Akú veľkosť oblečenia na 3 až 5 mesačné dieťa?

viktoria3903
1. feb 2013

ake čislo ,velkost oblecenia kupovat na 3-4 mes,resp 5 mesacne babo-moja bambulka bude mat tolko v lete jul,aug,sept. dakujem.

lubkaeck
1. feb 2013

3-6 mesiacov, pripadne velkost 68, ale vyrobcovis maju aj v tom odchylky, treba aj na vahu prihliadat

nanulik
1. feb 2013

tak treba kupovať v lete. načo pol roka dopredu?

zamilovana
1. feb 2013

Tak to záleží od váhy a dĺžky... To je akoby si sa opýtala aku velkost pre 25 ročnú ženu.... Kazdy je iný... Záleží od toho aká velka sa narodila, ako papa,ako pribera,... To sa fakt neda povedať dopredu...

carmella
1. feb 2013

kazde babo je ine zavisi od dlzky a vahy,, a velkost 68-74

lutia
1. feb 2013

nakolko velmi vela bodiniek kupujem v tescu tak na zadnej strane maju tabulku mesiacov k tomu velkosti atd.....ako pisu aj ostatne maminky sa to neda presne povedat lebo za pol roka moze vela vyrast alebo aj pribrat 🙂) tak odporucam aj vacsiu velkost

stanislava2
2. feb 2013

aj ja som kupovala dopredu a potom ich synček ani nenosil.Akcie su celoročne každu chvilu kupim niečo a v tescu su kvalitne veci ešte ani raz ma nesklamalo.Ak chceš aj tak niečo kupit kup polovicu 3-6 a druhe 6-12.Vela treba nebude a vela podostávaš od rodiny známych.Napr.Moj synček sa narodil bola mu akurát velkost 56 nosil ju týžden.Teraz má 10,5kg a je uplny priemer.

katymi
5. feb 2013

Ja som vacsinou kupovala o dve velkosti vacsie, pretoze bola buclatejsia a taktiez som nakupovala do predu a potom nam to bolo male alebo zas velke. Teraz kupim len co oblecie hned 🙂 .

martini
5. feb 2013

veľkosť 62 - 68, priemerné dieťa v troch - štyroch mesiacoch má v. 62 a v 4 - 6tich mesiacoch veľkosť 68. Mnohé oblečenia, ako iste vieš, sú označené práve vekom a v zásade tie veľkosti ako-tak sedia. Jasné, každé dieťa je iné a každá značka oblečenia má trochu iné miery, ale dá sa to určitým spôsobom zovšeobecniť...