• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nakúpiť veci pre bábo v Prešove?

22. augusta 2010 
Kto mi poradi kde sa v Presove a okoli da nakupit vsetko pre babo? Kde maju velky výber, normalne ceny a hlavne kvalitne veci ? Nejaky obchod kde najdem aj nieco viac ako Dema,Chico a pod . Napr. Casual PLay, Jane, Quinny - nieco excluzivnejsie .... poradte. Vopred dakujem.
3. jan 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na slovenskej je teraz otvoreny novy obchod, Slovenska c. 8, za ciernym orlom...
3. jan 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten obchod na Slovenskej sa volá Baby Bee. je novy ale naozaj skvelý. ja som tam kupila kocik CasualPlay. je to jediný obchod , v ktorom sa da nakupit kvalitny znackový tovar za slusne ceny. majitelka je mlada kocka, velmi zlata a ochotna. osobne som bola velmi rada ze take cosi sa v Presove konecne otvorilo. maju tam vsetky znacky co si vymenovala, tusim ze aj vystavene - a este viac na objednavku, chod sa tam pozriet, myslim ze si tam vyberies. ja nakupujem uz len tam, maju aj skvele obliecko pre maleho, spokojna som ja aj maly :slight_smile:
4. jan 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a internetovu stranku spustia niekedy teraz v januari :wink:
4. jan 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem za tip, bola som sa tam pozriet, a bola som velmi milo prekvapena. Naozaj maju velky vyber, a dokonca znacky ako Gesslein,Red Castle ...co som v Presove urcite necakala :wink: Budeme objednavat kocik u nich - len som sa este nerohodla ci Quinny, Casual alebo Mutsy .... Ku Quinny maju teraz fusak za 3000 zadarmo. Kazdopadne vdaka za tip, som maximalne spokojna, ze v Presove sa da takto nakupit :slight_smile:
5. jan 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vie mi niekto poradit, pre ktory z tychto 3 znaciek sa rozhodnut ? Quinny,CasualPLAY, Mutsy ? ake mate s nimi skusenosti ? dakujem.
5. jan 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam cerstvo kupeny CasualPlay S4....a som veelmi spokojna. Super sa s nim manipuluje, bez problemov sa sklada, pohodlne sa ovlada, po zasnezenych chodnikoch ide ako jeep :slight_smile: Mozem vrelo odporucat. Zatial ziaden problem, a verim ze ani nebude, nakolko ja som tuto znacku chcela od zaciatku, pretoze som uz pred tym "testovala" kamoskin :wink:
7. jan 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci s presova.je naozaj velmi tazke nieco lacne zohnat v presove.dakujem aj ja za typ zajst do toho noveho obchodu na slovenskej ulici.ak niektora mamicka sa nudi ako ja moze mi napisat.
7. jan 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy
toto nie su velmi lacne znacky, ale kvalitne, a po vsakovakych skusenostiach so "super" polskymi lacnými kocikmi, hovorim - nie sme tak bohaty aby sme si mohli dovolit lacne veci - a pre kociky to plati dvojnasobne. Ak si zratas cenu kocika, cestu do PL, tvoj cas a potom tie problemy - nestoji to za to .... urcite sa da TROSKU priplatit a kupit ovela kvalitnejsi kocik za relativne nizku sumu. Co som mala moznost vidiet ponuku, v tomto obchode maju aj taketo kociky ,nie len excluzivne drahe.
9. jan 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrina suhlasim :wink:
10. jan 2008 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, vidim ze pisete o kvalitnych kocikoch, nemate nektora zaujem kupit celkom novy Gesslein Vision?
12. jan 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie asi to nebude sportovy ze ??? :frowning2:
13. jan 2008 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobcek, je sportovy, s prenosnou taskou taskou na dieta (co sa da prerobit na fusak 2v 1 ) super vec. Je to trojkolka, odpruzena, so vsetkymi nafukovacimi kolesami. Fakt je vyborny. Ale nam sa bohuzial nevojde do vytahu, kocikaren nemame, prisiel nam len v pondelok, je uplne novy a ja som z toho nestastna.
13. jan 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi pisem na ip :slight_smile:
13. jan 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je nadherny no priatela akosi neuputal :unamused: ale ani ta vaha mna :confounded: hladam cosi lahsie :sweat_smile:
16. jan 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
prave som si precitala info o obchode Baby Bee v Presove, mozte my niekto napisat, ci este stale funguje, kedze nie som z PO a nerada by som tam cestovala naslepo. Vdaka.
14. aug 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majadub ked si vsimnes, toto je stara tema, ak chces, chod do temy regiony a tam si najdi Presovcanky II ... ak je to obchod na masarykovaj, s kocikmi, postielkami sedackami a pod, tak funguje, skus si najst aj na internete, mali by mat svoju stranku.
15. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Julia, dakujem za info, usetrila si mi kopu surfovania po nete, ten obchod, aj stranku som nasla, este sa tam z BJ vybrat a okukat co maju. Hadam si nieco vyberieme. Som dost naklonena X-landeru,, ale nie je to podmienka a tam ich tiez maju, takze super. :slight_smile:
15. aug 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide o to, čo hľadáš... :slight_smile:
Môžem ti poslať do IP link na internetový obchod (autosedačky, erg. nosiče, šatky, cestovné postieľky,...) - po dohode je možný aj osobný odber v Prešove, resp. doručenie zdarma v rámci Prešova po dohode.
16. aug 2010 o 03:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, čo ja viem, tak ten obchod babybee je už v Košiciach, mrkni ich webstránku.
16. aug 2010 o 03:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, dakujem za info dievcata. Nasli sme v Presove obchod best4baby na Masarykovej, ktory mi poradila Juliap a tam dokonca mali moj vytuzeny X-Lander X3. Je celkom novy a za super cenu, kedze tam uz maju aj novsie modely, tak sme ho hned vyskusali a kupili. Viem, ze nie kazdemu vyhovuju pevne 4 kolesa, ale my sme take mali aj na starom kociku a mne to osobne nevadi. Zda sa mi dost stabilny a aj vhodny do terenu, co my obcas potrebujeme. Takze teraz testujeme a vytesujeme sa. :slight_smile:
22. aug 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok