Detské mikiny značky GAP

21. apr 2023

ahojte chcela by som sa len spýtať na strih týchto mikín či aj vy máte takú skúsenosť.....moje dieťa má 10 mesiacov...objednala som mikinu z aboutyou značky gap velkosť 12_18 mesiacov, že ked je v akcii super bideme mať na jeseň...čo sa týka rukávov tak fajn tie by boli dobré na ten vek ako je to písané ...ale čo sa týka samotnej mikiny zdá sa mi strašne krátka ,..že ked som ju teraz obliekla tak bola povedala by som akurát ale že tak o 2 - 3 mesiace bude určite krátka ...pritom moje dieťa má 8 kg a 73 cm takže žiadne velké a dlhé ...takže majú všetky tie mikiny takéto strihy a mám tead kupovať ešte o číslo väčšie

olimuc
21. apr 2023

Mne sa zdaju Gap veci o cislo mensie … Teraz malemu uz nesedia, pretoze su skor sirsie s kratky mi rukavmi a on je sliz s nohami a rukami typu zachodoveho pavuka

denden77
21. apr 2023

su mensie 🤷‍♀️😊

bluemoon24
22. apr 2023

Jsou mensi o cislo urcite. Syn je sice vetsi na svuj vek, ale ma 16m a kupujeme na 2-3r.

autor
22. apr 2023

dakujem lebo teda podla foto to nevyzeralo byť také krátke tak budem tiež pozerať o číslo aspoň väčšie :D ja že budeme mať na jeseň ale teda asi nie :D :D

autor
24. apr 2023

prosím vás ešte a platí to aj pre oblečenie pre dospelých ? tiež treba väčšie objednávať?