Bavlnené plienky Kikko. Poznáte ich?

veve88
19. okt 2007

Mate niektora z vas skusenosti s ceskymi bavlnenymi plienkami KIKKO? Myslim plienky 70x70cm, alebo 80x80cm alebo osuska TETRA 90x100 cm alebo plienkove nohavicky KIKKO... chcela by som zohnat take plienky, ake sme este nosili my 🙂, cize take hrubsie a hlavne makkucke, pretoze tie, ktore bezne dostat, sa mi zdaju dost drsne. Totiz, pocula som, ze vraj tie KIKKO su take, ake boli predtym... je to pravda?
dakujem!

kajabb
20. okt 2007

Ahoj veve88, my máme KIKKO také s kačičkami. A máme aj iné, myslím Hybler, tiež z Motýlika - oni dovážajú väčšinou z Poľska, ale neviem či sú z tade a aj naše staré, takže viem porovnať. No na tie roky sú skutočne tie staré super, až na to, že sú už žlté 😉 Z Motýlika sú najhoršie, už by som ich nekúpila. KIKKO sú mäkučké, dobre sa žehlia a sú tam krásne kačičky, u našej malej jednoznačne vedú 😀 Ale sa nám zožmolkaveli, asi z toho, že sú také jemné 😒 Hyblerky sú pevnejšie, ale zase nie tak mäkké. Podľa mňa sú fajn Hybler aj KIKKO. Tak si vyber 😉 🙂 Pa

hellosona
20. okt 2007

kajabb: si ma potesila, lebo ja som si objednala tie kikko plienky, ale zatial ix mam odlozene len v skrini. pocula som totiz, ze vraj maminky s nimi nemaju dobre skusenosti, lebo vraj po oprani v nix boli diery 😠 (neviem, mam len taku informaciu, ze jedna pani povedala)...
ja som ix este neprala, ale dufam, ze budem s nimi spokojna 🙂

anielik
22. okt 2007

my mame kikko 80x80 a su super makulinke 🙂 a aj uteraciky su ferfis 🙂

veve88
autor
22. okt 2007

dievcata, dakujem vam velmi pekne za odpoved!!! pomohli ste mi...

vita1
22. okt 2007

ahoj veve, aj ja som si objednala KIKO plienky a som celkom spokojna. su makucke, ale je fakt, ze po par praniach sa mi na nich urobili zmolky - hlavne na tych s obrazkami. ale inak su v pohode 😉

veve88
autor
23. okt 2007

vita1, dakujem!
u nas (v Kosiciach)je predajna Maderna a tam ich maju (ale podstatne drahsie), tak pojdem kuknut, lebo ked ich budem objednavat z Ciech, tak okrem plienok a utieracikov by som chcela aj osusky (ja mam doma totiz este stare - 27 rocne 🙂 a sama sa do nich utieram po osprchovani 😉 ) a az teraz sa mi niektore zacali rozpadavat... tak by som kupila nove

zunka
12. okt 2008

A podľa čoho mám určiť veľkosť 70x70 alebo 80x80? Vo veľa témach sa hovorí o malých a veľkých plienkach - čiže toto sú tie rozmery? A koľko ich budem potrebovať, keď chcem používať hlavne jednorázové, ale zo začiatku sa balí na široko a tam treba aj tieto bavlnené. Poradte prosím

libka1
12. okt 2008

Tak ja s obyčajnými bielymi Kikko plienkami vôbec nie som spokojná... osušky sú OK...

petruci6
12. okt 2008

aj ja mam kiko plienky,ale nie som spokojna s ich kvalitou,su ako gaza 😒

tara2
14. okt 2008

ja mam tiez Kikko plienky a zdaju sa mi tenke, fakt ako gaza...osusky su o.k., ale s plienkami nie som velmi spokojna 😒

alenk
9. apr 2010

skusim obnovit tuto temu, mate niekto skusenosti s plienkovymi nohavickami Kikko?
hadam sem mozem dat link http://www.plienky.sk/plienkove-systemi/-/-/pli...
cena sa mi zda super, ze na zaciatok, ale sa bojim aby to nebol sunt. dik

erika12345
5. jan 2011

@alenk neviem, ci sem este chodis, tiez som toto pozerala, vyskusala si ich? Ake su?

alenk
13. jan 2011

@erika12345 jasne ze chodim, studnica napadov a skusenosti 🙂 nakoniec som ich neskusala, nenasla som nikoho kto by mal relevantne skusenosti a nechcela som vyhodit peniaze.

erika12345
13. jan 2011

@alenk tiez sa tu chodim inspirovat. 😉 A ine plienky od nich si skusala? Ak ano, ake boli? Myslim tie bambusove stvorce a Lux.

alenk
13. jan 2011

@erika12345 nie, nic z toho, len v DMku som kupila take stvorce kacickove, pod hlavicku a na grckanie a tak, no tie su uplne riedke, vonku schnu snad len hodinu, takze na normalne pouzitie isto nevhodne. ale tie kacicky vzdy zaujali 🙂

anika44
28. dec 2012

Ahojte ale asi záleží pri bavlnených plienkach aj na hustote toho vlákna alebo ako by som to nazvala, nie? čím hustejšie tým lepšie.

alena0305
29. dec 2012

Z kikko plienok sú vraj dobré iba Kikko Lux ale najlepšie sú plienky MAM square - sú ale aj drahšie