Kde majú rovnaké pyžamo 74 a 104?

any_soj
2. nov 2021

Ahojte 🙂 chceli by sme na Vianoce pre deti rovnaké pyžamo, ale v obchodoch majú iné kolekcie do 2 rokov a iné vyššie.... Vy, čo dlhšie riešite detské oblečenie, neviete prosím poradiť, kde by mali?
Našli sme len v Lindex, ale 18 za tenký overal mi príde veľmi veľa. Ešte mi teraz napadlo - tam majú akciu 3 za cenu 2. To by bolo 36:3 = 12. Nechcete sa niekto spojiť? Nám treba len dve... :D

enoula
2. nov 2021

Lindex je super, s tou akciou je to fajn cena/kvalita. Ved kupte ešte jeden kus pre mensie alebo vacsie dieta alebo o cislo vacsie, ved to vyuzije
A ešte mi napadlo, mavaju casto 20% akcie, ak vam nesuri, pockajte. Daj si odoberať novinky na mail

thereisabear
2. nov 2021

Aj v HM by mohli mať v týchto veľkostiach

tehotna40
2. nov 2021

@any_soj ahoj, neviem uz presne stránku, ale ja keď som kupovala dala som do Google ze surodenecke pyžamá a bola ich tam kopa v rôznych veľkostiach.

viky_21
2. nov 2021

Skuste sledovat eshop Tchibo v obdobi Vianoc. Oni stale dostavaju na Vianoce taku pyzamovu kolekciu. A materialovo su tiez velmi kvalitne a pekne 🙂

zuzkablazejka
2. nov 2021

H&M ma cez eshop. Aj dvojdielne aj overaly. Pozeraj to medzi babatkovskymi 😊

camelie12
20. nov 2021

@any_soj, buduci tyzden (black friday) by mali mat v Lindexe zlavu na cely sortiment. Tak vas tie pyzama vyjdu este lacnejsie. A to tretie mozte predat tu v bazari alebo vo FB skupinách (lindex bazar pre deti) 🙂

any_soj
autor
21. nov 2021

@camelie12 ďakujem krásne, už som sa spojila s jednou pani, plus kupón na 25% zľavu, vyšlo 9€ jedno 🙂

camelie12
21. nov 2021

@any_soj, super 👏 Za taku cenu sa oplatia. Je tiez tak kupujem, ked maju zlavu. Su pekne a kvalitne (aj ked sem-tam sa najde aj chybny kus).