Hygienici upozorňujú na pesticídy v detskej výžive

syrik
10. mar 2014

Vďaka za info, ovko už nikdy nekúpim...

meluela
10. mar 2014

@veroniqe1 dakujeme za info

syrik
10. mar 2014

Ale zase na druhej strane, ovocie a zelenina V hypermarkete nie je o nič zdravsia... Tie výživy sú aspoň ako tak kontrolované... Škoda,že to nesledujú aj v ovocí A zelenine...

nika1020
10. mar 2014

Ovocie kde sa pozriem dovoz od argentiny pi thajsko..novy zeland.. Taliansko a uruguiaj.,,tak kym nebude nase ovocie...a zelenina volila som okrem bananu a jablka obcas aj vyzivu...
Ale toto je hnus!!!
Ked uz nekontroluju tu hnilobu v pultoch ...mohli by aspon detsku stravu,
Minule som upozornila na to v jednom obchode, ze v pultoch maju hnile citrony..salat..hrozno.
Len mávli rukou...

Cakam na nase maliny..jablka u nasich ako na spasenie...ale aj to nebude na veky...
je mi luto detičiek.
dik za clanok!!😉

talula
10. mar 2014

no neviem, ci je na tom nieco pravdy ked to pise novy cas 😀 ale na druhej strane, na aky produkt sa da v dnesnej dobe spolahnut?? 😅

veriiii
10. mar 2014

@veroniqe1 no, inac ovko su asi dobry humus, mne vzdy splesniveli na povrchu do druheho dna..s inymi, napr hipp sa mi to nikdy nestalo... 😕

domak2
10. mar 2014

@veriiii v chladnicke?

Inak ked kupujem vyzivy tak take kde je 100% ovocia a od toho ma teda ovko pekne daleko, s pesticidmi ci bez.

marylis
11. mar 2014

Ja by som Ovko tiez nikdy malemu nedala. Tiez kupujem 100%ne BIO. Vzdy pozeram na zlozenie a ked tam je nieco ine ako ovocie, nekupim. Takisto aj s obedovymi vecami.