Disney mánia. Čo kde zohnať?

katuska01
10. aug 2011

sem sa disney maniacky myška minnie,mickey mouse,macko pu,hello kitty atd mozme si davat rady kde co zohnat za aku cenu a tak...vsetky ste vítane🙂Mna osobne drží minnie ale nemozem povedat mame zopar kuskov aj inych veciciek z tymito krasnymi 😀 😀 postavičkami🙂

mika1979
17. dec 2011

@katuska01 super,tesim sa na foto 🙂ale neviem,ktore saty si kupila,ja som bola u nas a nenasla som ziadne ☹

katuska01
autor
17. dec 2011

@mika1979 ahoooj moja take pletene pockaj hodim foto no len oni su medzi malymi vecickami kedze najvacsie su 12-18mes ale ja som kupila lebo bianke su este trosku velke a teraz boli za 7€ predtym stali 14€ tusim..🙂 🙂 🙂

katuska01
autor
17. dec 2011

@mika1979 inak dneska sme boli v obchode v sportovom a boli tam vystavene tie adidasky minnie ta nova kolekcia a moj muz povedal ze tie jej kupi na jar ze su nadherne normalne sa do nich zahladel..🙂tak som zvedava..🙂 😀 😀 😀

mima88
17. dec 2011

@katuska01 ahoj Katka, aj ja som dnes kupila malej ten svetrik s pancuskami za 7 eur a este som jej zobrala za 6,25 tu supravu leginky a tunika..nadherne..neodolala som..teda nevedela som si vybrat, a tak som zobrala oboje :D a su je vyborne aj ked je to 12-18m 🙂

katuska01
autor
17. dec 2011

@mima88 ja pojdem este zajtra a chystam sa aj na to len som bola z muzom a ten brbral tak pojdem aj tu supravku kupit..🙂ze su uzasne tie saticky z tymi pancuskami nam su este aj trosku velke sa teším z nich nenormalne...🙂

mima88
17. dec 2011

@katuska01 no ja som sa bala, ze nam budu tie pancusky male a su nam len tak tak..kedze moja mala bude mat 21 mesiacov,tak jej to je akurat,ale myslim, ze ten svetrik este vynosime lebo rukavy su trosicku dlhsie 🙂

katuska01
autor
17. dec 2011

@mima88 no nasa ma 18mes a jej to trošku velke teda na jar urcite ponosíme aj pančušky este a za tu cenu no nekup to...🙂🙂🙂

mima88
17. dec 2011

@katuska01 no tak mi na jar uz asi len svetrik alebo jej z pancusiek urobim leginy 😀 -odstrihnem spodky 😀 alebooo sa budem snazit najst nejake podobne pancusky,co nebude lahke

katuska01
autor
17. dec 2011

@mima88 ale myslím ze k tomu svetríku pojdu aj legínky alebo klasicke biele pančusky...🙂

mima88
17. dec 2011

@katuska01 ano ano mas pravdu 🙂 a inak v tescu maju aj tie bundicky minnie teraz za 10 eur

katuska01
autor
17. dec 2011

@mima88 vies co ani som nepozerala ked ju uz mame tak uz ich nechodím pozerat...🙂ale ked budu uz zimne vypredaje urcite budu za super ceny potom kupim nech mame aj na buduci rok..🙂ja som strasne spokojna s tou bundičkou...🙂

mima88
17. dec 2011

@katuska01 ja som ju chcela kupit na buduci rok,ale sestra s mamou ma odhovaraju, ze co ked budu na buduci rok krajsie ..tak teraz neviem

katuska01
autor
17. dec 2011

@mima88 no ved jasne ja chcem na buduci rok tiez inu ale aj tuto budeme mat na striedačku ak bude za dobru cenu nebudem ani vahat...🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mika1979
18. dec 2011

@katuska01 jeeej vazne?tak to mas super,moj by sa najprv pozeral na cenu a potom by to ofrflal,ze take drahe jej netreba ☹☹ako bolo na oslave?

katuska01
autor
18. dec 2011

@mika1979 a na oslave super dalo sa...🙂nooo ved tiez najskor pozrel cenu ze fuuu to ake drahe a potom po chvilke ze on jej ich na jar kupi ale ci to uz neviem i ked su krasne ale ked si vezmem ze za 30 eciek mam veci na celu sezonu tak uvidim ci mu ich aj dovolim kupit predsa je to dost...🙂 🙂 🙂 ale naživo su nadherne fakt..🙂

mika1979
18. dec 2011

@katuska01 ale ved raz moze aj drahsie,nie?ked su krasne,aj ked verim,ze je to vela penazi,rozmyslala by som,ci sebe kupim,nie to dietatu,ktoremu rychlo nozka vyrastie.

