Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

silvia0111
16. mar 2011

neviem ci ste spomonali, ale v Tescu maju akciu na vlhcene utierky Huggies 6ks tusim za 6€ nieco
konecne som nasla utierky, ktore nam vyhovuju 😉

hrdzaa
16. mar 2011

@stardust Myslím,že ten môj by to riešil rovnako 😀 Pohodlie je pohodlie.. No ja som zvedavá ako malé bude reagovať.. ja si na seba môžem dať hocičo a nevyhádžem sa.. len z praciek na opasku sa mi robievali vyrážky na bruchu inak v pohode všetko.. dúfam,že krpec bude odolný po mne 😀
@nibiru - ďakujem aj tebe 🙂 Tie vlhčené z DM majú aj celkom dobrú cenu 🙂 Aaa teraz som dostala tolko info o plienkach,že sa mi bude rozhodovať ešte horšie 😅 Zbláznim sa z týchto príprav 😀

silvia0111
16. mar 2011

@martinka17 my sme boli v dm a sama predavacka nam poradila ze sa da pouzit aj kupon na 2€ aj zolik - body z karticky.

martinka17
16. mar 2011

@nibiru ja som DM závisláčka, aj prášok mám ich, všeeetko skoro 😅

martinka17
16. mar 2011

@silvia0111 dík, to je dobrá cena 😲

hrdzaa
16. mar 2011

@nibiru No ja som do Dm doteraz chodila len na kozmetiku pre seba a tiež si myslím,že sa tam dá dobre nakúpiť tá ich značka .. a kvalita rovnaká ako za drahé značky.. možno aj lepšia.. Tak sa teším na ďalší nákup u nich teraz už pre dieťa 🙂

hrdzaa
16. mar 2011

@silvia0111 Tie tam boli myslím parfumované 🙂

stardust
16. mar 2011

@hrdzaa iny obal, vyrobca ten isty 😀 Kto by to bol povedal, ze obal je najdrahsia cast vyrobku, ze?

silvia0111
16. mar 2011

@hrdzaa my mame zelene natural care, aloe a vitamin E, aj zlte, a este maju tusim aj oranzove ci ake 😅

hrdzaa
16. mar 2011

Neviem aké sú tu pravidlá práve som našla na jednej stránke zoznam akciových vecí starostlivosť o dieťa v tescu ak by ste chceli tak by som sem dala ten link len neviem či môžem.. či by to nebola reklama.. :D Sú tam plienky,aj tie vlhčené obrúsky a ešte čosi na jedenie 🙂

silvia0111
16. mar 2011

@hrdzaa ved skus napisat, keby nieco vymazu to

martinka17
16. mar 2011

@hrdzaa to by malo byť ok, ved táto téma je práve o akciách na plienky a podobné vecičky🙂

hrdzaa
16. mar 2011

@silvia0111 🙂 🙂 Som hladala tie obrúsky čo tam majú v akcii a dopracovala som sa až sem .. http://www.zlacnene.sk/tovar/hladaj/starostlivo...

nibiru
16. mar 2011

@hrdzaa aj ja mam alergiu na nikel ☹ uvidis ako bude male reagovat teraz mi volala kamoska dala som jej na skusku z lidla a jej sa mala vyhadzala uvids kazde babo je ine 🙂

martinka17
16. mar 2011

@hrdzaa ináč tie Tesco essential...tak to sú tie zelené 😀

hrdzaa
16. mar 2011

Ahaaa.. to mi našlo akože všetky ponuky tak potom pozor tam tie bella háppy sú v carefoure..

