Avent. Čo si myslíte o tejto značke?

psyxooo
28. mar 2007

Co si myslite o znacke Avent?
Maju tie antikolikove flasky skutocne taky efekt ako sa pise?
A cumliky akej znacky su najlepsie, ci je to jedno?
A s odsavackou Avent mate skusenosti? A ak odsavacku/ci uz avent alebo inu, tak aku, rucnu ci elektricku? je tam taky rozdiel? lebo cenovy teda je 🙂))

katarina.banska
30. jan 2010

dakujem za rady baby.
ja mam tiez taky nazor, ze clovek nikdy nevie, ci to co vobec kupi aj vyuzije. no teraz mam ponuku z druhej ruky za super cenu. dufam, ze kojit budem normalne, ze mliecko budem mat. no urcite budem potrebovat si aj mlieko odsavat, lebo este studujem posledny rocnik na vyske. a kedze sa stane, ze budem cely den prec, chcem aby babo malo moje mliecko aj ked nebudem pri nom. a ten sterilizator a ohrievacku, no to neviem. mozno nevyuzijem. ale ta baba predava vsetko spolu. to znamena, ze by som mal vsetko naraz nakupene. a ked to nevyuzijem, tak to predam dalej. hmm? co si o tom myslite? ja chcem mat vsetko pred porodom nachystane.

sunea
30. jan 2010

katka, ked ta to ukludni, tak si to kup a budes mat o starost menej.

macka23
30. jan 2010

katka,
ja som mala sterilizator do mikrovlnky aj s flaskami z druhej ruky...ako nove 🙂 /kupili sme cez ebay/
odsavacku som si tiez kupila este ked sme boli v anglicku /neporovnatelne ceny/ a nedala som na nu dopustit prvych par mesiacov. Hlavne 4 den po porode sa mi strasne ked sa mi naliali prsia...bolo to velmi napomocne..rychlo som odsala, a dvala som do mrazaku 🙂 podporila som tym tvorbu mliecka a aj so mala "pre istotu" nieco v mrazaku, po pravde som to potom len vyhadzovala, ale clovek nikdy nevie, kedy sa zide 🙂
Ohrievac som nemala, nakolko som plne 6 mesiacov dojcila a neskor som ohrievala vo vodnom kupeli a tak.
A ked to ma za dobru cenu...tak si to kup...pripadne to potom predas 🙂
Monitor mame angel care...nedame dopustit...pouzivame dodnes a to ma maly uz rok 🙂
Ked mas moznost odporucam 🙂

Vela stastia 😉

katarina.banska
30. jan 2010

dakujem macka23. rozhodla, som sa, ze to vsetko kupim. tak dufam, ze s tym budem spokojna. a ten angel care mas 401 alebo 301d? lebo ja budem mat 301d? mas skusenost? dik 🙂

macka23
30. jan 2010

Nemas za, co...rada poradim ked viem 🙂

mirip
31. jan 2010

avent máme aj my, anitkolikové cumle však nie sú lebo sme mali celý prvý mesiac koliku jak hrom, ale malá mi nechce piť s flaše s iným cumlom len aventáckym, akurát čo som sa dozvedela, nejmenšie flaše nám porblémy nerobili skor tie vačšie 260ml-rové dve postupne za sebou začalai tiecť popri závite, a dobrá rada pri používaní zatiahnuť ale len trochu ak sa zatiahne viac tak potom začne tiecť......

katarinka jasné že chceš kupovať všetko vopred tak ako my všetky ale byť na tvojom mieste s takmými vecami ako zásoba fliaš, sterilizátor, odsávačka radšej počkaj kým sa baby narodí, lebo až potom budeš vedieť či ti to naozaj treba, lebo ked nudeš mať dosť mliečka možno bude treba odsávačka možno nie a čo sa týka sterilizátora ak budeš kojiť tak ten ti bude treba až neskor a ak mlieko nebude ti stačí vpohode jedna 125ml flaša avent a druhú určite dostaneš v balíčku z porodice a zvyšok sa lahko dokúpi, aby si predyšla tomu že zbytočne niečo kúpiš a nakoniec ti to ani treba nebude

a čo sa týka setrilizátora, my papáme z flaše lebo sme museli od začiatku dokrmovať a sterilizátor nemám doteraz, vyvarím v hrnci s luckou a hotovo a angel care je dobrá vec tú máme aj my a sme aspon kludný ked vieme že sa nič nedeje a malá si v postielke spí

