Darčekový kôš pre kstniatko

mionag
16. feb 2018

Mile mamicky, prosim o radu...za chvilku idem na krstiny ako krstna mama. Chcem nachystat darcekovy kos- taky kde budu len veci pre dietatko-alkohol a sladkosti nie. Poradte co by tam malo byt. Mam uz osusku,flasu na mlieko,cumliky, termoobal na flasu, medvedika, hryzatko, vlhcene obrusky, body a este planujem kupit nejaku drogeriu.... No zda sa mi ze je toho malo. Co by mamicku potesilo, resp co take dieta potrebuje? Dik za rady.

hors
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pehavynostek
17. feb 2018

Plienky - jednorazové aj bavlnené, podbradníky (využije neskôr), obličky do postielky, deku... Asi aj po dohode s mamičkou, čo jej chýba do výbavy, resp. zariadiť sa podľa toho, či ide o prvé bábätko, alebo nie...

avy
17. feb 2018

My sme kúpili zlatú retiazku s príveskom s písmenom mena ..+ dali tortu a 50 e do obálky...

adriannasvk
17. feb 2018

Pre deticky je najlepsia aj tak cista voda,a cajik sa da kupit neskor,ale urcite nie granulovane caje....ja by som pridala kozmetiku,ci uz na kupanie samponik,telove mliecko/olej,kremik na ritku,moje deti napr sudocream nezniesli,asi by som stavila na nejaku prirodnu kozmetiku,dobre znasanu,u nas bola weleda top,neskor sme presli na sebamed,pripadne dokup nejake podbradnicky,alebo male lyzicky na papanie,napr avent ma take malicke,tie som rada pouzivala lebo na zaciatok boli najlepsie,neskor uz sme presli na vacsie,ja som dala do darcekoveho kosa aj napr taku rukavicku na umyvanie babatka,bola to zabka a detom sa to pacilo celkom.

osky
17. feb 2018

@mionag tak uz to chapem 😃
Jasne-snazis sa to este doplnit.
Dnes je tolko noviniek-v tom ti najlepsie poradia maminky.
Ja mozem len tworetizovat.
Tak sa pekne vyblazni 😅🤗

ada2192
20. feb 2018

ja by som sa napríklad potešila aj takejto nejakej peknej jedálenskej súprave
http://www.jane.sk/jane/dojcenske-potreby/jedlo...