BabyBoo Nowy Targ - skúsenosti

miroslava1991
30. apr 2015

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či bol niekto z Vás v posledom čase v tomto obchode, či sa to tam ešte cenovo oplatí, kedže všetky diskusie ohľadne tohoto sú pár rokov staré. Poprípade neviete či je obchod otvorený aj v sobotu? (na nete píšu na jednej stránke že áno, na druhej nie). ďakujem

nedielka
30. apr 2015

Ano,je otvoreny aj v sobotu.Cenovo-porovnatelne s nasimi drahsimi obchodmi,takze sa neoplati. 😒

jannnkka
30. apr 2015

Aj podľa mňa sa tam neoplatí nakupovať. Ceny ako u nás a navyše len ročná záruka na kočíky. My sme boli omrknut, ale odišli sme sklamaní.

rusalka999
23. máj 2015

My sme boli dnes a jediná výhoda je, že sa dá kúpiť všetko na jednom mieste. Ceny ako u nás čosi drahšie čosi lacnejšie, ale len pár eur. Kočík drahší ako u nás o 50 eur. My sme nekúpili nič, radšej kúpim u nás a nemusím utekať reklamovať do poľska.

danca6
29. jún 2015

My sme boli v sobotu. Ceny su lacnejsie ako u nas a vsetko na jednom mieste. Kupili sme uplne vsetko 🙂 kocik, postielku a vybavicku za 30% lacnejsie ako tu. Co nas jedine zamrzelo, ze predavacka nam tvrdila ze cena za kociky je konecna a platna na vsetky 3-kombinacie. Az na blocku som si vsimla ze vajicko uctuju samostante (extra) co ma nahnevalo. Prisla som na to az doma kedze blocek bol obrovsky a nemala som sancu to skontrolovat na mieste. Radsej sa uistite ze nedoslo k nedorozumeniu (nas zavadzali). Dalsia vec...urcite zmenit peniaze....na mieste vam daju smiesny kurz Eura a takto nakupovat sa teda urcite nevyplati. Takze zmenit dopredu 🙂

misinka0203
9. nov 2015

Ahojte a su ceny nizsie ako napr tu na bazari??? Napr. Kociky alebo postielky????