Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kam sa viac oplatí ísť na nákupy - Krosno alebo Nowy Targ?

zuzka2807
29. aug 2019
bojka22
29. aug 2019

@zuzka2807 my chodíme nowy targ na trhy alebo jablonka. Ja som spokojná v targu kvôli lepšiemu terénu lebo tovar je ten istý 😊

arcticcode
30. aug 2019

Dnes sa už do PL neoplatí chodiť kvôli cenám, ale jedine kvôli tovaru, ktorý u nás nie je.
Uvedie príklad:
Maxi kinder vajce u nás za 8€. Hovorím si "ta to kua veľa". Videl som to isté vajco v nowom targu na trhoch, pýtam sa reku "Iľe kosztuje". Že dvanasť. Hovorim "Nasrac, nedam nič".
Chodím aj do leclerku, či jak sa volá ten supermarket v novom targu, tam sa ti oplatí kúpiť 500g nesquik, alebo cini minies, nakoľko vychádza asi na 2€, ale inak nič, fakt. Ani pudingy, tyčinky majú hnusné, čipsy rovnako cenovo ako u nás, ešte dakedy pre celú familiu kúpim ten tvrdý syr (eidam) 2,5kg falat, ale fakt nič iné sa tam neoplatí kupovať.
A výbava? No, perinka za 5€, ale to kúpiš aj tu. Dajaké detské sety - body, čiapočka, rukavičky a pod. Tiež za 5€ a to tiež za toľko kúpiš aj tu. Takže poľsko už sa kvôli cenám vôbec neoplatí, dobré časy skončili.

Čo ešte stojí za reč, je poľské mäso, teraz všetci budú hejtovať, ale cestou do noweho targu je dajaka dedina... jurgow? Alebo białka tatranska, alebo dačo také, pri ceste hneĎ je mäsiareň, tam keď kúpiš mäso, tak je to kvalitou neporovnateľne vyššie, ako naše nepodarky v bille a lidlu. Poliaci sračky síce exportujú na slovensko, ale sami si nechávajú len to najlepšie, ver mi ;)

ariannazara
30. aug 2019

Nikde😂

cervikpepik
30. aug 2019

@zuzka2807 Minuly tyzden sme boli v Targu,tiez na vybavu,chcela som kocik a podobne veci...ale ceny su uz rovnake a v niektorych pripadoch aj vyssie ako u nas....neoplati sa...odisli sme s krovkami a cestovinami🤔

cervikpepik
30. aug 2019

@zuzka2807 a tie ich katastrofalne cesty a zapchy nonstop rano naobed vecer su na zabitie...vkuse vsade clovek stoji v kolonach

bojka22
30. aug 2019

my sme akurát ten 3D stromček kúpili ten je tam lacnejší. A šaty na stužkovú za 60e a tu presne tie isté skoro 200. Co sa týka šiat a kabátov sa podľa mňa oplatí. A chcem tam ísť kúpiť niečo pre dieťatko uvidím ci odidem sklamaná alebo niečo kúpim 😄

smejko25
10. okt 2019

@bojka22 no poviem vam uprimne pred cca 2 tyždnami sme boli v PL a ked som si obzerala ceny kabatov som skoro odpadla 😁 ceny neskutocne vysoke a kvalita taka že by som snimi zem utierala asi 😁 zamna velke sklamanie čo sa týka oblečenia už to nieje to čo bývalo

bojka22
10. okt 2019

@smejko25 už veru to nie je to. Ale ja som s tým kabatom velmi spokojná. Tento rok ideme zmova tak som zvedavá ci niečo kúpim

11lili11
2. nov 2019

@smejko25
@bojka22
Baby nevšimli ste si náhodou aj bundy s pravou kozusinou či mali vyber? A ceny?

kikazoe
2. nov 2019

@zuzka2807 do Poľska chodím na nákupy a kávu bežne ( bývam doslova čo by som kameňom dohodila ) ale na trhoch som ešte nebola.... chodím normálne do obchodov a nakupakov- ceny o 1/3 nižšie ako u nás a lepší výber. prečo všetci len trhy a trhy???

Tu začni písať odpoveď...

Odošli