Disney mánia. Čo kde zohnať?

katuska01
10. aug 2011

sem sa disney maniacky myška minnie,mickey mouse,macko pu,hello kitty atd mozme si davat rady kde co zohnat za aku cenu a tak...vsetky ste vítane🙂Mna osobne drží minnie ale nemozem povedat mame zopar kuskov aj inych veciciek z tymito krasnymi 😀 😀 postavičkami🙂

katuska01
autor
11. aug 2011

@mika1979 nooo myslím ze u nas strasne vela mamiciek nakupuje v tescu ale zas ja nevravím ze mi odtial nemame veci to by som klamala 🙂 ale je to lepší pocit ked ide mala kazdy pozera ako je pekne oblecena a ja sa z toho vytesujem....dneska mala napríklad velky uspech mikinka z uskami a mašličkou🙂 🙂 🙂

mika1979
12. aug 2011

asi som to zle napisala,myslela som,ze cez net vela nenakupuje ,v tescu ano 😀 a inak aj ja sa vytesujem,ked si obzeraju malu a suskaju,ze ake ma pekne oblecko 😀 😀 😀 jooj a ta mikinka je vazne super,to by som obdivovala aj ja,skoda,ze nam ju vyfukli ☹

olifcek
12. aug 2011

@katuska01 no, kupila som len jeden disney klobucik, inak nemali uz nic s minie pre nas x;o(((
@mika1979 ja bych povedala, ze v hypraku maju casto viac, nez v tom v meste ☹

olifcek
12. aug 2011

ja v tescu nenakupujem skoro vobec veru...

katuska01
autor
12. aug 2011

@olifcek no tak je to podobne ako u nas par kuskov a strasne velike 🙂 a kde kupujes najcastejsie oblečko pre malu?? 🙂 🙂 🙂

mika1979
12. aug 2011

@olifcek vazne?dnes vecer idem do hyperka,tak uvidim,co tam 😀 😀 😀

olifcek
12. aug 2011

@katuska01 na MK, ci MMB, MMA 😉
@mika1979 drzim palce

mika1979
12. aug 2011

@olifcek dakujeeem🙂ak nieco kupim,urcite to bude v albume 😀 😀 😀

olifcek
12. aug 2011

@mika1979 skoda, ze i mne nenapadlo vsetko fotit... chi... uz ani nezacnem 🙂

mika1979
12. aug 2011

@olifcek preco,nie?ani ja som nefotila,ale jana ma nalakala a teraz fotim ,co kupim,tak sup sup aj ty😀ked sa ti nechce vsetko,tak aspon tie kusky,co myslis,ze su fakt take naj a potom budes fotit postupne to,co kupis😀daj nieco,nech sa potesime 😀 😀 😀

mika1979
12. aug 2011

neviete o nejakej prechodnej veste s minnie?toto zhanam,ale este som nikde nenasla,najlepsie tak 98-104 😀 😀

olifcek
12. aug 2011

😉

prsiplaaast a dazdnicek.. spolu za 10eur, ci 9? nove, s visackami, original z UK

olifcek
12. aug 2011

ked ja som leniva fotit veci na predaj, nie to este vecicky, co kupim, chi 😉

katuska01
autor
12. aug 2011

@olifcek to je nadherneeeeeeeeeeee nech mi nikto nepovie ze sa mu minnie nepaci ved to sa ani neda aby sa niekomu nepacilo 😀 😀 😀

katuska01
autor
12. aug 2011

@mika1979 myslím ze na mimibazare su vesticky z minnie ale ci su len take prechodne neviem veru 🙂 🙂 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11990877&tab=6

olifcek
12. aug 2011

@katuska01 boze, nadherne suuuuuu

mika1979
12. aug 2011

@katuska01 kraasne su,chcela som skor nieco sustiakove a podsite flisom,ale aj tieto su nadherne,tak pouvazujem,dik 😀 😀 😀

mika1979
12. aug 2011

@katuska01 kraasne su,chcela som skor nieco sustiakove a podsite flisom,ale aj tieto su nadherne,tak pouvazujem,dik 😀 😀 😀
@olifcek waaaaaw to je nadherne ,krasne🙂aj ja chcem a za taku cenu?

olifcek
12. aug 2011

@mika1979 ja az ked, tak o mesiac zrejme kupim, uvidim. snazim sa neminat uz vsetko na OLivku, teda, pisem len o rodicaku, iktory mi uz o mesia cpride nizsi o 66 eur, grrr... platim si z toho hypo, mobil, olivke poistenie... a paq zvysok slo na jej oblecko a tak... no teraz sa snazim co to usetrit na november, mm bude mat 30, tak nechcem, aby som brala zo spolocneho uctu peniazky na prekvapko prenho a na tortu, no nieee? 😵 😵

katuska01
autor
12. aug 2011

@mika1979 no suu krasne my uz mame dve vestičky aj hrubsiu aj tensiu sice nie minnie ale predsa ich nevyhodím
😀 😀 😀 😀 hehe ale keby nemam tak urcite nevaham a beriem tuto🙂

mika1979
12. aug 2011

@olifcek no ved jasne,chapem,uz vies aj co kupis?
@katuska01 no ja mam tiez jednu tusim next,to mi pozicala svagrina,ale chcela som este jednu,lebo moja mala vsetko tak raz dva zaspini a nestiham potom prat,no a ked kupujem,tak by som chcela nieco s minnie 😀 😀 😀 sak jak inak ,nie? 😉 😉 😉
inak som bola dnes v tescu,kupila som malej 2 tricka,zajtra odfotim 😀

mika1979
12. aug 2011

@katuska01 no a jasne,ze nevyhodis,ked mas,ved jej kupis na jar,ked jej budu male tie,co ma doma a mozno budu aj lacnejsie 😉 😉

olifcek
12. aug 2011

no tak mm, ze kupme, ale ja chcem, aby svokra kupila, alebo prababka tak uvidime, ci sa opytaju, co by sme chceli olivke...

ale veru, ten prsiplast a dazdnik, su[er kuupa

katuska01
autor
12. aug 2011

@mika1979 hej no jasne kuknem nove vecicky.... 🙂 🙂 🙂 ale to aj moje dieta je take ze vsetko co jej obleciem neostane nikdy ciste takze vzdy z vonku to ide do prania..🙂no veru a mozno budu zas nejake ine vesticky nechajme sa prekvapit..🙂
@olifcek ja sa stale nemozem vynadívat na ten pršiplast s tym dazdnikom nenormalne je to krasne 😀

katuska01
autor
13. aug 2011

ahojte 🙂 🙂 🙂 tieto supravky su nadherne na jar je urcite nasa 😀 😀 http://supravy-sety.babybazar.sk/minnie-supravy...

olifcek
13. aug 2011

@katuska01 ja ju nekupim. ja ine chcem x;o)

mika1979
13. aug 2011

ja som teraz objavila tuto supravu,lebo mam radsej ,ked je mikina na zips http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12037015 uz som aj napisala 😉

katuska01
autor
13. aug 2011

@mika1979 no tu som videla na mmb tiez krasna je 🙂 a tie topanocky nic??este sa ti neozvala ta pani? 😀

mika1979
13. aug 2011

ozvala sa mi,napisala som jej uz 2x,ze ich beriem a viac nic,tak neviem,co mam robit,zatial cakam 😒 😒