Deka/fusak do autosedačky pre 3-ročné dieťa

mrs_m
13. nov 2023

Ahojte, tie, čo vozíte deti v aute bezpečne a pútate ich do autosedačky bez zimnej bundy, ako to riešite v zime, keď sa vám nedá dopredu vyhriať auto? Existuje nejaká deka/fusak do sedačky pre deti 3+? Alebo ich dáte len vo svetri a prikryjete dekou? Ďakujem.

cookie29
13. nov 2023

Len prikryjem dekou, alebo mu mozes obliect bundu naruby. Proste das do sedacky, priputas a oblecies mu vetrovku na ruky, chrbtom vpred. Ale za mna deka vacsinou staci. Toto som pouzivala, ked sme nahodou deku zabudli.

beata_k
13. nov 2023

@mrs_m Dekou. Ked sa vyhreje auto iba mu poviem, nech ju zhodi dole.

ptvw
13. nov 2023

My to riešime tak ze 5 minút si po mrzne aj keď ma deku tak to moc nepomôže 🤷‍♀️co ine, ma 2 roky

maggiba
13. nov 2023

Deka (ak ju nezabudnem zobrat z domu) alebo bunda naopak oblecena, ked uz su priputani. Plus zospodu ma merino podlozku.
Ja sa tiez vyzleciem vzdy (len sveter/mikina), ale ja ako sofer sa nemozem prehodit dekou ci bundou 😅 Zijem v zdravi.

klip0
13. nov 2023

Pončo Patulove
Je určené špeciálne do auta a nahradí zimnú bundu. Pásy idú popod pončo, takže to je bezpečné a za jazdy vieš dieťa rozopnut keď už je dosť teplo (prípadne sa vie rozopnut aj samé v tomto veku už.
My ho máme a sme spokojní