katuska01
autor
18. dec 2011

@mika1979 ved to ze je to dost ved budem vidiet mozno na nete ich kupim lacnejsie lebo u nas v meste stoja 35,90€ a to dost kedze na nete som ich uz videla aj za 29,90€...🙂a na jar uz mozno budu zas lacnejsie...🙂juuj inak dneska mi svokra ukazovala co objednala malej kraaaasny rolak minnie aj teplaciky sa tesim uz normalne...🙂a my dneska sme uz pokupili darceky vsetky aj vsetko na Vianoce a mam pokoj uz len ovocie dokupim a mozme sviatkovat...🙂

mika1979
18. dec 2011

@katuska01 jeeej vazne,uz mas vsetko nakupene,normalne ti zavidim,my sa chystame zajtra pokupit na pecenie a varenie,aby som tiez uz potom len dokupila nejake ovocie,ale darcek pre muza nemam ☹ teda mam jednu bundu prechodnu pre neho,ale nic viac a to nam dali peniaze aj svokrovci a urcite nam daju aj nasi,tak som zvedava,ci este nieco kupim a co?🙂vazne ti ukazala,co kupila pre malu,juuuj uz sa tesim na fotky😀😀

katuska01
autor
18. dec 2011

@mika1979 no veru moja akurat pre muza nemam nic tiez ale to tento tyzden dokupim my si chceme kupit aj tak nieco take co sa nam zíde nieco spolocne nam islo hlavne o deti a tak bol tobiasko u svokrovcou a my sme si boli nakupit lebo s nim by sa nedalio 😉 😀 😀 😀 aj ja sa teším teplačiky poznam z netu ale ten rolacik som este nevidela veru...🙂ani neviem odkial to objednavali heheh ale sa tesim z toho veru...🙂

mika1979
18. dec 2011

@katuska01 no ved jasne,ze s detmi sa neda nakupovat,aj my sme isli,ked bol maly u nasich,ale boli sme s laurou,ona predsa tomu este nerozumie tak,ale to je normalne horor,lebo ona vsetko chce🙂ved ako kazde normalne dieta,ale uz sa tesim na tie svietiace ocka,ked budu rozbalovat darceky a ten plac,ked bude chciet laura lukaskove darceky ako vzdy 😀a este budem vecer sama,lebo muz ide do nocnej☹tak sa tesim na ten rolacik,ze aky je,ked si ho nevidela na nete,tak potom ani ja🙂

katuska01
autor
18. dec 2011

@mika1979 no veru asi tak aj u nas tak vsetko chce Tobias beha hore dole no hrozne nieco..🙂a Bianka ta bola ako anjelik..🙂juuj to vazne budes sama my sa naveceriame rozbalíme darceky a potom cesta k nasim a k svokrovcom to tak kazdy rok robíme..🙂no vazne som ho nevidela mozno ty si videla pockaj teplacky ak najdem ti hodim link 🙂 🙂 🙂

mika1979
18. dec 2011

@katuska01 veru vazne budem sama,teda s detmi 🙂 to mate pekne,ze tak chodite ku rodicom,my chodime az na prvy a druhy vianocny sviatok🙂

katuska01
autor
18. dec 2011

@mika1979 heeej ja neviem preco sme takto zacali chodit ale mne to vyhovuje lebo na dalsi den uz mam pokoj hehe...🙂a deti sa budu bavit z hrackami a ja s nimi ved ja tesim aj za nich..🙂Bianke sme kupili taky kocik pre babiky disney tie princezne co su tam zatial jej staci ona sa bude strasne tesit lebo bol v tescu jeden vystaveny na ukazku a nechcela od neho odist ani..🙂 🙂 🙂

mika1979
18. dec 2011

@katuska01 ale ved to je super,ale kedy potom dojdete domov?ci ostavate tam spat?ja ked som bola este mala,teda aj potom,kym som sa nevydala,sme s rodicmi chodili takto na silvestra ku babke ( byvala na konci ulice ) ked odbila polnoc,pripili sme si a isli k nej vinsovat,mne sa to velmi pacilo,ale tu v meste ku komu pojdem?☹jeeej urcite sa bude bianka tesit,moja mala ma dva kociky a velmi sa z nich tesi,keby bolo na nej,tak kupujeme este aspon 5😀😀a a tobiaskovi ste co kupili?

katuska01
autor
18. dec 2011

@mika1979 my pojdeme k nasim tam tak na pol hodinku deti darceky si porozbaluju a pojdeme k svokrovcom tam tak isto a prideme domov do tej 21 sme doma... 😀 😀 😀 tobiaskovi take skladacky lebo vcera sme boli na oslave a tam sa s tym hral a ze aj on by chcel take tak sme mu kupili auticko na ovladanie a potom este aj vcera sme mu kupili taky set farbiciek ten kufrík a este som zabudla muz bianke kupil malinke porcelanove hrnc eky a cajnik a je tam obrazok minnie ze sa mu to strasne pacilo..🙂tak s toho sa tesim aj ja..🙂

mika1979
18. dec 2011

@katuska01 haha uz aj s muza sa stava minnie maniak 😀 😀 😀 ale je to pekne 😉 😉 nooo tak to obehate raz dva 😀 😀 😀 juuuj uz aj ja se tesim ako budu rozbalovat darceky a hikat,muz mi hovori,ze ja sa tesim viac ako oni 😀 😀 😀 😀

katuska01
autor
18. dec 2011

@mika1979 a nie ved aj ja sa teším za nich obidvoch ked sa tak tesia z toho juuuj nech uz je piatok aspon..🙂 😀 😀 😀 a neviem co dostanu u nasich tam budem prekvapena aj ja..🙂teda dufam ze milo ale to tu nerozoberam hehe 🙂 🙂 🙂

katuska01
autor
18. dec 2011
mika1979
18. dec 2011

@katuska01 hehe no ved uvidis,myslim,ze budes milo prekvapena,ved das potom vediet 😀 😀 😀 krasny set,uz som na neho pozerala aj ja,len som sa bala,ci to nerozbije a neublizi si,lebo ona vobec nedava pozor.

katuska01
autor
18. dec 2011

@mika1979 u nas to tiez schovam alebo si to vystavím do vitrinky do obyvacky hehe a budem sa tesit 🙂aha a toto jej idem zajtra kupit teraz je to v tescu za 6,25€