silvia0111
16. mar 2011

tieto mame

silvia0111
16. mar 2011

stali nieco vyse 8€ a teraz su este lacnejsie, a niesu suche, ani prilis mokre, take akurat

nibiru
16. mar 2011

@hrdzaa dnes som tam bola:o) kupila som kamoske termosku fischer price s plastovym kritom ktora stoji v auparku 25€ju v tescu mali za 4.99€skoda ze mali len jednu ☹ tak ale ja mam taku len tomme tiplee tak ona caka v juli drobca a viem ze si ju objednavala cez internet tusim za 15€🙂 aj dudliki fischerprice mali za 0,99centou velkost 0

hrdzaa
16. mar 2011

@nibiru V carefoure ? Ja zatial flašky ešte nemám.. spolieham sa na to,že budem mať mliečko a ostatné si dokúpim neskôr.. Mám od kamošky odsávačku aj s dvoma fľaškami tak to mi hádam zo začiatku postačí keby som náhodou nemohla kojiť :( Inak keď už sme až pri tejto téme.. dávali ste bábu dudlík od začiatku ? Ja som kdesi čítala,že až tak od pol roka je to vhodné lebo skôr by si mohlo zvyknúť na dudel a nemuselo by mi sať potom z pŕs či čo to.. a potom zas je dudlík nevhodný lebo kazí zuby :D Tak som z toho tiež mimo.. Ako.. ja by som ho asi ani nepoužila ale ak by to bábätku pomáhalo zaspať alebo sa utíšiť tak kludne 🙂 Môj brat mal dudel asi do štyroch rokov a asi do 6tich pil ešte aj kakao z flaše a mal tie zuby predné celé prehnité čierne.. blee..

hrdzaa
16. mar 2011

@silvia0111 Ja si tiež kúpim asi tie akciové čo je viac balení.. a ak by robili zle malému ja využijem 😝

hrdzaa
16. mar 2011

@silvia0111 Tie huggies jedno balenie stálo vyše 8€ ??

silvia0111
16. mar 2011

@hrdzaa 😉

macka23
16. mar 2011

@hrdzaa
my sme to mali s plienkami tak, ze najprv sme mali pampersky, potom tesco, neskor babylove a teraz zasa pampersky odkedy chodi. Vsetko zalezi od babatka a aj od konzistencie 😀
S vlhkymi obruskami to bolo podobne, menilo sa to s potrebami drobca, ked sme potrebovali velmi vlhke pouzivali sme babylove z DM, neskor sme skusili huggies a skoncili sme pri pamperskach.
S flasami si nerob starosti, mysli pozitivne, odsavacka je super vec 🙂
Dudlik sme mali od zaciatku a uz dva mesiace sme bez.
Drzim palce 🙂

silvia0111
16. mar 2011

@hrdzaa boli v takej velkej krabici 3+3 balenie ale teraz ich znizili na 6€ a nieco

nibiru
16. mar 2011

@hrdzaa v tescu 🙂 no ja som davala dudlik hned v porodnici taky priesvitny avent 0-3m nikto ma neupozornil ze by som nemala a stale kojim 🙂 ja si myslim ze uvidis ake budes mat babo niektore nepotrebuju,nechcu jeden by som si ale kupila ked nic tak predas na bazariku 🙂

nibiru
16. mar 2011

@hrdzaa inak potom v tej knizke po narodeni baätka co ti daju v dm je zlavovy kupon na utierky dm tusim 5 baleni alebo 4 ?

silvia0111
16. mar 2011

@hrdzaa pre teba 😉

hrdzaa
16. mar 2011

@nibiru Jeden dudlík som dostala u mojej doktorky v tom balíčku čo dostávajú budúce mamy a jeden nám už aj babka kúpila :D Myslím,že dudlíky budú častý darček 🙂 Uvidíme ako si bude bábo pýtať 🙂 Ja sa tomu nebránim.. Len mám naštudované kade čo až tak,že toho viem ešte menej ako som vedela 😀
@silvia0111 Dík 🙂 Aké velké balenie 🙂 A to kde ?
@macka23 Presne presne krpaté si "povie" 🙂

Inaaak a viete mi ešte povedať,ktoré plienky si na 100% kupovať nemusím ani na skúšku.. že niektoré sú čisto také igelitové..

nibiru
16. mar 2011

@hrdzaa ja som studovala studovala a nakoniec som stoho nic nepouzila xixixi vsetko prisla dakosi samo a ked som nevedel aporadila som sa tu alebo spytal apediatričky ja mam to stastie ze mam velmi pokojne babo i ked sa narodila mala svoje dni ked som si poplakala aj ja 🙂