Detské topánky Little Blue Lamb

katkal1
30. apr 2012

Ma niekto skusenosti? Su urcene aj na sirsiu nozku?

dada4444
19. máj 2014

Chlela som to odtial vymazat ale uz sa nedalo. Chcela som to napisat len Vam ale asi som zle klikla a hodilo to na forum. Prepacte.

bublina155
30. máj 2014

dobry den chcela by som sa poradit, moja dcerka ma naopak uzsiu nozicku, mame jedny botky od pediped, tieto mi pridu velmi podobne typovo, strihovo, a hlavne su ovela lacnejsie... aj pedipedky sa mi zdaju sirsie (mame balerinky) ale vobec to nevadi lebo sa daju pekne stiahnut suchym zipsom, myslite ze to mam skusit?

minqea
6. júl 2014

@capacky dobry den, pacia sa nam topanocky s makkou podrazkou litlle blue lamb, no po precitani, ze su siroke..sa neviem rozhodnut. no a este u nas je nozicka po odmerani cca 12.3-12.5cm..to vychadza velkost 18-24mesiacov? vdaka za kazde odporucanie🙂

capacky
7. júl 2014

@minqea áno sú na širšie chodidlá, úzkym nesedia. Veľkosť by som už volila 13,5=18-24mesiacov. Často však dochádza k chybám merania, detičky sú v pohybe, ťažko sa to meria. AK máte doma už nejakú obuv, čo je dieťatku dobrá, premerajte vnútro topánočky.

pepedra
22. aug 2014

@capacky mozem sa opytat, tie zimne little blue lamb baby? moze sa s nimi chodit von? nebude od zeme chladno? aku s tym mate skusenost? vdaka, Petra

zilena
22. aug 2014

kupila som synovi piskacie, ale bolo to velmi hlucne, tak som tie "pistalky" vybrala a je to ok, Objednavala som cez amazon za super cenu na to, ze su plne kozene. Su dost siroke a velmi pohodlne. Mozem odporucit.

capacky
23. aug 2014

@pepedra žiaľ osobnú skúsenosť nemám, nie sú však do snehu, len do suchej zimy a sú skôr pre začínajúcich chodcov, ktorí sú na nohách ešte pomenej, takže zima im v nich nebude, keďže väčšinu času ešte trávia v kočíku.

jvlo
17. sep 2014

@capacky prosim vas, mohli by ste mi premarať šírku topánočiek s koženou podrážkou č.21? Naozaj už neviem ake topanocky dcerke kupit, tieto sa mi pozdavaju, len aby jej neboli moc siroke. Dakujem

marietta33
17. sep 2014

nam sa tato znacka velmi osvedcila a pouzivali sme ich ako papucky na doma. Obuvala so ich malemu, ked sa zacal stavat na nozicky a pri prvych krocikoch. Suseda vsak tieto topky obuvala svojmu diatatku aj na von a bolo to v pohode. samozrejme iba na take prve cupkanie.

capacky
18. sep 2014

@jvlo číslujú sa ináčn ie klasicky : 6-12, 12-18, 18-24 mesiacov. Najmenšie 6-12 = 11,5cm dĺžka a 5,4cm šírka, 12-/18=12,5cm dĺžka 5,5cmšírka a 18-24= 13,5cm dĺžka a 5,9cm šírka - toto sú rozmery všetkých troch dostupných veľkostí.

anya23
21. okt 2014

@capacky Dobry chcela by som sa opytat ci mate v ponuke aj typ Sebin pripadne iny zimny typ pre chlapceka nosime teraz Protetiku velkost 23 najlepsie na suche zipsy (snurky sluzia u nas skor na hranie 🙂 ) dakujem dalej by som chcela vediet ci je podrazka protismykova,nepremoknu a vhodna na celu zimu .dakujem

lucynka44
24. mar 2015

@capacky dobry den prosim vas co podla vas znamnea uzka nozicka? mame 10,5 a siroku 5 cm nozicku zhanam capacky na chodenie na von cize kozenna hrubsia podrazka co by ste poradili?

capacky
24. mar 2015

@lucynka44 dobry deň, myslím, že nožičky sú akurát. máte normálnu skôr širšiu nožičku. mali by Vám topánočky sedieť.

lucynka44
24. mar 2015

@capacky a ktore by ste.mi odorucli?

