Aký zastrihávač vlasov odporúčate?

flavi
26. júl 2010

Ahoj
potrebujem kupit strojcek na strihanie vlasov mojmu takmer rocnemu vlasacovi, lebo ked mu striham vlasky noznicami, tak hrozi, ze bude jednooky... kedze v obchodoch je zastrihavacov milion druhov, zaujimali by ma vase skusenosti a tipy, lebo mnohe mamicky mi na sidlisku vraveli, jooooj ja s mojim nie som spokojna... jeden moc vrci, druhy je tupy (neuveritelne) atd...

bejkka
26. júl 2010

my sme mali niekoľko značiek : remington - tupý, rowenta - tažká a nič moc, najlepšie sa nám osvedčila značka philips - odporúčam ti trošku priplatiť - môj muž a st syn majú veľmi husté a "tvrdé" vlasy a fachčí super, ale na detské jemné vlásky je to úplne jedno aká značka - tie by mal ostrihať každý - aspoň si myslím 😉

aero
27. júl 2010

môj syn , ked bol malý, tiež som ho strihala strojčekom kúpeným na blšáku 😲
velmi dlho sa bál toho zvuku , tak ryčal - to bolo dačo strašné, prešlo ho to , ale užili sme si... 😀
teraz už len do holičstva- istota 😉

eny1
27. júl 2010

my máme philips a sme s ním spokojný. Myslím, že sa ti oplatí využiješ ho.

jankapiknova
27. júl 2010

my mame tiež philips, sice ho musim prehovarat aby sa dal ostrihat,lebo sa toho zvuku dost boji ,tak telefonuje s babkou a ja zatial striham 😀 v polke hlavy začne krik ale to už zmaknem v rychlosti 😉
Ano na detske vlasky je to viacmenej jedno ale philips je ok a maš ho na dlho 😉

flavi
autor
29. júl 2010

dakujem baby, philips je aj moj tip, este sa rozhodujem medzi tymito dvoma :

http://www.dunaj.sk/male-domace-spotrebice/phil...

alebo

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=14965&a...

ten detsky menej huci, fakt je tichy, ale ma mensiu holiacu plochu a kedze ho chcem rovno vyuzit na manzelovu hlavu, zda sa mi, ze sa viac na nej "najazdim" kym ho osmikam

asi skoncim pri tom detskom

dufam, ze bude dobry

pamka
14. okt 2011

@eny1 Ahoj,
aky typ strojceka mate 😕 ?
Mata

nibiru
14. okt 2011

mi mame philips a je super stoji cca 15€ malu som s nim strihala 3x ked sme zarovnavali vlasky a mus sas nim striha nonstop moj brat ma vlasy neskutocne huste tvrde a zvlada aj to. 🙂

lucka1987
14. okt 2011

@nibiru tiez mame philips uz asi rok ten za cca 15 e. a striham aj bracha aj mm kazde 3 tyzdne a stale je dobre funkcny 😉

nibiru
14. okt 2011

@lucka1987 ked si predctavim ze hoci jake blbosti predavaju za 10-12€ ta cena je uplne super tiez ho vyuzivame kazdy mesiac neikedy aj 2x ked sa zastavi 😉 brat

lucka1987
14. okt 2011

@nibiru svagrina je kadernicka zaciatocnicka... mm jej kedysi kupil strojcek za 50 e... po par tyzdnoch jej nesiel a to s nim strihala len doma a par krat.. tak som spokojna s tymto... len kurnik... musim nabrat viac praxe.. lebo s ami nedari strihat mm za usami... prvy krat vyzeral ako z filmu hviezde vojny.. take divne to mal 😀 uz sa lepsim, ale stale vyzera lepsie ked ho ostriha kadernicka... 😅

lucka1987
14. okt 2011

inak dufam ze to nebude nevhodne a mi to tu nezmaze nikto.. zahlasujete za nasho Mareka prosim? http://www.facebook.com/photo.php?fbid=26355241... 😅

logins
29. aug 2012

Dobre je napisat kolko si ochotna dat za strojcek.
Moje vlasy su povedal by som dost tvrde a so vsetkymi Philipsami boli problemy - nebrali, trhali atd...
Ak ta rozpocet nejak prilis neobmedzuje, najlepsie strojceky z hladiska kvality su nemecke znacky MOSER. Mam tento strojcek uz 12 rokov a striha stale pekne. Trochu huci, ale na hlave nenecha jediny vlas. len pre zaujimavost tuto znacku pouzivaju vsetky kadernictva. Dobre skusenosti mam aj so znackou BRAUN.

