Carter´s body od číňana

jane0123
30. jún 2013

Dievcata, je mozne, aby som kupila u cinanov body pre malu znacky carter´s.dnes sa mi take podarilo kupit za nejakych 2,5 Eur, ale vyzeraju kvalitne.tak neviem 🙂

monika15
2. júl 2013

@jane0123
@jane0123 TEsco.. MILUEJM ♥♥♥ ja doma nakupujem len tam a ked tu niekto ide tak len z tamad 🙂))))

@pallacinka ani mne sa to nezda..... :(((

pallacinka
2. júl 2013

@monika15 Dala by som ruku do ohna za to, ze to original nie je- tych body sme mali desiatky, mozno aj cez stovku, a takyto styl som nevidela. Inac mi pride dost zufale, ze uz aj taka lacna "znacka" ako Carters sa kopiruje, a este predava za cenu, za aku sa da kupit aj original.

simca06022011
2. júl 2013

@pallacinka mozno sa ani nekopiruje, iba si dali roovnake meno... ;)

pallacinka
2. júl 2013

@simca06022011 Mozno ano, uplnou nahodou 🙂

simca06022011
2. júl 2013

@deni777 no neviem, my sme chodili obleceni v kvalitnych bavlnenych veciach... a mama to veru studovala;) Vedela, kde ma kupovat, ze ked kupi v priore alebo veci od slovenky budu kvalitne bavlnene ;) A do dnes je to tak, ze aj u nas sa daju kupit uzasne bavlnene veci pre deticky (osobne som o nexte do tejto jari ani netusila, z USA som mala tak mozno 5ks oblecenia pre malu dovtedy...) ale cena je neporovnatelne vyssia (vid. japitex u nas v europe predavali teplaky za 20EUR... body za 15.. atd, co je prehnana suma... ale inak vacsinu babatkovskych veci mam prave od tychto slovensklych-ceskych lebo ine sa tu nedalo kupit nikde a prezili sme).
V tescu je to naj... 3balenia, 5 balenia.. treba kupit o velkost vacsiu a dieta to ponosi dlho... ved ja som body s dlhym rukavom pouzivala aj rok... a mam ich vo velkosti 86-98 mozno aj 20... (oni sa casom prisposobia, aj natiahnu ) ;)

monika15
2. júl 2013

@pallacinka ja som taktiez mala len Cartes.. .ale tazko sa mi hovori z fotky....
ale urcite mas pravdu nezdaju sa ani mne, take hrube su........
ale inak pekne svinstvo ze tam dosivaju stitky !!! :((((((((((

monika15
2. júl 2013

@simca06022011 hej suhlasim tesco SUPER !!!

kimmie
2. júl 2013

@jane0123 Carters bodynka stitok nemaju, vlastne je tam iba potlac na latke z vnutra, ziadny stitok.
Napr. pozri sa na tento link, tam to pod golierikom vidno.
http://www.carters.com/carters/Short-Sleeve-Gra...

pieces
2. júl 2013

Original body Carters kupis iba na ich internetovej stranke alebo v ich kamennom obchode, body nemaju vzadu na krku nasivane stitky ale maju tam potlac, kde je napisane na kolko mesiacov je body urcene a kde je vyrobene, stitky so zlozenim su vsite vboku, vpredu su viac vykrojene okolo noziciek ako pri inych znackach, takze po zapnuti netlacia, body maju uplne inac vypracovane aj zapinanie naspodku, nez body ostatnych znaciek, zadna cast je olemovana a predna je zapracovana z rubnej strany bielou bavlnenou tkaninou a to aj na farebnych /akurat ze nemam detailnejsiu fotku zapinania/, okrem toho ma Carters svoje specificke vzory na obleceni, hned vies ze to Carters je /staci pozriet ich stranku carters.com/, to co si kupila urcite original nie je, ale aj tak su pekne... A co sa tyka materialov a farbenia, neverim ze vsetky zname znacky pouzivaju setrnejsie farbiva aj napriek tomu ze sa jedna o detske oblecenie. A ked sa aj na znackovych veciach vytvaraju dierky, je to unava materialu, podla mna by sa mozno dalo povedat ze je to mozno az prelezany material. Nedavno mi prisli uplne novucke body Carters /original podotykam - objednane z ich stranky/, a na jednom z nich boli dierky /dokonca pozasivane/, zvyknu sa vytvarat aj v miestach vpichu po ihle /teda vo svikoch/. Objednala som ich lebo maju naozaj dobry strih, su dlhsie a uzsie, poddajne, no a v zasade sa nevytahuju ako vacsina Tesco bodyniek. V konecnom dosledku: znackove ci menej znackove alebo dokonca neznackove, treba si uvedomit ze vsetko su len "handry"...

monika15
2. júl 2013

@pieces smo prekvapena ze si tam mala dierku, uz som to tu zachytili par krat...
ja kupujem tu u nas v obchode a nikdy som nemala nijake dierky aj som ich prala 100 krat a sa mi nenicilo :((((

jane0123
autor
2. júl 2013

@pallacinka tiez si myslim, ze to bude asi kopia.a kde kde kupujes original carters body? v beznych obchodoch u nas asi nie vsak?

jane0123
autor
2. júl 2013

@simca06022011 hej hej, tesco je dobre.len ja sa bojim kupovat do zasoby, lebo aj ked kupim malej vacsie cislo, ona to tak rychlo vyrastie.jej su vacsinou do sirky dobre ale rukavy su jej kratke, a hlavne do dlzky su jej male vacsinou.potom jej to zbytocen tlaci plienku , a to nechcem .

jane0123
autor
2. júl 2013

@monika15 ano presne, su take hrube.

pieces
2. júl 2013

@jane0123 na body sa da kupit tzv. extendor, pouziva sa na predlzenie zapinacej casti, zvyknu ho pouzivat mamicky, ktore davaju detom latkove plienky vzhladom k tomu ze su tieto plienky objemnejsie, avsak body od roznych znaciek maju aj rozdielne velkosti zapinacich nytov a preto extendor nesedi na kazde, Carters su dobre prave v tom ze su o dost dlhsie nez ostatne

simca06022011
2. júl 2013

@jane0123 no neviem aka je tvoja mala stara, ale tie 3-6 body vyuzijes urcite. Neskor uz nebude tak rychlo rast 🙂 Alebo nad bazarikom si neuvazovala? Ak je mala mensia tak tie babatkovske veci ma skoro kazdy aj v neporusenom stave. Mne sa tesco veci vacsinou zdali dlhe... a to mam riadnu zirafu... len som to nemohla roztahovat po prani ale natiahla som to vzdy do dlzky miesto do sirky...

monika15
2. júl 2013

@jane0123 ked su hrubsie tak to asi neeee :(((
tie carters su velmi tenke...

pallacinka
2. júl 2013

@jane0123 Hlavne je, ze si na to upozornila- mne by ani vo sne nenapadlo, ze sa u nas daju v obchode kupit 🙂 Ja objednavam cez internet, bud priamo od nich (ale cez niekoho v USA, inac sa to predrazi) alebo cez ebay, ked bola mala mensia velakrat aj nosene, aj tu v bazariku si vzdy bolo z coho vybrat 🙂