Kde kupovať oblečenie pre bábiky?

10. máj 2020

Odkial kupujete oblecko pre babiky? Teda tie kt deti sa hraju s babikami. Mala huci ze chce babiku prezliekat ale tie original co su su nehorazne palky 😒

luzzia
10. máj 2020

podla toho, ako mas velku dceru 🙂 ja som si robila oblecko pre babiky sama alebo s mamou, sili sme spolu rucne zo stareho oblecenia latok, pripadne strikovali a nie preto, ze by bolo oblecko pre babiky drahe, ale bavilo nas to a mali sme spolocnu aktivitu 🙂 sili sme normalne rucne, ziadne profi na stroji, proste nakreslili na latku vzor (napr. saty pre babiku), vystrihli, zosili zvonka, prevratili, nasili goralky, gombiky, stuzky, snurky, ozdoby.. 🙂

autor
10. máj 2020

@luzzia mala ma 6 rokov. Kamosky vraveli ze kupuju z HM atd

luzzia
10. máj 2020

tak so 6 rocnou by si to uz mohla aj ty zvladnut, ak teda mas chut a malu namotivujes 🙂 urcite by ste nasli na internete aj nejake navody, videa 🙂
pripadne uvidime, co ti tu povedia ostatne, ale asi zalezi aj ake su velke tie babiky, ked pre ne kupuju v H&M (to akoze normalne najmensie detske oblecenie?)

lenka2710
10. máj 2020

@luzzia ja som si tiež sila pre bábiky aj barbie sama, aj kamoške som sila pre barbie! Mamina kamoška bola krajčírka, vždy mi dala za tašku kadejakých kúskov látky, mňa to bavilo 😉

luzzia
10. máj 2020

@lenka2710 hej hej, presne to sme robili aj my s mamou, bud sme sili z nepotrebneho oblecenia, handier a podobne alebo ako ty spominas, u nas zas babka mala kamaratku krajcirku, tak nam davala take rozne odrezky z latok a z toho sme sili 🙂

mirka17
10. máj 2020
autor
10. máj 2020

@luzzia mala ma tusim Baby Annabell a asi ano najmensie pozerala som ze su 50tky a aj 44 ale prepana 20e 😔

liaka
10. máj 2020

Normalne z bazáru najmensie dupacky, body, velkost 52, 56. Kus 1-2 eura. Kupila a boli pre babiky oblecenia na vymenu. Plienky som jej kupila tiez klasicke najmensie pre bábätko, mali male balenia a lacne napr. v akcii do 5 eur ale mala viac kusov na vymenu a mali suchy zips, tak sa dali pouzit opakovane

lenka2710
10. máj 2020

A potom som dostala aj takú väčšiu bábiku a tu som obliekala ešte do dupaciek a saticiek, čo som nosila ja ako bábätko! Určite by som nekupovala veci z HM pre bábiku, to už radšej chod do Pepca alebo do takých obchodov 😉

liaka
10. máj 2020

@lenka2710 ano, my aj z Pepca sme kupovali plienky, zavinovacku mali lacnu tiez, ponozticky maličké pre babiku

majusska202
10. máj 2020

Strategicky som odlozila vsetky veci veľkosť 46 a 52 a ked prislo obdobie mala babika toľko obliečka

mmacca
10. máj 2020

My sme kupovali vo výpredajoch v Tesco babatkovsku 44 pre bábiky baby born alebo v sekáči.

majusska202
10. máj 2020

A viem este ze kamoska kupuje pre baby born na ali obkecko

autor
10. máj 2020

@liaka v Pepcu maju plienky? 🙂

autor
10. máj 2020

A este otazocka kupovali ste iba raz alebo doplnate? Ze napr kupite trepnem ... 10 bodyciek a viac uz vobec nie ale dokupujete stale? 🙂

hastrmistr
10. máj 2020

Na barbie kupujem v draciku ale na baby born v sekonde velkost 0,alebo velkost 45-50,ved ked pozrem v draciku tie ceny 39e za overal ....

autor
10. máj 2020

@hastrmistr veru nenormalne ceny ale poznam takych co aj tak kupia aj co som pozerala tu tak jedna tu ma nenormalnu zbierku 😶😶

liaka
10. máj 2020

Bavlnene plienky mali, latkove raz... Ja uz mam dceru velku, uz nekupujem. Kupila som zo 5 kusov z kazdeho druhu a uz viac nie.

autor
10. máj 2020

@liaka aha ja som myslela ze klasicke ako pampers

ajka0207
10. máj 2020

Na baby anabel zober stare novorodenecke oblecenie. Urcite ak nemas ty, tak niekto v rodine ma.

dollyzv
10. máj 2020

Veď normálne pre deti v pepcu alebo v kiku majú body a podobne veci za pár €..od 44-50 je tuším pre predcasniatka a bude sedieť ako originál pre bábiku ;) alebo z bazosu čo mamičky predávajú po svojich deťoch balíky oblecenia za pár €

autor
10. máj 2020

@dollyzv z pepca sme mali a obrovske to bolo.

dollyzv
10. máj 2020

Tak ešte Aliexpress tam je tiež za pár centov,len to trvá pár týždňov kým to príde..ja som minule obzerala v kiku,ale to bolo ozaj také malinké ako pre bábiku..tak skús ešte tam,alebo v tescu

lubka1709
31. dec 2021

Baby poraďte dajte link na oblečenie pre babiky z aliexpresu mame babiku 43cm a oblečenie je malé potrebujeme 46 oblečenie a všade som len nasla 43

autor
31. dec 2021

@lubka1709 Aliexpress ťažko.

lubka1709
2. jan 2022

Aliepress už som objednala newborn