Detská pestúnka

naty280
6. jún 2023

Ahojte ahojte ... viete mi poradiť kameru, ktorú používate ako detskú pestúnku? Čítala som, že sú lepšie kamery ako baby monitory aj co sa ceny týka aj dosahu... je to pravda ? Chcela by som niečo čo upozorní na pohyb a aj na zvuk 🫠

sun_shine_2020
6. jún 2023

@naty280 ahoj, my mame z aliexpresu TakTark a za mna super - ma nocny rezim, takze vidim na malu ked spi, pocujem ked place,...byvate v byte alebo v dome? Neviem aky ma dosah tato nasa ale v byte mi staci.

jarka9669
6. jún 2023

@naty280 https://www.datart.sk/tapo-c200-pan-tilt-home-s...
Ahoj my mame túto , je cenovo dostupná . Stačí si potom stiahnuť aplikáciu do telefónu alebo tabeltu . Aplikácia funguje na viac zariadení čo je super , tak isto má detekciu pohybu , krásny obraz cez deň aj v noci , aj zvuk . Ja môžem len odporučiť . Rýchla inštalácia úplne bez problémov

jarka9669
6. jún 2023

@jarka9669 a dokonca funguje aj mimo domu : bytu . Občas ak nechám malého s manželom alebo so strymi rodičmi viem si cez kameru pozrieť aj ja či spinka

jj298
7. jún 2023

Mame truelife. Mikrofon je dost citlivy takze ked ho dam blizsie pocujem pomaly ako dycha. Za mna ale slabsia vydrz baterie.

naty280
autor
7. jún 2023

@jarka9669 a môžem sa opýtať, treba aby som mala nejaký starý špeciálne na to určený mobil alebo stačí keď budem používať svoj? Takže keď zamrnčí, nemusím sa báť, že to kamera nezaregistruje áno? 🙂 ďakujem moc moc

jarka9669
8. jún 2023

@naty280 áno to je úplne jedno aký máte telefón .ja mám aplikáciu aj v telefóne aj v tablete . A funguje všetko na 100% aj zvuk aj obraz

naty280
autor
8. jún 2023

@jarka9669 ďakujem veľmi veľmi srdečne 😊