Detské zimné snehule Demar

22. dec 2022

Ahojte ženy. Prosím poraďte. Sú detské zimné snehule Demar vhodné pre začínajúcich chodcov (dieta 16mes.)?
Ak nie, prosím poraďte nejaké cenovo dostupné zimné topánky pre dieta ktoré práve začína chodiť. Predpokladám, že túto zimu nebudú mať tie topánky veľa odchodené .. len predsa aby som mohla trošku vybrať z kočíka a trochu nech pochodí. Ďakujem pekne za rady.

surama
22. dec 2022

Ahoj, moj ma tieto a su teplucke, v byte v nich chodi v pohode, ale vonku v nich poriadne este nechodil, lebo sa smyka a boji sa zatial snehu. Chodi asi 1,5 mesiaca a este si poriadne nezvykol chodit po vonku a uz napadol sneh, takze vobec nechce chodit po snehu.

Ale mal barefootky zateplene, co som myslela, ze budu v pohode aj na zimu a vobec. Ladove nozky mal a kedze maju rovnu podrazku, tak sa mu smykalo. Cize tak ci tak sme museli kupit snehule.

autor
22. dec 2022

@surama ďakujem krásne a pod akou značkou by som našla tieto snehule?

majka879742
22. dec 2022

Ahoj moja dcéra tak bola min rok a poviem ti, že ja som jej kupila obyčajne snehule na doma a do mesta a na väčšie chodenie kozenne čižmy...tento tok taky tak ale s tým, ze snehule ma z demaru. Ale da sa ist aj do protetiky a kúpiť ortopedicku vlozku do hociakych topanok 🙂

autor
22. dec 2022
autor
22. dec 2022

Ja som myslela tieto. Len neviem ci sú vhodné ako prvé topanky na chodenie po vonku aj keď by v tom asi veľa nechodil.

surama
22. dec 2022

Tie nase su tiez Demar. Ja som ich kupila v kamennej predajni Havo.

laurar1
22. dec 2022

Moja mala minulu zimu Froddo flexible. Zacala chodit asi koncom oktobra, snehule som jej nekupovala, je to neohybne, nevhodne pre zacinajucich chodcov. Nozky mala vzdy teple, nepremokli ani raz.

matullienka
22. dec 2022

Tie čo si dala ty ma naša už druhý rok a sú super, nohy v teple a suchu. Za mňa top. Ak je začínajúci chodec tak je v podstate jedno aké bude mať nakoľko po snehu sa im chodí pomerne ťažko tak zväčša asi bude na sankach

majlo1234
22. dec 2022

Kludne kup akekolvek, na tych par metrov co pochodi, mu to neublizi. Mam rovnako stareho syna, tiez chodi posledny mesiac cca a kupila som mu z bazaru lidlovske cizmy😃teraz este usetrim, potom bude potrebovat kvalitnejsie, ked bude baozaj chodit