Kde mi vyrobia tričko s Harry Potterom?

mravvcek
7. máj 2012

Chcela by som dat spravit tricko s Harrym Potterom pre 11 rocnu slecnu,nepoznate niekto stranku,kde to robia?
Dakujem 😉

epsonka45
7. máj 2012

www.shirtinator.sk tam robia podla vlastneho navrhu co som to sledovala

monko
7. máj 2012

presne tak www.shirtinator.sk, ja som si tam už dávala vyrábať viacero tričiek a som spokojná 🙂

stanislavao
7. máj 2012

na internete si najdite obrazok, aky chcete a jednoducho sa vytlaci na nazehlovaci papier - ten sa da kupit. my sme si nazehlovacky robili doma sami.

kikatko
7. máj 2012

ak máš fotku a usb, spravia ti to tak v každej faxcopy predajni alebo u nich cez nett. ja tak robím pričká pre seba a malu. kupim v tecsu alebo inde lacné tričko a ide sa. alebo cez ebay.com kupim nažehlovačku a nažehlím

masinka
7. máj 2012

my sme si stiahli obrazky z netu a dali sme si cez net vyrobit tricka vo fotolab.sk .... vtedy mali akurat nejaku akciu, tak sa to dost oplatilo, inac to nie je az taka lacna zalezitost, tak by som to riesila zrejme ako radia baby - dat urobit nazehlovacku v kopirovacej sluzbe ktora toto robi

lucka1987
7. máj 2012

v Bradaviciach si neskusala ? tam studoval, tak by mali mat aj nejake darcekove predmety 😀 ale nie zartujem... a neskusala si si nieco sama urobit ? napr.. kupit v papiernictve nazehlovaci papier, vhodny do tlaciarne.. na nete si vyberies obrazok , ktory sa ti paci a nasledne ho prezehlis na tricko pre tvoju slecnu ... ak nemas tlaciaren farebnu, tak tuto sluzbu ti urobia hocikde v copy obchode, alebo v tlaciarenskych sluzbach 😉 a cele ta to vyjde na par eur

ena
7. máj 2012

ked ti staci len nazehlovacka na tricko, tak si mrkni na mimibazare, tam predava jedna kocka rozne nazehlovacky podla obrazku..

miriamka2
8. máj 2012

shirtinator.sk je fayn a teraz som objavila zase z ineho sudka- súťaž. Ja chcem domček pre drobca- ostatné vám prenechám🙂
http://www.pricemania.sk/clanky/sutaze/vyhrajte...

usiko
8. máj 2012

ak si z kosic, tak hocijaka reklamna agentura....kdesi v meste na postovej alebo niekde tam robia.....aj fotolab...