Aký olejček pre bábätko?

sunnyfunny
1. nov 2015

Ahojte,poradite nejaky super olejcek pre male babatko?Aby bol vonavy a samozrejme kvalitny. Diik (rady typu,ze nic okrem vody mu netreba nepotrebujem 😀 ) Diik

hradnapani
1. nov 2015

pre najmensie babatka je najlepsi marhulovy, pripadne mandlovy olej. Od nejakej kvalitnej znacky, napriklad Saloos. Ale teda necakaj nejake extra vyrazne vone, tie su skor dodane v umelejsich produktoch.

monikaken
1. nov 2015

mandľový a marhuľový - Saloos

jaannah
1. nov 2015

Ja davam detsky Oli, babatko ma svoju krasnu vonu

8291
2. nov 2015

Ja som použivala niveu olejček,ale nebol parfemovaný,nechcela som bála. Som sa ze tie parfemovane môžu byt dosť ťažké na citlivú babätkvsku pokozku.bola so veľmi spokojná a bábätko ma aj tak svoju prirodzenú vônu.

rhiannon
2. nov 2015

Ziadny. Olejcekovat babatko je prezitok,zbytocne mu poskodis ochrannu vrstvu, telicko sa tak nebude samohydratovat. Nam vsetci obdivuju malu,aku ma hebucku plet, ze cim ju olejcekujeme. No nicim... 🙂

evittam
2. nov 2015

Presne ako píše @rhiannon. A ak tak mám doma obyčajný modrý "komunistický" Aviril a ten som kedysi dávno používala - možno keď si spomeniem tak raz za 2-3 mesiace. 😉 Detská kozmetika je len preto "detská" aby mohla byť predražená a zbytočne kupovaná. 😉

katyd
2. nov 2015

Keď už chceš niečo používať, tak BIO kokosový olej, majú ho v DM drogérii. Je dobrý aj na hlavičku - proti lupinám a na všetky exémy a vyrážky, čo zvyknú mať bábätká 🙂

stanik382
2. nov 2015

Saloos - na olejčeky však pozor - sú z byliniek takže nemusia sadnúť. Na jemnú detskú pokožku duplom. Kokosák je uričte super alebo niečo naozaj nie z dráždivých vecí...

lajlilinka
2. nov 2015

Ja som do 4 mesiaca používala olivový detský olej z lekárne Dr. Hoj, potom už klasika čo mali v akcii. Ale napr niektoré značky sú na môj vkus parfumovane až príliš...

certi
2. nov 2015

protiotazka: NACO olejovat dieta? nechapem....

mony17
2. nov 2015

Malú som po kúpeli celú natierala klasickým olejčekom "Aviril" vždy bola tak krásne voňavučká::🙂))Použivali sme ho do troch rôčkov::🙂))

cecilka123456
2. nov 2015

Ja som mala od firmy just mandlovy krem 🙂

maja2039
2. nov 2015

My sme prve mesiace len cisty pannensky z lekarne potom sme presli na sebamed vyrobky

renka007
13. dec 2015

ja ako aj inde uvadzam ze pre dieta jednoznacne prirodna kozmetika 100% bez chemikalii ved to je najdolezitejsie!! my sme na zaciatku urobili chybu no a mala mala suchu kozu a potom aj ekzem. Zacala som sa tomu lepsie venovat a v britanii som objavila znacku Essential Care specializovana na babatka uplne prirodna ...kamaratka mi ju posielala odtial a teraz sa da zohnat aj u nas. tu je link na olejcek ktory je fakt velmi prijemny http://www.sebapoznanie.sk/collections/pre-baba...

qwertxy
10. feb 2016

Mandlovy olej za studena lisovany, prirodna kozmetika.

lilu74
25. feb 2017

Co sa kozmetiky tyka prve tyzdne len cista voda max bepanthen care na zadocek. Neskor na masaze po kupeli sebamed krasne vonia😊

zooeynka
25. feb 2017

Fakt nepochopim zeny co patlaju zbytocnsti na mimino, len aby vonalo. Detska pokozka sa krasne sama hydratuje pokial matky nepokazia tento "mechanizmus" olejcekmi, kremami a inym...moje dieta ma vyse roka, nikdy nebolo kremovane, ani teraz v mrazoch, pokozka krasna, no ale kto chce silou mocou olejcekovat tak ajtak bude...

lilu74
26. feb 2017

@zooeynka neolejovala som ho aby vonal...masirovala som ho po kupani!kvapkou oleja!a neskutocne si to uzival a potom mi pekne zaspal.

vrana80
26. feb 2017

Ja som pouzivala mandlovy olej z lekarne a masirovala som obidve po kupani ked boli vacsie.

agnesa26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz