Elektrická odsávačka hlienov

anelk
26. jan 2024

Ahojte.mate niekto skusenosti s touto elektrickou odsavackou hlienov?pripadne aku by ste odporucili?na vysavac mame ale chcem elektricku pre lepsiu manipulaciu a hlucnost.

lubkovaandrejka
26. jan 2024

@anelk Ahoj 🙂 s touto skusenost nemam, ale mame inu. Babyono elektricku odsavacku. Kupili sme ju aj nalriek pochybnostiam, lebo bud mala recenzie 5* ,ze fungujr skvelo alebo 1*,ze je nanic. Za seba musim povedat,ze malej vytiahne fakt kopec soplov, ze som necakala,ze bude taka dobra. Takze ja ju odporucam.

tehotna40
26. jan 2024

Prepnem sa.

@lubkovaandrejka nemôžete prosím hodiť link?

lubkovaandrejka
26. jan 2024

@tehotna40 paci sa 🙂

tehotna40
26. jan 2024

@lubkovaandrejka ďakujem krásne

lubkovaandrejka
26. jan 2024

@tehotna40 nie je zaco, hadam to aj u vas pomoze 🙂

anelk
autor
26. jan 2024

@lubkovaandrejka dakujem ale myslela som elektricku do elektriky nie tuto na baterky.na ne som citala len same zle recenzie.susedka ju mala a za chvilu sa jej pokazila 😏

lubkovaandrejka
26. jan 2024

@anelk tak napisali ste elektricku, odkial som mala pochopit,ze do siete,ze nestaci na baterky? Ale ta z brendona vyzera fajn,vsak za pokus to stoji. 🙂 s tou odsavackou to je rozne, ja som citala tiez aj zle aj dobre, ako som pisala,bud 1* alebo 5*, priemerne hodnotenie ma teda 3 :D my ju pouzivame zatial 1.5r a funguje dobre, ucel plni, takze ja som spokojna, no nenutim si ju nikoho kupovat, len som pisala svoju skusenost ;).

angeli121212
26. jan 2024

@anelk akože ja som si na skúšku objednala z aliexpressu kedže máme aj ústnu aj na vysávača potrebovala som niečo rýchle a s čím sa dobre manipuluje a ja som s ňou spokojná je na nabíjanie

lubkovaandrejka
27. jan 2024

@angeli121212
@lubkovaandrejka
@anelk
@tehotna40 A este jeden dotaz. Minule tu jedna pani pisala,ze vavsina ludi nevie spravne odsavat a preto to nejde. Ze drzi odsavacku kolmo a nejde to. Ze to treba drzat,ako pero, ked nim clovek pise. Mala pravdu a bola to fakt uzitocna rada. Keby sa neriadim podla nej, tak odsajem 💩😆.

angeli121212
28. jan 2024

@lubkovaandrejka no ja vlastne netuším ako si to presne mám predstaviť to držanie odsávačky. Ja väčšinou akoby nájdem ten správny sklon kade mi to ide. Ale tak my doma odsávame minimálne len keď je to ozaj nevyhnutné