danu
14. mar 2010

pipatko • Včera o 21:31
Ahojte, prosím Vás má niekto skúsenosti s AVENT zberač materského mlieka? Chcela by som si to kupiť, ale rada by som počula, resp. čitala názor niekoho kto to vyskúšal alebo používa. A viete mi povedať čo znamená ISIS, resp. aký je rozdiel medzi zberačom mat. mlieka Avent ISIS a len Avent? Ďakujem

juvimail
15. mar 2010

Ahojte, ja som pouzivala flase avent a bola som spokojna. Akurat sme potom presli na antikolikove od MAM a som este spokojnejsia, lebo do tych aventackych (kedze som pouzivala ine cumle, lebo mali aventacke nechceli) som im stale musela pustat vzduch a tak trochu im to vytahovat z ust a boli z toho zbytocne nervozni.
Co sa tyka sterilizacie, tak pouzivam sterilizator do mikrovlnky za 13 € (co vobec nie je taka palka)od firmy saro a som spokojna aj za malo penazi.
Co sa tyka odsavacky, mala som pre istotu pripravenu MAM rucnu odsavacku, ale ta mi vobec nesedela a tak som na rychlo este v nemocnici zhanala elektricku odsavacku - je velmi draha a tak ju lekarne nemavaju na okamzity odber, nastastie mi ju v lekarni pri porodnici vedeli zohnat v priebehu dna. A bola som fakt spokojna!!! Mozem len odporucat a vobec nelutujem tie strasne peniaze co to stalo (137€), lebo mi krasne rozbehla mliecko a chvilu aj udrziavala (mali sa narodili predcasne a tak vobec nesali).
A este k avent via systemu. Pohariky pouzivam na mrazenie doma pripravenej zeleniny varenej na pare...pri dvojcatach nestiham vyvarat kazdy den, kedze mame este tak nestastne umiestnenu kuchynu na inom poschodi ako mavam malych...
Tolko moje skusenosti...

simonka11
15. mar 2010

Ja mam doma Avent elektricku odsavacku , sterilizator do mikrovlnky , kupili sme aj startovaciu novorodenecku sadu flasiek , tiez dudliky , Avent Issis zberace materskeho mlieka , mame aj baby vysielacky od Avent , taktiez som pouzivala krem na bradavky Avent a ideme si teraz kupit aj zvlhcovac vzduchu od Avent...so vsetkym som velmi velmi spokojna vsetko nam velmi vyhovuje...............

simonka11
15. mar 2010

Ja som si kupila Avent elektirkcu odsavacku len za 115 eur v Ruzinove v Univerzitnej lekarni ......maju tam na vsetko super ceny🙂))

lujza123
19. máj 2010

Caute baby, mate niekdo doma ten kuzelny hrncek? Vedia z toho deti pit ? Mala mi len ohryza ten naustok ale nevypije nic. Neviem ci mam skusat dalej az kym to nejako pochopi alebo sa na to rovno vykaslat.

babulina
19. máj 2010

lujza neboj raz to pochopi 🙂 , nam z toho zacala mala pit cca ako 9mesacna

cestovatelka
7. aug 2010

Ahojte, su tu nejake expertky na Avent este? 🙂 uvazujem ze od tejto znacky zakupim viacero vyrobkov, kedze su navzajom kombinovatelne. Bohuzial uz nejaky cas bojujem s browsovanim a nachadzam miliony typov podobnych vyrobkov ako sterilizator, ohrievace flias, odsavaciek od tejto jednej firmy samozrejme z roznymi priponami ako SCF274/34 a hned vedla ten isty vyrobok s priponou SCF276/42 a pod. pritom popis je zhruba ten isty....., niektore maju znacku 0%BPA pri inych to nieje, takze mam z toho total zmatok a neviem co by bolo najlepsie kupit ☹ neviete niekto prosim poradit? dakujem

exupery
7. aug 2010

mi pouzivame vsetko od aventu,mozno by som vedela poradit v niecom,ale urcite ako znacku odporucam...

bubelko
7. aug 2010

ja som s avent tiez velmi spokojna. aj s flasami, aj s cumlikmi a aj s rucnou odsavackou. mala som z nemocky aj elektricku od medely, ale ta mi nevyhovovala. vrele avent odporucam 😉

bubelko
7. aug 2010

este som zabudla, ze som mala aj pracie vlozky do podprsenky, ktore som pouzivala na doma, lebo su dost hrube a pohare na prikrmy. tiez skvele. jedine, co sa mi paci od medely viac (u avent som zatial nenasla, ale mozno uz maju) su sacky do mraznicky na materske mlieko. 😉

cestovatelka
27. okt 2010

ahojte AVent zavislacky 🙂, prosim vas mate niekto skusenosti s ich zvlhcovacom vzduchu SCH580/20 ? dakujem 😉