea moc nekupujem no odporučilami ju kamaratka. A spokojnosť. Matrac myslim ze ten vysši.

stefka33
24. apr 2014

No babenky, vy posteľ zháňate a ja sa jednej neviem zbaviť. Mám z Ikei aj s madracom a bočnicou, 160 cm dĺžka, svetlo modrú. Keby nejaká Nitranka chcela, tak nech dojde pozrieť.

euka210
24. apr 2014

nas od 2r spi na normalnej velkej posteli a bocnicu ma primontovanu z postielky

jajus28
24. apr 2014

@tinka9000 my sme kupili malemu k 2 rocikom postel s netu bola som plne spokojna s ich pristupom a dodanim gratis do 14 dni kedze ju vyrabali. Moje poziadavky 200x90 a obrazkova s nosnostou 150kg riadne zuzili vyber, ale maly s nej bol nadseny, ani raz nespadol a to cestuje po nej z jedneho konca na druhy 🙂, a konecne zaspava sam 🙂 maly aj krasne postele s masivu tak ak chces kukni ich stranku http://www.slovenskytovar.sk/Detska-postel-CARS...

jamelia
25. apr 2014

my mame takuto http://www.ourbaby.sk/detska-postel-se-zabranou... - radsej obycajnu, aby v tom mohla spinkat aj ked vyrastie a nemusim kupovat druhu, lebo detsky motiv uz vo vyssom veku nebude "in" 🙂

januliku
25. apr 2014

@tinka9000 U nás to isté ako @euka210 a môžem povedať, že po 5 mesiacoch spania už bočnicu nepotrebujeme 🙂

lenkafirka1
25. apr 2014

@stefka33 ahoj,vedela by si mi poslat foto a cenu? Zajtra asi pojdeme do Nitry,ak by nas zaujala mozno by sme ju vzali...

klincek
25. apr 2014

@tinka9000 my mame z Ikey, rozmer 160x70, biela, v zahlavi ma ovecky. z kazdej strany je bocnica, nikdy nevypadli a to v nich spinkaju od 20 mes. matrace a rosty tiez Ikea. celkova cena nieco cez 100€ a su vyborne, sme spokojni my aj deti🙂

klincek
25. apr 2014

@janulabb matrac len osobne-musim vyskusat. uprednostnujem tvrdsi, viacvrstvovy, a je fajn, ak ma letnu a zimnu stranu (az taky rozdiel to nie je, ale ta letna predsa trosku viac "vetra").

lucya2
25. apr 2014

Keby som kupovala, tak takúto,
http://www.mojnabytok.sk/detske-postele/detska-...
alebo
https://www.modrykonik.sk/shops/detska-izba/utb...
alebo
Jednolôžková detská posteľ s úložným priestorom Fraze
ale už máme Ikea Minnen, tá je kovová

tinka9000
autor
25. apr 2014

ďakujem žienky verím že dobre vyberieme, pomohli ste🙂

mirkov
15. jan 2015

@jamelia dobry den. Mozem sa opytat ako ste spokojna s postielkou? Rozmyslam nad nou v inej farbe a neviem nikde najst recenzie. Je prosim pevna a naozaj taka pekna ako na obrazku? 🙂. Dakujem za odpoved. Teraz mam jednu ktora je naozaj vetcha a chcem sa vyhnut druhej takej...

tvojanjelik
15. jan 2015

Ahoj, tip odomňa je http://www.mojanjelik.sk/p/detska-postel-so-suf... nájdeš tam aj veľa iných vzorou, postele sú s bariérkami takže sa nemusíš báť že dieťatko padne .

jamelia
15. jan 2015

@mirkov sme s nou zatial spokojni - plni svoj ucel. Dcerka na nej spinka uz dva a pol roka zatial drzi 🙂 akoze nemozete od toho cakat zazraky, ten rost by som mozno volila iny - lebo su to vlastne len lamely pospajane textilnou pasovinou, ktore prisrobujete o postel. Ale da sa. Ked budem rozmyslat nad postelou pre syna, asi kupim taku istu 🙂

mirkov
15. jan 2015

@jamelia dakujem velmi pekne za odpoved 😀.

srenata
21. máj 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

Máme dve deti, tak sme hneď kupovali poschodovú posteľ kvoli úspore miesta. Na hornej máme bezpečnostnú sieť pre istotu, aby nespadol. Od dva a pol roka spával starší syn dolu, od 4 rokov spáva na hornej posteli

lubaka
6. jan 2016

Viete mi niekto poradiť postel s vysuvnym druhym lozkom a idealne aj s uloznym priestorom? Chcela by som v bielej farbe. DAkujem.

dobromila1111
6. jan 2016