capacky
24. mar 2015

@lucynka44 veľkosť 6-12 = 11,5cm si zvoľte a model si vyberte už podľa toho čo sa Vám páči, strih je veľmi podobný u všetkých. Líšia sa hlavne spôsobom šnurovania - budˇsú na nich elastické šnúrky, alebo suché zipsy, poprípade kombinácia oboch spôsobov. Môžete si pozrieť aj značku Freycoo, tiež ponúka rovnaký typ topánočiek. V našom eshope je komplet ponuka, čo máme aktuálne skladom.

mi2106
7. apr 2015

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu, mám 11 mesacného synčeka, dľžka jeho chodidla je 12,3 cm, šírka 6cm, obvod priehlavku 15 cm. Myslíte, ze mu bude dobrá veľkost 18-24 m pri kozenych botičkach lbl baby? Často sa stavia na nožičky, ešte sám nechodí, zvažujem správne botičky s koženou podrážkou, alebo si vybrať už s gumennou podrážkou ? Ďakujem za odpoveď

kiwi25
20. apr 2015

Žienky, ako dlho ste svoje detičky nechávali chodiť v capačkách LBL (tých exteriérových) po vonku... Keď už vedeli stabilne chodiť/alebo po akom čase, čo chodili ste ich zmenili na topánočky LBL?

majkas
10. aug 2015

@capacky podla coho sa meria sirka prosim? ked obkreslim stopu na papier tak zmerat najsirsie miesto co je cca pod prstami?

capacky
10. aug 2015

@majkas áno, tam sa meria šírka. Len pozor, pri obkreslovaní sa často nameria väčšia dĺžka aj šírka aká v skutočnosti je. Najpresnejšie meranie by bolo pomocou krabice, knihy - predmetu s pravým uhlom, ktorý sa priloží k päte, špičke, pre šírku na boky chodidla a urobí sa čiarka ceruzkou. Poprípade vložiť nožičku do krabice aby sa dotýkala pätou jednej strany a pred špičkou spraviť značku - takisto skúsiť určiť šírku.... Pri deťoch je to ale nesmierne ťažké 🙂

majkas
10. aug 2015

@capacky dakujem 🙂
a mozem sa vas este spytat su freycoo topanocky uzsie ako little blue lamb alebo je to rovnake?

capacky
10. aug 2015

@majkas séria Baby je užšia pri Freycoo, séria Squeaky je cca rovnaká, možno o nejaký ten mm užšia.

jana.bn
8. sep 2015

Prosim Vas, malicky nosi LBL topanocky a sme obaja spokojni. Momentalne by sme uz potrebovali topanky vnut.dlzka 17-17,5 cm. Poradte prosim barefootovu znacku v dostupnych cenach. Dakujem.

labea
21. okt 2015

Dobrý deň, prosím Vás, maličký má 8 mesiacov, no nožičku má širokú 12 cm-ovú, stavia sa už na nôžky, ktorú veľkosť LBL mi prosím odporúčate, 12-18 m - 12,5 cm alebo 18-24 m - 13,5 cm ? Neviem sa správne rozhodnúť ktorú veľkosť. Určite tie s koženou podrážkou 🙂 Ďakujem

zuzanastoff
5. feb 2016

Sú topánočky little blue lamb veľkosti 20 vhodné pre ročné dieťa?

danielitta6
3. jún 2016

Prosim vas,su tieto topanky vhodne aj pre deti,ktore maju ploche nohy? Dakujem

lenicka2609
19. jún 2016

Dobry den,chcela by som sa opytat ake topanocky by ste odporucili kedze dcerka uz chodi uplne sama vyse dvoch mesiacov? Velmi pekne dakujem

kiwi25
19. jún 2016

@danielitta6 do troch rokov sa klenba- plocha noha nerieši,deticky majú tuk ešte aj na nohách a klenba sa formuje postupne, a odpoveď áno sú vhodné 🙂

danielitta6
19. jún 2016

@kiwi25 no vsak toto,starsia bude mat v septembri tri a nohu ma hrozne plochu,aj vbocuje nohy dovnutra .. ale uz som ich kupila,hadam nic nepokazim.su fakt uzasne

kiwi25
19. jún 2016

@danielitta6 tie originals sú veľmi super, tak skúste aj ortopéda... ja som laik 🙂 a treba to vidieť odborným okom. Nech sa malej dobre nosia LBL!😉

liviadanova
22. sep 2016

Dievčatá sú topánočky LBL vhodné aj pre ploché nôžky? Ďakujem!