Detská pestúnka Tefal Td5000K0 Disney

biba321
4. máj 2013

Ahojte, mate prosim niekto skusenosti s detskou pestunkou Tefal Pestúnka TD5000K0 Disney ? chcem ju do bytu,aby som počula ked sa maly začne budit kym uplne neplače a nezarije sa pod deky 🙂 je to kvalitna pestunka? nerušia ju ine signaly? kebyze idem von,ma aj dobry dosah? nejake zapory? dakujem pekne

galupka
26. máj 2013

ahoj, sice dost neskoro, ale predsa...mozno este pomozem.. my ju mame a sme spokojni. velmi sme dosah este neodskusali (tiez ju mame v byte), ale raz sme ju mali na oslave kde maly spinkal na poschodi v izbe na druhej strane chodby, a dosah bol - co ma vtedy milo prekvapilo 🙂 zatial sa nam nestalo zeby nam signal nieco rusilo a myslim ze by ani nemalo, kedze v navode pisu "nulove rusenie inymi zariadeniami". citlivost je myslim velmi dobra, ja ju napr mam nastavenu stale na najnizsej citlivosti (ja som prave nechcela pocut kazde zamrncanie) a uz sme zachytili aj psa z ulice.. niekolko krat som aj utekala do izby, lebo sa nieco ozvalo a maly si veselo spinkal dalej 🙂 ma aj svetelnu signalizaciu, ak by bol hluk prilis velky (ako na tej oslave napr), ale hlasitost ako taka je dobra a plac pocut aj pri TV, hudbe alebo navsteve. super je aj ze sa vies dietatku prihovorit. citala som o niektorych pestunkach ze sustia, tato nie, hoci trolilinku ju pocut (ale to musi byt uplne ticho a ty zamerana na jej pocuvanie), ale urcite to nie je sustanie ktore by rusilo, a taka chladnicka ci notebook hucia urcite mnohokrat viac 🙂 rodicovska jednotka je nabijatelna, no baterky sa vybijaju aj tym, ze su vo vypnutom pristroji, takze neviem realne povedat ako dlho vydrzia, kedze az tak casto ju nepouzivame a baterky nevyberam. baterky do detskej jednotky treba dokupit, inak sa pouziva len v sieti. ...tiez som sa nevedela rozhodnut, ktoru kupit, ale som rada, ze sme si vybrali tuto 🙂