Čo všetko nachystať a kúpiť pre bábätko?

hokejka111
13. jan 2013

Co vsetko nachystat a kupit pre babatko??...coho a kolko kupit??nejaky prakticky zoznam, co je nevyhnutne,,,tiez kde ste kupovali??vdaka,,,,,

ivanka.7
16. jan 2013

@hokejka111 mame Manducu a satku mam Didymos Indio 🙂 babyvak som mala chvilku, ale ten sa mi tak neosvedcil 🙂

hokejka111
autor
17. jan 2013

@ivanka.7 ...a manducu mozme od kedy pouzivat???.....

ivanka.7
17. jan 2013

@hokejka111 teoreticky od narodenia, lebo je tam novorodenecka vlozka, ale podla mna tak od 3 mesiacov, dovtedy sa mi krpata zdala mala do toho velmi. Potom sme to pouzivali rovno bez tej novorodeneckej vlozky.

mthr
27. jan 2013

Ahojte, prosim Vas viete mi poradit ci pouzita nejaky specialny praci prostriedok pre deti? Alebo staci klasicky? Dakujem Mthr

barbora84
27. jan 2013

@mthr ja som cca prve 4 mesiace prala malemu vsetko len v speci prasku, vola sa Lovela, je fakt dobry

mthr
27. jan 2013

Ahojte, prosim Vas viete mi poradit ci pouzita nejaky specialny praci prostriedok pre deti? Alebo staci klasicky? Dakujem Mthr

mthr
27. jan 2013

Dakujem Barborka84 🙂 tiez som si myslela zeby som asi mala, a vsetky vecicky aj zehlis?

babo_dadush
29. jan 2013

@hokejka111 akurat vcera som dala v mojom fotoblogu clanok na tuto temu

bleble
4. feb 2013

Ak hladate 100% prirodne kaucukove cumliky, hryzatka a hracky, urcite nazrite ku nam na stranku alebo profil na konikovi.
Plus unikatna postielka BabyBay tiez iba na nasom webe!