Akú veľkosť podľa vás vybrať?

milli3377
4. júl 2013

Ahojte baby potrebujem poradit!
chcem kupit syncekovi out fit ale kedze to pride az v auguste chcem aby to mal na dalsi rok. Ide o out fit namornicky set....kde su ako tri stvrtove teplaciky, tricko a vesticka...Momentalne mame 66cm, 7kg a 4 mesiace... Ked to bude nosit na jar 2014 bude mat rok a cca 2 az 4 mesiace...cize myslim ze 80cm bude mat urcite...su velkosti 80 - dlzka vrchneho dielu : 35 sirka cez hrudnika : 28 dlzka nohavic: 35
90 - dlzka vrchneho dielu : 37 sirka cez hrudnika : 29 dlzka nohavic: 37
100 - dlzka vrchneho dielu : 39 sirka cez hrudnika : 30 dlzka nohavic: 39
Vraj su to ine velkosti ako tie nase...tie co mate prosim vas syncekov rok a nejaky ten drobny a su proste chalani kusok vacsi...i ja mam sama 178cm a manzel 183cm a dcerku 2,5 rocnu mame uz asi metrovu a 16kg...a maly rastie a pribera rychlejsie ako mala...aku velkost vybrat? Dakujem za rady!
papa

xlucia
4. júl 2013

@milli3377 ako ma niekto na konovi vediet akou rychlostou bude rast najblizsi rok tvoj syn, ked to nevies ty sama???
v principe ale treba kupovat vacsie, vacsia sanca ze to vyuzijes

petula8
4. júl 2013

radšej kúp väčšie ako píše xlucia akoby si mala kúpiť nateraz a potom mu to bude malé. Kúp väčšie jednoznačne

yarnie
4. júl 2013

Ten setik je pekny 🙂 ja by som kupila 100. Tricko moze byt siroke aj dlhsie, a gate sa daju vyhrnut. Mne decka vynosili letne veci aj tri roky po sebe tym ze najprv im boli volnejsie, potom dobre a nakoniec len tak tak 🙂

marian86
4. júl 2013

moj syn ma 2 roky a nosime pre 3-4 ročne oblečenie/teda u nas 104/110, je vysoky.. po otcovi, a podla tabuleik by sme mali nosit iba 98/104, takže to fakt nevieš vypočitat ake bude nosit v buducom roku...