Kde nakupujete kvalitné oblečenie pre bábätka?

tinka8301
10. jan 2022

Ahojte, kde nakupujete kvalitné oblečenie pre bábätká? Pepco, F&F mám skúsenosť a veci sú po pár praniach na 60 so žmolkami. H&M máme nové, aj nejaké zdedené a kvalita sa mi pozdáva už o niečo lepšia. V skrini na nás čakajú aj veci z lindexu, ale zatiaľ nám sú veľké, takže uvidíme ako budú vyzerať po praní. Veci zo Zary mi prídu na obyčajné dni až príliš "nóbl" 😅 Teraz sme dostali aj niečo od značky original marines, máte niektorá skúsenosti? 😊 Kde prosím nakupujete také bežné bodyčka, polodupky, svetríky pre deti, kt. vydržia napr. aj pre ďalšie bábätko?
A ešte by ma zaujímali Vaše skúsenosti ohľadom jedálenských stoličiek 😊 materiál je lepší na údržbu a životnosť drevo alebo plast? Prípadne ak máte doma výbornú stoličku, s kt. ste spokojné? Ďakujem 😊

petamich
10. jan 2022

CA (na bezne nosenie), multipaky z Nextu (nevyjdu uplne draho), Lindex (prilezitostne aj ked tie su vlastne dvoj-cislove, tak to nie je taka katastrofa) - FF, Mayoral malemu nesedi su kratke a siroke, z Pepca mame par pyzamiek aj bodycok, obcas maju pekne aj tam ale teda ja mam najviac z Nextu a nakupila som hromadnejsie pred porodom

stolicku mame rastucu Stokke, nie je najlacnejsia ale ta investicia podla mna stoji za to, uz od mala tam rad byva, kedze ten newborn set je takmer lah, mne sa tie plastove opachy nepacili a tato nam sedi k jedalenskemu stolu, raz ju bude mat maly v izbe, da sa kupit aj na bazare (hlavne tie komponenty), telo menej casto

thereisabear
10. jan 2022

Za mňa Lindex a Next, aj HM sú niektoré veci ok.
A stolička Chicco Polly Magic, vyzerá byť nezničiteľná.

barbie1981
10. jan 2022

Lindex, Next, Gap, Coccodrillo, Lidl snažím sa nakupovať v akcii a vtedy tie ceny nie sú horibilné

akbara77
10. jan 2022

@tinka8301 next

tinka8301
autor
10. jan 2022

Ešte otázka hlavne na mamičky lezcov a väčších detí. Kde kupujete pančušky, ktoré nebudú mať okamžite deravé kolienka alebo žmolky?

kamowa
10. jan 2022

@tinka8301 s pancuchami som spokojna tu, najlepsi pomer cena/vykon https://www.tchibo.sk/pancuchove-nohavice-3-ks-...

petamich
10. jan 2022

@tinka8301 otestovala som kadeco - Pepco, Takko, Tesco po jednom vyprati sama zmolka a som spokojna s tymi na traky z Aliexpress alebo Mile a Japi a este suhlasim s prispevkom vyssie Tchibo je tiez vyborne na vela veci 🙂

horensky
10. jan 2022

@tinka8301 h
@tinka8301 p
@tinka8301 odporucam Brums

oblecenie99
10. jan 2022

@tinka8301 C&A a body, overalove pyžamá kupujem NEXT, tie veľké balenia, nie je to drahé a určite kvalitnejšie ako Pepco, Sinsay (hrôza a des) alebo F&F.

oblecenie99
10. jan 2022

@petamich Ja som si myslela, že len nášmu nesedia tie F&F body, proste krátke a široké, malý mal taky výstrih, že mu bolo pomaly vidno na brucho 😅 vôbec to nevedel nikdy nosiť.

evaachesa
10. jan 2022

Ja som najspokojnejšia s h&m. Máme celkom dosť bodyčiek z bazárika a teda ja periem všetko na 60tke a ešte suším v sušičke a stále sú pekné, nevyťahané a nič im nie je 🙂 Next mám tiež rada. Pepco už nekupujem vôbec, kvalita je mizerná a nekúpim tam už ani ponožky pre seba. Stačilo mi naposledy ako som sa skoro zadusila keď tam vykladali nový detský tovar a to som mala respirátor. Strašne smrdela celá predajňa 😳. F&F sa veľmi zráža a to som si uvedomila už keď mal syn skoro 7 mesiacov...nešlo mi do hlavy že oblečenie je malému akosi rýchlo malé. Prišla som na to až keď som dávala nejaké veci do bazárika. Nové, len 1x opraté (bez sušenia) bolo oveľa menšie ako nové s visačkou 😅
Čo sa týka Zary, máme len darované oblečenie, no netuším či je to celkovo značkou a ich strihom, ale všetko oblečenie mi príde strašne široké a rozťahané. Bodyčká čo sme mali boli na dĺžku krátke, no pritom hrozne široké 🤔 ... Zaru teda veľmi nemusím a aj keď máme veľa vecí z tejto značky, tak ich synovi veľmi neobliekam (ešte tepláky sú celkom ok) 🙄

petamich
10. jan 2022

@oblecenie99 presne 😂😂 par fotiek mam, kde ich mal oblecene, lezal na brusku a drzal sa na rukach a vystrih po brucho, vyzeral jak Enrique I. v starych klipoch 🤣

oblecenie99
11. jan 2022

@petamich Óóóóó Enriquue, vďaka za pripomenutie, idem si pustiť "Escape" :D

kallanchoe
11. jan 2022

Veľa veci kupujem na Bestsecret, alebo next majú u nás menej okukane značky.....kupujem bežné značky ako Esprit,Tom Tailor,colorkids,Tommy H....a pod....
Dá sa registrovať len na pozvánku, mám ich ešte 12...je to taký outlet z Nemecka.....kupujem tam aj kabáty,kabelky..... doprava je často grátis,treba sledovať,uvitaci voucher 10€,pokiaľ ešte dávajú platí len jeden deň 🤦....vrátenie a výmena je grátis...
Ináč hrozné škaredo nafoteny eshop😂.....teraz po vianociach majú dosť popredane,ale stále majú zľavy....

https://invite.bestsecret.com/VDX-8B2-4U2?c=sk&...

homealone
14. jan 2022

@tinka8301 ja najradsej u malych predajcov maju kvalitne slovenske znacky,ale nie len slovenske napriklad obchod Babeno...max.spokojnost.