adika80
18. máj 2015

@flavi ahoj prosím ťa, kúpila si ten detsky zastrihávač Philips? Ak áno, aký je na manipuláciu, kolko mm najmenej strihá? Dakujem.

flavi
autor
18. máj 2015

ahoj, napokon sme kupili normalny dospelacky, lebo som chcela strihat aj manzelovi vlasy a predavac ma presvedcil, ze ten dospelacky v pohode zvladne malu hlavu, tak sme kupili, philips s dvoma nastavcami - do 21 mm a do 45 mm, ale ten vacsi v podstate uz nepouzivam, mam pocit, ze neberie vlasy az tak dokladne, ako ten kratsi... a co sa tyka detskej hlavy, tak tie jemne vlasky sa trochu klzali, ale rychlo sme chytili cvik, ako na to, takze v pohode odporucam aj dospelacky
ten nas striha od 0 mm, cim kratsie, tym lepsie chyta vlasky, tych 9-16 mm zvykneme davat, vzadu kratke, vpredu dlhsie

najtazsie je presvedcit mladatko, aby sa nemechrilo ako epilepticka husenicka pri strihani 🙂

adika80
18. máj 2015

@flavi hovor mi niečo, ja mam doma 2 strojčeky dospelácke, ale hučia ako blázon a maly reve ak najaty nenormálne pri tom. Chcela som ten detsky kvoli tomu, že píšu, že je tichý, tak snáď by sa menej bál...ale dik za info

flavi
autor
20. máj 2015

moj maly tiez plakal velmi, ale myslim, ze by plakal aj pri inom strojceku. pomohlo, ked moj chlap vliezol do vane k nemu, ostrihala som najprv jeho, potom maleho - aj tak plakal, ale kazdym dalsim strihanim sa to zlepsovalo... potom mu vadili uz iba vlasky co mu padali na telo, tak som mu kupila ten ochranny plast, co maju v kadernictvach, tak uz je spokojny

ale ved on je uz velky, tak sa s nim uz da lepsie ...

katka008
15. jún 2015

My sme mali ten detsky phillips a bola som spkojna, hlavne nehuci ako dospelacky 🙂 inak predavam ho uz..

adika80
15. jún 2015

@katka008 KAti, tak daj price za koľko atd. dik

adika80
15. jún 2015

@katka008 a ešte info, na aku veľkosť zastriha najmenej, lebo ja by som aj na 0 chcela a maly ma príliš husté vlasy, tak či stačí aj na take. dik

katka008
15. jún 2015

@adika80 su tu 2 nastavce, jeden je od 3mm do 21mm a druhy od 24mm do 42mm.
najmenej je tu na 3mm, ale myslim ze sa to potom da aj bez nastavca pouzit. to som ale neskusala..
Pouzivala som ho ked boli chalani mensi tak do 3rokov, teraz uz pouzivam dospelacky.
je to presne tento http://zastrihavace.heureka.sk/philips-cc5060/s...

katka008
15. jún 2015

@katka008 navrhni cenu, ja som za nho dala cca 50 eur, je v super stave, tak co ja viem za polovicu?

katka008
15. jún 2015

@adika80 navrhni cenu, ja som za nho dala cca 50 eur, je v super stave, tak co ja viem za polovicu?

ive3t
7. aug 2015

@katka008 ahoj...mas este na predaj ten strojcek,prosim..dik

katka008
17. aug 2015

ahoj, mam @ive3t

mirka822
15. jan 2016

Já jsem kupovala zastřihovač sestře, která ho chtěla na stříhání syna. Takže jsem trochu sáhla do kapsy a vsadila na Braun https://www.holime.eu/braun-hc5090-zastrihavac-...
Sama mám od Braun epilátor a když to drží, tak jsem si říkala, že by i ten zastřihovač mohl být dobrý 🙂

janula2511
17. apr 2019

Má niekdo braun hc 5030?

domi1512
2. sep 2021

@katka008 peedavate ho este

katka008
9. sep 2021

@domi1512 uz nie :(